Profile cover photo
Profile photo
Zakład Pogrzebowy Zorza
2 followers
2 followers
About
Posts

Post has attachment
Stoją Państwo przed koniecznością skorzystania z usług firmy pogrzebowej? Pragniecie pożegnać bliską Wam osobę w sposób pełen należnego jej szacunku? Zakład Pogrzebowy Zorza z Katowic jest do Państwa dyspozycji. Oferujemy pomoc przez całą dobę. http://pogrzebyzorza.pl/
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Zadbamy o godną i elegancką oprawę uroczystości pogrzebowych. Wiemy, jakie to dla Państwa ważne. Przygotujemy szarfy pożegnalne z dedykacją, wyjątkowe kompozycje wiązanek pogrzebowych, zapewnimy także oprawę muzyczną ceremonii. Dołożymy najwyższych starań, aby ostatnie pożegnanie było dobrze zorganizowaną uroczystością. http://pogrzebyzorza.pl/oprawa-uroczystosci/
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Pragniemy zapewnić Państwu pełną opiekę na wielu płaszczyznach, dlatego przejmujemy na siebie wszelkie czynności związane z organizacją pochówku, łącznie z formalnościami. Mogą Państwo na nas liczyć w każdej kwestii związanej z uroczystością pogrzebową, niezależnie czy będzie to pogrzeb tradycyjny czy kremacja. Zachęcamy do szczegółowego zapoznania się z ofertą naszych usług pogrzebowych: http://pogrzebyzorza.pl/uslugi-pogrzebowe/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Posiadamy dwa oddziały w Katowicach zlokalizowane na terenie dzielnic Ligota oraz Podlesie. Nasze usługi pogrzebowe świadczymy całodobowo. Zapewniamy niezwłoczną interwencję. Dokładny adres obu oddziałów naszego zakładu pogrzebowego oraz pozostałe dane kontaktowe znajdą Państwo na naszej stronie: http://pogrzebyzorza.pl/kontakt/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Szukają Państwo firmy pogrzebowej, która wyróżnia się wysoce indywidualnym podejście do każdego Klienta? Zakład Pogrzebowy Zorza - http://pogrzebyzorza.pl/ służy pomocą przez całą dobę. Wystarczy, że skontaktują się Państwo z nami na jeden z podanych numerów telefonu, a my gwarantujemy niezwłoczną interwencję.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Nasza firma pogrzebowa pomoże Państwu zorganizować uroczystą ceremonię pogrzebową. Oprawa muzyczna, wiązanki pogrzebowe czy przewóz żałobników – to wszystko leży w zakresie naszych usług. Na stronie internetowej: http://pogrzebyzorza.pl/oprawa-uroczystosci/ znajdą Państwo więcej szczegółów dotyczących naszej oferty.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Wszystkich, którzy staną w obliczu trudnej sytuacji, jaką niewątpliwie jest śmierć bliskiej osoby zapewniamy, że Zakład Pogrzebowy Zorza - http://pogrzebyzorza.pl/ oferuje profesjonalną pomoc oraz wsparcie. Doświadczenie, kwalifikacje oraz niezbędne wyposażenie umożliwiają nam świadczyć usługi pogrzebowe na najwyższym poziomie. Indywidualne podejście do każdego Klienta to gwarancja uszanowania Państwa wytycznych.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Na naszej stronie internetowej: http://pogrzebyzorza.pl/galeria/ prezentujemy zdjęcia, na których mogą Państwo zobaczyć jak wyglądają usługi pogrzebowe świadczone przez naszą firmę, a także zapoznać się z produktami pogrzebowymi dostępnymi w naszej ofercie. W przypadku jakichkolwiek pytań zachęcamy do kontaktu z naszym biurem w Katowicach. Wszelkie dane kontaktowe zamieściliśmy na stronie.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Pragniemy przypomnieć, że zapewniamy kompleksowe usługi pogrzebowe. Oznacza to, że zajmiemy się transportem ciała zmarłego, wszelkimi sprawami formalnymi, oprawą uroczystości pogrzebowej, a także przewozem żałobników. Dopilnujemy wszystkich szczegółów jak dedykacje na szarfach pożegnalnych czy oprawa muzyczna ceremonii. Na stronie internetowej: http://pogrzebyzorza.pl/oprawa-uroczystosci/ znajdą Państwo więcej informacji dotyczących naszych usług.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Przeszli Państwo przez trudne chwile związane z odejściem osoby bliskiej Waszemu sercu, a teraz zastanawiacie się jak zorganizować godny pochówek? Zakład Pogrzebowy Zorza - http://pogrzebyzorza.pl/ służy profesjonalną pomocą. Jesteśmy do Państwa dyspozycji niezależnie od pory dnia czy nocy. Każdy, kto się do nas zgłosi otrzyma pełną opiekę oraz wsparcie.
Photo
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded