Profile cover photo
Profile photo
SepehrNama
1 follower -
خرید اینترنتی بلیط هواپیما | پرواز داخلی و خارجی |
خرید اینترنتی بلیط هواپیما | پرواز داخلی و خارجی |

1 follower
About
Posts

Post has attachment
(به انگلیسی: Turkish Airlines) شرکت هواپیمایی حامل پرچم ترکیه است که در سال ۱۹۳۳ به دستور مصطفی کمال آتاتورک تأسیس شد و در حال حاضر روزانه به ۲۴۷ مقصد، در اروپا، آسیا، آفریقا و ایالات متحده آمریکا پروازهای مستقیم دارد. این شرکت در سال ۲۰۱۴ بیش از ۵۴٫۷ میلیون مسافر را جابجا کرده است.دفتر مرکزی شرکت ترکیش ایرلاینز در شهر استانبول قرار دارد و فرودگاه بین‌المللی آتاترک و فرودگاه بین‌المللی صبیحه گوکچن، قطب‌های این شرکت هواپیمایی به‌شمار می‌آیند. در سال ۲۰۱۶ سایت معتبر‌ worldairlineawards که رده‌بندی‌های شرکت‌های هوایی در جهان راانجام می‌دهد،شرکت هوایی ترکیش ایرلاینز را به عنوان هفتمین خط هوایی برتر سال انتخاب کرد. ترکیش ایرلاینز هم اکنون ۳۳۳ هواپیمای عملیاتی دارد و حدود ۱۸۰ فروند هواپیمای دیگر نیز در دست سفارش دارد.
#بلیط_هواپیما #خرید_اینترنتی_بلیط_هواپیما #پرواز_چارتر
#قیمت_بلیط هواپیما #ترکیش
Add a comment...

Post has attachment
#هواپیمایی امارات (Emirates Airlines)

#شرکت_هواپیمایی_امارات است، که دفتر مرکزی آن در شهر #دبی قرار دارد. این شرکت متعلّق به گروه امارات است و پروازهای منظم روزانه‌ای را از دبی به مقاصدی در خاورمیانه، خاور دور، اروپا، آفریقا، شبه قاره هند، جنوب شرق آسیا و آمریکای شمالی انجام می‌دهد. فرودگاه بین‌المللی دبی، قطب این شرکت هواپیمایی به‌شمار می‌آید هواپیمایی امارات بزرگ‌ترین شرکت هواپیمایی در خاورمیانه است به نقل از سایت معتبر فلایت رادار۲۴ این شرکت در حال حاضر نزدیک به ۳۰۰ هواپیمای فعال و تعداد زیادی نیز در دست سفارش دارد. طبق آخرین برآورد بیش از ۱۸ هزار خدمه پرواز را به خدمت گرفته است و در هفته بیش از ۳٫۴۰۰ پرواز به ۱۳۳ شهر واقع در ۷۴ کشور جهان،انجام می‌دهد، هواپیمایی امارات در سال ۲۰۱۲ از نظر شمار انتقال مسافر بین‌المللی، در رتبه چهارم از بزرگترین شرکت‌های هواپیمایی قرار گرفت. همچنین در سال ۲۰۱۳ به عنوان بهترین شرکت هواپیمایی جهان انتخاب شد.در سال ۲۰۱۶ سایت معتبر worldairlineawards که رده‌بندی‌های شرکت‌های هوایی در جهان را انجام می‌دهد،شرکت هوایی امارات را با چهار پله صعود به عنوان بهترین خط هوایی سال انتخاب کرد.
#بلیط_تهران_لس_آنجلس #سپهرنما_خرید اینترنتی_بلیط_هواپیما_خارجی #پرواز_ارزان_قیمت #خرید_اینترنتی_بلیط_هواپیما #ماهان
Add a comment...

Post has attachment
#کسانی که #نباید در #سفر همراه ما باشند !
اگر برنامه سفر خودتان را برنامه ریزی کرده اید ، با جاذبه های شهر مقصدتان به اندازه کافی آشنا شده اید و حتی کوله بار سفر را هم بسته اید ممکن است فکر کنید که دیگر همه چیز برای سفری رویایی و خاطره انگیز آماده شده است، اما آیا تا به حال به این فکر کرده اید که کسی که با او به سفر میکنید می توانید بهترین و یا بدترین سفر عمرتان را برایتان کلید بزند! در این پست سپهر نما از کسانی می گوید که هیچ وقت نباید با آن ها به سفر رفت، ما را همراهی کنید..
#خرید_اینترنتی_بلیط_هواپیما_سپهر_نما
#پرواز_چارتر #خرید_اینترنتی_بلیط_ایران_ایر
Add a comment...

Post has attachment
برای اطلاع از قیمت بلیط ها به سایت ما مراجعه نمایید.
Add a comment...

Post has attachment
a very various sources of #meat variety of 3dishes are prepared by using domestic animals' meat , wild birds ,and fishes in many cities of #Iran !
#Travel to Iran
know #Iranian #customary #Food_habits
For Read more click in our web site
Add a comment...

Post has attachment
#Travel to #Iran see our #customary
when you arriving to Iran you should #keep #hijab
for continue click in our web site
Add a comment...

Post has attachment

Post has attachment
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded