Profile

Cover photo
Alex Popescu
Lived in Iasi
106 followers|9,650 views
AboutPostsPhotos+1's

Stream

Alex Popescu changed his profile photo.

Shared publicly  - 
 
blurred lines
3
Add a comment...

Alex Popescu

Shared publicly  - 
1
Dragos Geantau's profile photo
 
Geniaal:)))
Add a comment...

Alex Popescu

Shared publicly  - 
 
la prima vedere pare ok...doar ca trebuie mai multe contacte :-?
 ·  Translate
2
Add a comment...
In his circles
117 people
Have him in circles
106 people
panainte nicolae's profile photo
Gabriel Corneanu's profile photo
Vlad Bursuc's profile photo
Andrei Olarasu's profile photo
Andreea - Loredana Constantin's profile photo

Alex Popescu

Shared publicly  - 
 
Romania de-altadata Iasi Colectii si Colectionari Cartofilie Vedere generala. 1961. Ilustrata are aplicata si o stampila ovala cu textul De plata si, cu creionul: 0,80. Nefiind francata banuies...
2
Add a comment...

Alex Popescu

Shared publicly  - 
 
facebook'u îmi dă cu flit la conectare...
aici nu prea am oameni activi in cercuri, viata mea virtuala se duce pe pula =)
 ·  Translate
2
Dragos Geantau's profile photo
 
Off saracul de tine..mai mai ca mi se face mila:))
 ·  Translate
Add a comment...

Alex Popescu

Shared publicly  - 
 
intrebare: cum iti convingi prietenii din online si offline sa ti se alature pe G+?
 ·  Translate
1
Cornel Iordache's profile photoAlex Popescu's profile photo
3 comments
 
clarissimo =)
Add a comment...
People
In his circles
117 people
Have him in circles
106 people
panainte nicolae's profile photo
Gabriel Corneanu's profile photo
Vlad Bursuc's profile photo
Andrei Olarasu's profile photo
Andreea - Loredana Constantin's profile photo
Places
Map of the places this user has livedMap of the places this user has livedMap of the places this user has lived
Previously
Iasi
Story
Tagline
born to be good, to say the truth, to help people and be unhappy
Basic Information
Gender
Male
Other names
Greg
Alex Popescu's +1's are the things they like, agree with, or want to recommend.
Conferinta "Performanta nu are limite"
chisanoviciandrei.blogspot.com

In fiecare zi de joi din ultimele doua saptamani am fost prezent la cate o conferinta organizata de fundatia Licinium. Conferinta inspiratio

Capitala Moldovei
sanuuitam.blogspot.com

Romania de-altadata Iasi Colectii si Colectionari Cartofilie Vedere generala. 1961. Ilustrata are aplicata si o stampila ovala cu textul De

Facebook
market.android.com

Rester en contact avec ses amis devient encore plus facile.• Ne ratez rien des actus de vos amis • Publiez statuts, photos et vidéos • Recev

Fratemeleu si Fratelli
iosifboanca.blogspot.com

Bun. Iesi in oras ca `tot omu` in weekend, iar daca nu ai 14 ani, abia ai scapat de pubertate si cunosti cat de cat localurile, iti poti da

Ineficiență. Corupție. Incompetență. Așa, și?
cineseaseamanaseaduna.blogspot.com

Lasă-mă frate, ce-mi pasă mie de chestiile-astea? Mai “frec menta” un pic azi că doar e vineri, diseară mă duc în oraș cu niște prieteni la

Skrillex a dezvăluit de unde a luat sample-ul: “Call 911 now!”
www.suburbanmagazine.ro

Aţi fost vrodată curioşi de unde e sample-ul din piesa lui Skrillex, ...

Welcome to Facebook - Log In, Sign Up or Learn More
www.facebook.com

Facebook is a social utility that connects people with friends and others who work, study and live around them. People use Facebook to keep

Publish Sync for Google+ & Facebook
imorse.net

This is a super top extension, provide two-way syncs Google+, Facebook, Twitter, Plurk, Weibo, Tencent and so on. It supports article, video

Generaţia rataţilor? Nu, generaţia câştigătorilor la jocurile paralimpic...
www.arhiblog.ro

Generaţia `fi şti` se revoltă împotriva celor ce, pe bună dreptate, îi cataloghează drept retarzi. Generaţia rataţilor! Generaţia etnobota |

Vai, dom` profesor, aţi copiat? | arhiblog.ro blog
www.arhiblog.ro

Dacă voiaţi şi alte explicaţii pentru dezastrul de la bacalaureat, în afară de faptul că mizerii ca Catrina Andronescu Abramburica au schimb

Kate Upton in slow motion | arhiblog.ro blog
www.arhiblog.ro

Stiu că nu cadrează cu profilul serios şi generalist al acestui blog, dar trebuie să înveţe şi generaţiile următoare ce înseamnă un slow mot

Games - Free Online Games at Addicting Games!
www.addictinggames.com

Play over 3000 free online games! Including arcade games, puzzle games, funny games, sports games, shooting games, and more! New free games

Amazing Church Project by Gijs Van Vaerenbergh
www.beautifullife.info

Gijs Van Vaerenbergh, a collaboration between young Belgian architects Pieterjan Gijs and Arnout Van Vaerenbergh, have built a see-through c

Popstars Before And After Gaga
www.buzzfeed.com

Popstars Before And After Gaga: Whether you like her or not, you can't deny the impact she's had on the music industry. ..

Google Plus Social Network, it is a Facebook Clone?
www.famousbloggers.net

The social circles in my opinion is the most smart idea and feature in the Google plus social network, Do you think the plus social network

Bărbaţii buni sunt peste tot. De ce nu îi găsesc femeile? » blog of zoso
www.zoso.ro

Unde sunt tipii aia singuri, fara cazier si probleme de comportament grave? Daca-mi spuneti ca toti isi asteapta sufletul pereche pe Faceboo

NBA.com
www.nba.com

The official site of the National Basketball Association. Includes news, features, multimedia, player profiles, chat transcripts, schedules