Profile cover photo
Profile photo
sunkala store
فروشگاه های زنجیره ای سان کالا
فروشگاه های زنجیره ای سان کالا
About
Communities and Collections
Posts

Post has attachment
گوگل درصدد تصاحب اچ تی سی است.
گزارش‌ها حکایت از آن دارند که گوگل و اچ‌تی‌سی در مراحل پایانی مذاکرات برای تصاحب این شرکت تایوانی توسط غول دنیای فناوری هستند.

بر اساس گزارش اخیر نشریه‌ی چینی Commercial Times، گوگل دو گزینه‌ی جداگانه را در نظر دارد: تبدیل شدن به یک شریک استراتژیک برای اچ‌تی‌سی یا تصاحب کامل واحد گوشی‌های هوشمند این گوشی. با این حال کسب‌وکار واقعیت مجازی اچ‌تی‌سی، موسوم به Vive بخشی از این معامله نخواهد بود.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
تکنولوژی اکوباکس | کیفیت برتر همواره با لوازم خانگی شارپ
آب‌ یكی‌ از عظیم ترین چالش‌های‌ زندگی بشری به خصوص در قرن اخیر است‌ كه‌ می‌تواند در آینده‌ بسیار نزدیك‌ سرمنشا بسیاری‌ از تغییرات بزرگ‌ در جهان‌ باشد. از آنجایی که امروزه فاصله کشورها مانند قدیم که در مقیاس محلی مطرح بود، در مقیاس جهانی اهمیت قابل توجهی ندارد، این چالش پیش روی همه در سراسر دنیا قرار دارد. میزان آب مصرف خانگی و شربی که انسان در این قرن دریافت می کند، دقیقاً به همان اندازه ایست که هزاران سال پیش دریافت می کرده ولیکن سرانه مصرف آب زیادتر گردیده که این امر به دلیل افزایش جمعیت امروز نسبت به قرن های گذشته است. در مدت‌ ۴۰ سال‌‌، مصارف‌ آب‌ در کل دنیا به سه برابر رسیده است‌. در چنین شرایطی باید تدبیری اندیشید تا این مایه حیات را هم برای خود و هم آیندگان به خوبی حفظ نماییم.
یکی از پر مصرف ترین دستگاه ها در لوازم خانگی ماشین ظرفشویی است. شرکت شارپ، با در نظر گرفتن محدودیت های محیط زیست و انرژی به ویژه در لوازم خانگی شارپ کوشیده تا جهت بهینه سازی مصرف همواره بهترین راه حل ممکن را در ساخت محصولات خود در نظر بگیرد.

در این راستا، تکنولوژیEcobox این امکان را فراهم می کند تا در مصرف آب، برق و همچنین هزینه کاربر صرفه جویی قابل ملاحظه ای به عمل آید. در اکوباکس زمانی که شستشو به به مرحله آبکشی آخر رسید، به جای اینکه دور ریخته شود، در یک مخزن ذخیره آب که در کنار ماشین ظرفشویی تعبیه شده، ذخیره می گردد تا در دفعات بعدی به عنوان پیش شستشو مورد استفاده قرار گیرد. گفتنی است با وجود این سیستم مصرف آب در طی شستشو تا حد ۵٫۵ لیتر کاهش می یابد.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
یخچال و فریزر شارپ مجهز به آبریز KARAKURI | زندگی آسان با تکنولوژی ژاپنی
آبریز یکی از امکانات مورد علاقه خانواده ایرانی است. داشتن آبریز برای یخچال در هوای گرم تابستان مسلماً موجبات آرامش شما را بیش از پیش تسهیل می گرداند. سری جدید یخچال و فریزر های شارپ مجهز به آبریزی منحصر بفرد هستند که در مواقع عدم استفاده توسط کاربر مخفی می باشد. نام آبریز KARAKURI برگرفته از اصل درهای مخفی نینجاهای ژاپن است که به طور ناگهانی مخفی و ظاهر می شوند. این آبریز که علاوه بر ارائه آب، یخ هم تولید می کند، مجهز به سنسوری است که با نزدیک شدن دستان کاربر به سرعت ظاهر شده و در مواقع عدم استفاده کاملاً مخفی است. فلسفه خلق چنین آبریزی، جلوگیری از ورود گرد و غبار به علاوه میکروب ها به داخل آن است. آبریز KARAKURI با ۴ لیتر ظرفیت (معادل ۲۴ لیوان آب) به کاربر این امکان را می دهد تا اندازه قطعات یخ را نیز انتخاب کند و قابل توجه است که این قطعات در مقایسه با سایر یخچال ها ۴۵ دقیقه زودتر تشکیل می گردند. برای اینکه یخ با این سرعت تشکیل شود مجهز به سیستم خنک کننده ایست که در کم تر از ۳۰ دقیقه نوشیدنی کاربر را خنک می سازد.
این آبریز با ۴ لیتر ظرفیت قادر به ارائه ۲۴ لیوان آب می باشد.
آکام تجارت سپهر نمایندگی رسمی لوارم خانگی شارپ در ایران، با شعار خود مبنی بر کیفیت بالا و ارائه خدمات برتر در سطح کشور هم میهنان عزیز را مد نظر قرار داده و در این راه با چشم انداز همکاری بلند مدت با برند شارپ ژاپن گام بر داشته است.
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded