Profile cover photo
Profile photo
Centrum Kształcenia Ustawicznego nr 1
4 followers
4 followers
About
Posts

Post has attachment
Chcesz rozpocząć nauk w liceum ogólnokształcącym dla dorosłych w Warszawie? A może interesują Cię kursy maturalne? Zachęcamy do kontaktu! Centrum Kształcenia Ustawicznego nr 1 w Warszawie prowadzi liceum, szkołę policealną, a także kursy maturalne oraz zawodowe. Sprawdź, co możemy Ci zaoferować - http://cku1.edu.pl/liceum-ogolnoksztalcace/.

Photo
Add a comment...

Post has attachment
Nastał wrzesień czyli koniec wakacji, czas do szkoły. Centrum Kształcenia Ustawicznego nr 1 w Warszawie oferuje bezpłatną naukę w szkole, doświadczoną kadrę pedagogiczną i świetnie wyposażone sale przedmiotowe. Dodatkowym atutem z pewnością jest bardzo dobra lokalizacja w centrum Warszawy. Zapraszamy - http://cku1.edu.pl/dla-kandydatow/oferta-edukacyjna/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Nasza szkoła specjalizuje się w edukacji osób dorosłych i pracujących. Prowadzimy liceum ogólnokształcące dla dorosłych oraz szkołę policealną. Słuchacze mogą skorzystać także z profesjonalnych kursów maturalnych oraz kwalifikacyjnych kursów zawodowych. Nauka odbywa się zarówno w trybie stacjonarnym, jak i zaocznym, zapraszamy - http://cku1.edu.pl/dla-kandydatow/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Zachęcamy do podjęcia nauki w naszej ponadgimnazjalnej szkole dla dorosłych. Jeśli ukończyłeś 18 lat lub też jesteś sportowcem lub muzykiem i ukończyłeś 16 lat, zgłoś się do naszego Centrum Kształcenia Ustawicznego Nr 1 w Warszawie. Niezbędne będzie złożenie odpowiednich dokumentów. Ich listę znajdziesz tutaj - http://cku1.edu.pl/dla-kandydatow/wymagane-dokumenty/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Serdecznie zapraszamy wszystkich chętnych na spotkanie informacyjne dla kandydatów do CKU Nr 1 w Warszawie w sprawie rekrutacji do liceum i szkoły policealnej na rok szkolny 2018/2019. Spotkanie odbędzie się 26 czerwca o godz. 16.00. Będzie to znakomita okazja, żeby poznać ofertę edukacyjną placówki, porozmawiać z nauczycielami i zwiedzić klasopracownie - http://cku1.edu.pl/spotkanie-informacyjne-dla-kandydatow/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Zapraszamy na kwalifikacyjne kursy zawodowe do naszego centrum w Warszawie. Jeśli ukończyłeś 8-klasową szkołę podstawową lub gimnazjum, możesz przystąpić do kursu. Jest to znakomity sposób na zdobycie kwalifikacji na poziomie technika przy jednoczesnym przygotowywaniu się do uzyskania wykształcenia średniego. Więcej informacji zamieściliśmy tutaj - http://cku1.edu.pl/kursy/kwalifikacyjne-kursy-zawodowe/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
W Centrum Kształcenia Ustawicznego nr 1 w Warszawie oferujemy atrakcyjne warunki. Możesz bez problemu połączyć naukę z pracą – proponujemy zajęcia w trybie stacjonarnym, jak i zaocznym. Zapewniamy życzliwą i twórczą atmosferę, a także bardzo dobrze wyposażone sale przedmiotowe. Zapraszamy - http://cku1.edu.pl/dla-kandydatow/oferta-edukacyjna/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą edukacyjną w liceum ogólnokształcącym dla dorosłych oraz w szkole policealnej dla dorosłych Centrum Kształcenia Ustawicznego nr 1 w Warszawie. Gwarantujemy odpowiednie przygotowanie słuchaczy do egzaminów maturalnych oraz zawodowych. W przypadku jakichkolwiek pytań, zachęcamy do kontaktu - http://cku1.edu.pl/kontakt/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
W pracy w biurze bardzo często wymagana jest znajomość arkusza kalkulacyjnego Excel. Jest to bardzo przydatna wiedza, którą możesz zdobyć w naszej szkole. Oferujemy kursy informatyczne, w tym m.in. kurs arkusza kalkulacyjnego Excel. Podczas 18 godzin kursu poznasz wszystkie najważniejsze funkcje i możliwości arkusza kalkulacyjnego. Polecamy - http://cku1.edu.pl/kursy/kwalifikacyjne-kursy-zawodowe/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Na dzisiejszym rynku pracy nie można stać w miejscu. Konieczny jest stały rozwój i nauka nowych umiejętności. Zachęcamy do skorzystania z naszej bogatej oferty edukacyjnej. Centrum Kształcenia Ustawicznego nr 1 w Warszawie oferuje bezpłatną naukę, życzliwą atmosferę i wykwalifikowaną kadrę pedagogiczną. Zapraszamy - http://cku1.edu.pl/dla-kandydatow/oferta-edukacyjna/.
Photo
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded