Profile cover photo
Profile photo
KJB. Sklep motoryzacyjny
About
Posts

Post has attachment
Już od 1999 roku specjalizujemy się w kompleksowej naprawie samochodów. Szeroki zakres naszych usług obejmuje przeglądy gwarancyjne i pogwarancyjne, komputerową geometrię kół, naprawę tylnego zawieszenia i belek, napełnianie i serwisowanie klimatyzacji i wiele więcej. Pełną ofertę naszego Warsztatu znajdą Państwo pod adresem: http://kjb.com.pl/naprawa-aut/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Sprzedaż detaliczna i magazyn części samochodowych zlokalizowany jest przy ulicy Tarczyńskiego 6, w Szczecinie. Naszym Klientom proponujemy sprzedaż oryginalnych części oraz ich zamienników. Na nasze wysokiej jakości produkty udzielamy gwarancji od 12 miesięcy do 3 lat: http://kjb.com.pl/sprzedaz-czesci/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Od 1993 roku jesteśmy liderami w sprzedaży części samochodowych i naprawie aut, szczególnie francuskich, w tym Citroen i Peugot, jak również marki Volvo. W naszym szerokim asortymencie znajdują się części wyłącznie od sprawdzonych dostawców. Dołącz do grona zadowolonych klientów. http://kjb.com.pl/
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Korzystając z naszych usług otrzymują Państwo nie tylko części samochodowe najwyższej jakości, lecz również korzystne rabaty. Naszym stałym klientom oferujemy kartę rabatową, przynoszącą spore oszczędności. Prosimy pytać o nią naszych pracowników. http://kjb.com.pl/kontakt/
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Firma KJB s. c. – nasza siedziba zlokalizowana jest w Szczecinie, przy ulicy Tarczyńskiego 6. Specjalizujemy się w naprawie aut marki Volvo, a także w sprzedaży części samochodowych oraz usługach serwisowych. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty. W razie jakichkolwiek pytań pozostajemy do Państwa dyspozycji: http://kjb.com.pl/kontakt/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Posiadamy dostęp do wszystkich części samochodowych do pojazdów marek przez nas obsługiwanych. Nasi pracownicy, to osoby wykwalifikowane, z szeroką wiedzą i doświadczeniem, dzięki czemu mogą mieć Państwo pewność usługi wykonanej na najwyższym poziomie. Więcej informacji o naszej firmie znajdą Państwo pod adresem: http://kjb.com.pl/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Jeśli mają Państwo pytania dotyczące naszej oferty, zapraszamy na naszą stronę internetową. Zamieściliśmy na niej naszej dane teleadresowe: adres siedziby, numer telefonu, adres e – mail, a także formularz kontaktowy, za którego pomocą również mogą Państwo uzyskać informacje. Zapraszamy: http://kjb.com.pl/kontakt/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Jedną z wielu specjalności naszego profesjonalnego Warsztatu Samochodowego jest kompleksowa naprawa aut. Od precyzyjnej diagnostyki, przez naprawę belek, zawieszenia, układu klimatyzacji, aż po komputerowe ustawienie kół – to wszystko i wiele więcej oferujemy każdemu Kierowcy, który zdecyduje się na naszą fachową pomoc: http://kjb.com.pl/naprawa-aut/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Jedną z dziedzin naszej działalności jest sprzedaż oryginalnych i zamiennych części do marek aut Citroen, Volvo, Renault i Peugeot. Nasze produkty, to wyroby wysokiej jakości, gdyż tylko taki standard zapewnia bezawaryjne użytkowanie. Na nasz asortyment udzielamy gwarancji. Więcej o tej części naszej oferty przeczytają Państwo pod adresem: http://kjb.com.pl/sprzedaz-czesci/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Witamy Państwa na oficjalnym profilu Google+ firmy KJB s. c. Szczecin. Niezmiennie od 1993 roku świadczymy usługi z zakresu napraw samochodów francuskich oraz Volvo, a także sprzedaży części samochodowych, bazując na ścisłej współpracy z wiarygodnymi dostawcami. Zapraszamy na naszą stronę internetową, aby zapoznać się z naszą firmą: http://kjb.com.pl/.
Photo
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded