Profile cover photo
Profile photo
Ekoprod Sp. z o.o.
5 followers
5 followers
About
Posts

Post has attachment
Specjalizujemy się w rewitalizacji terenów poprzemysłowych. Zapewniamy potrzebne kruszywa drogowe. Wierzymy, że jakość i profesjonalizm naszych usług znajdą odbicie w zainteresowaniu Państwa naszą ofertą. http://www.ekoprod.pl/pl/oferta/120/rewitalizacja-terenow-poprzemyslowych.html
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Kruszywa sztuczne są niezwykle ważnym surowcem, wykorzystywanym w wielu gałęziach gospodarki. Ich przeznaczenie jest różnorodne. Jako firma z wieloletnim doświadczeniem, oferujemy produkty najwyższej jakości. Zapewniamy bardzo elastyczne warunki współpracy. Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej. http://www.ekoprod.pl/
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Szanowni państwo, serdecznie witamy na oficjalnym profilu google+! Jesteśmy firmą, która zajmuje się produkcją kruszyw sztucznych. Wykorzystujemy w naszej działalności nowoczesny proces technologiczny oraz najnowsze urządzenia. Pozwala nam to oferować naszym klientom wyroby najwyższej jakości. Zapraszamy do zapoznania się z naszą. ofertą. http://www.ekoprod.pl/
Photo
Add a comment...

Post has attachment
W zakres naszych usług wchodzi również rewitalizacja terenów poprzemysłowych. Na koncie mamy między innymi eksploatację i rewitalizację hałdy Orzegów B dla miasta Bytom, jak i budowę mogilników na składowisku odpadów poprzemysłowych w Krakowie. Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej - http://www.ekoprod.pl/pl/oferta/120/rewitalizacja-terenow-poprzemyslowych.html.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Korzystamy z czterech hałd na Śląsku. Powoduje to, że możemy zapewnić Klientom stały dostęp do kruszyw wysokiej jakości. Jesteśmy w stanie zaoferować Państwu szeroki asortyment kruszyw różnego rodzaju. Zapraszamy do sprawdzenia oferty kruszyw hutniczych z hałdy Bobrek - http://www.ekoprod.pl/pl/oferta/129/bobrek.html.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
We wszystkich naszych działaniach kierujemy się uczciwością. Firma Ekoprod już od kilku lat nieprzerwanie uczestniczy w programie Rzetelna Firma. Jest to program, którzy zrzesza przedsiębiorstwa, które cenią rzetelność i uczciwość w biznesie. Przynależność do programu Rzetelna Firma jest potwierdzeniem dla Klientów, że warto z nami współpracować - http://www.ekoprod.pl/pl/kontakt.html.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Nie znalazłeś na stronie internetowej jakiejś informacji? Nic straconego, zachęcamy do kontaktu! Z przyjemnością przedstawimy szczegóły oferty i odpowiemy na wszystkie pytania. Pod poniższym linkiem zamieściliśmy wszystkie dane kontaktowe - http://www.ekoprod.pl/pl/kontakt.html. Zapraszamy do zadawania pytań!
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Święta Bożego Narodzenia tuż tuż. Z tej okazji życzymy Państwu wszystkiego dobrego. Niech radość nie opuszcza Państwa w te wyjątkowe dni. Życzymy odpoczynku w gronie rodziny i nabrania sił na nadchodzący rok. Wesołych Świąt życzy Ekoprod - http://www.ekoprod.pl.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Nasza oferta obejmuje m.in. żwir. Jest to okruchowa skała osadowa, która wyróżnia się luźną postacią. Surowiec ten należy do grupy kruszyw naturalnych. Świetnie sprawdzi się jako składnik betonów towarowych oraz wsad do mas bitumicznych. Zachęcamy do zapoznania się z naszym asortymentem - http://www.ekoprod.pl/pl/oferta.html.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Przywiązujemy dużą wagę do badania kruszyw pod kątem składu chemicznego. Materiał ten musi być bardzo dokładnie zbadany przed jego wykorzystaniem. Dzięki temu mamy pewność, że nie stanowi zagrożenia dla środowiska naturalnego. Nasz żużel jest zawsze najwyższej jakości, zapraszamy do kontaktu - http://www.ekoprod.pl/pl/kontakt.html.
Photo
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded