Profile cover photo
Profile photo
Заводське / Червонозаводське
25 followers -
Заводське - місто трудової слави!
Заводське - місто трудової слави!

25 followers
About
Posts

Post has attachment
З 01.03.2017 року відповідно до прийнятих рішень виконавчого комітету міської ради вводяться в дію нові тарифи на комунальні послуги, а саме: водопостачання, водовідведення, вивезення твердих побутових відходів, утримання будинків, споруд та прибудинкових територій.
З детальною інформацією щодо тарифів пропонуємо ознайомитися на нашому сайті в розділі «Комунальне господарство».
Add a comment...

До уваги споживачів. Оголошення про затвердження розрахунків щодо зміни діючих тарифів КП "Комунсервіс" за посиланням:
http://ch-zavodska-mr.gov.ua/content/municipal.html
Add a comment...

З 01.02.2017 по 28.02.2017 року Заводська міська рада приймає пропозиції та проекти, реалізація яких відбуватиметься за рахунок коштів громадського бюджету (бюджету участі). Усі зацікавлені громадяни України, які зареєстровані та проживають на території міста Заводського і мають право голосу на місцевих виборах, можуть отримати в Заводській міській раді інформацію, яка стосується цього конкурсу або ознайомитись на офіційному сайті ради в рубриці "Пріоритети" на сторінці "Громадський бюджет".
Телефон для довідок 3-56-92.
Додаткова інформація знаходиться за посиланням: www.ch-zavodska-mr.gov.ua/content/public-budget.html
Add a comment...

Конкурс на заміщення вакантної посади

Виконавчий комітет Заводської міської ради оголошує конкурс на заміщення вакантної посади провідного спеціаліста з гуманітарних питань.
До участі в конкурсі запрошуються особи, які є громадянами України, вільно володіють державною мовою, мають повну вищу освіту з освітньо - кваліфікаційним рівнем магістра, спеціаліста, стаж роботи на державній службі або в органах місцевого самоврядування не менше 5 років, вміння працювати з персональним комп'ютером.
Для участі в конкурсі подається заява на ім'я голови конкурсної комісії, до якої додаються:заповнена особова картка (форма П-2ДС) з відповідними додатками, дві фотокартки розміром 4x6 см, копії паспорта, документів про освіту, військового квитка (для військовослужбовців та військовозобов'язаних), декларація про майно, доходи, витрати і зобов'язання фінансового характеру за 2016 рік за формою, передбаченою ЗУ "Про засади запобігання і протидії корупції".
Документи приймаються протягом 30 календарних днів з 01 січня 2017р. в кабінеті керуючої справами виконкому Заводської міської ради.
 
Довідки за телефоном 3-56-92

Оголошення розміщене в газеті "Червонозаводський вісник" №12 від 26.12.2016р. вважати невірним.
Add a comment...

Post has attachment
Сьогодні, у час змін, нашим святим обов’язком є відродження країни утвердження в Україні ідеалів свободи і демократії, а також віддання належної шани патріотизму й мужності громадян, які постали на захист демократичних цінностей, прав і свобод людини і громадянина, національних інтересів нашої держави та її європейського вибору. Ми маємо бути свідомі того, що лише в єдності зможемо досягти омріяної поколіннями мети – побудови вільної, демократичної, економічно і духовно багатої країни, якою пишатимуться наші діти. Це нелегкий шлях, але разом ми зможемо його подолати. Бажаю непохитної віри в перемогу, міцного здоров’я, миру, добробуту та наснаги!
Add a comment...

Post has attachment
3 листопада 2016р.,відбулося урочисте відкриття новозбудованого спортивного об'єкту - футбольного міні-поля зі штучним покриттям, збудованого за рахунок міського та обласного бюджетів.
З визначною подією міста вітали депутати обласної ради: Бондар М., Близнюк І., Власенко А., Щуров В., голова громадської організації "Exit" Власенко Д.
З вітальними словами також звернулися міський голова Сидоренко В. та головний інженер КП "Комунсервіс" Малишко С.
Юним спортсменам гості міста вручили цінні подарунки.
Add a comment...

Post has attachment
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Photo
Add a comment...

Post has attachment

До виконавчого комітету Заводської міської ради подано заяви від трьох кандидатів на заміщення посади директора Заводського міського Будинку культури №1. Переглянути можна за посиланням: http://ch-zavodska-mr.gov.ua/content/culture.html
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded