Profile cover photo
Profile photo
MODRÝ ANDĚL
171 followers
171 followers
About
MODRÝ ANDĚL's posts

Post has attachment

Post has attachment
Před nějakou dobou jsme oznámili veřejnosti plánované sloučení s dalším dispečinkem. Komu tato informace unikla, tak MODRÝ ANDĚL pod sebe zahrnuů 1.9.2016 i společnost Speed Cars. Věříme, že to bude přínosem pro rychlejší odbavení a širší pokrytí. Zároveň prosíme o "přimhouření oka" po dobu, než se oba týmy řidičů sjednotí :). Děkujeme.
Photo

Post has attachment

Post has attachment
Aktuálně hledáme šikovného automechanika. Jste to právě vy nebo o někom víte? Děkujeme za reakce, případně sdílení. Více na webu http://www.modryandel.cz/pro-klienty/o-nas/kariera/sikovny-automechanik.
Photo

Post has attachment
Pomozte nám, prosím, dozvědět se více o vašich potřebách a zlepšit tak naše služby. Až do konce prázdnin navíc každého desátého obdarujeme 10 body do věrnostního programu a tím budete mít jistě věrnostní kartu a slevy na dosah. Podmínkou je, abyste byl/a ve věrnostním programu přihlášen/a (http://www.modryandel.cz/pro-klienty/o-nas/vernostni-program).

Post has shared content
Hledáme do našeho týmu operátora/operátorku - dispečera/dispečerku. V případě zájmu se na nás neváhejte obrátit! Budeme se těšit na Vaše reakce! více na: http://www.modryandel.cz/pro-klienty/o-nas/zamestnani/operatorka
Photo

Post has shared content
Do našeho týmu aktuálně hledáme schopného kolegu / kolegyni na pozici Key Account Manager s tahem na branku! Key Account u MODRÉHO ANDĚLA musí být schopen excelentně komunikovat, samostatně sjednávat schůzky a vést obchodní jednání s různými typy korporátních klientů.
Více informací o této pozici naleznete na našich webových stránkách zde: http://www.modryandel.cz/pro-klienty/o-nas/kariera/key-account-manager-0
Photo

Post has attachment
Potřebujete ještě více než Business třídu? Doporučujeme exkluzivní přepravní službu partnerské společnosti MAJESTIC. Plánujete svatbu, výjimečnou událost nebo vás navštíví významný partner? Stačí málo a osobní přeprava vám tuto událost povýší na jedinečný zážitek. Více na www.ridemajestic.com.

Photo

Post has attachment
Jak si užíváte podzimní prázdniny a podzim celkově? Podzimní barvy naší Business třídě sluší, co myslíte? :)
Photo

Post has attachment
Víte, že si řidiče, s kterým jste spokojeni, můžete dát do oblíbených a příště ho vybrat přednostně? Zde představujeme další s výborným hodnocením od zákazníků, Jaroslava, instruktora seskoku padákem (č. 191) a Petra, který kromě řízení i rád vaří (č. 479).
Photo
Photo
2015-10-12
2 Photos - View album
Wait while more posts are being loaded