Profile

Cover photo
Živá ulice Plzeňská setkání
Worked at ART Prometheus
Attended Západočeská univerzita v Plzni
Lives in Plzeň
101 followers|52,804 views
AboutPostsPhotosYouTube

Stream

 
Multižánrový festival Živá ulice - Plzeňská setkání druhým ročníkem v centru Plzně!
1.-11.8.2013!

PROGRAM:
www.zivaulice.eu/program

// 1.8. //
Proluka (Křižíkovy sady)
17:00 Vernisáž výstavy Barva na ulici
19:00 koncert kapely Bluesy
Inspiral Garden (Šafaříkovy sady)
19:00 Sebevrány 
20:00 Dj Lishuk

// 2.8. //
Inspiral Garden (Šafaříkovy sady)
19:00 Noisy Pioneers 
21:00 Tama Kurai Time
Proluka (Křižíkovy sady)
20:00 VOSTO5: Stand´artní kabaret

// 3.8. //
Inspiral Garden (Šafaříkovy sady)
19:00 Fat G & MXM 
Proluka (Křižíkovy sady)
16:00 Divadlo dobré kávy: Karlova a Jaromírova pohádka
20:00 VOSTO5: Teatromat

// 4.8. //

Inspiral Garden (Šafaříkovy sady)
19:00 Inspiral Djs
Proluka (Křižíkovy sady)
16:00 Loutky bez hranic: Tři medvědi
20:00 Divadlo DNO: Fagi

// 5.8. //

Republika stage (náměstí Republiky)
16:50 Lakuna (Mladá krev)
18:00 Peter Pan Complex
19:15 Zrní
20:45 ACOLLECTIVE (IL)

Anděl café stage (U Branky)
17:30 Les Fraises Chevelures (FR)
19:45 Tsigunz Fanfara Avatara (PL)

Jazz stage (Měšťanská beseda)
19:00 a 20:15 Jazz InDeed

Zach´s Pub
18:30 Fru Fru
20:00 Wombo (FR)

Buena Vista beach stage (U Západočeského muzea)
17:00 Selector Boldrik

Plzeň Fashion Days (Šafaříkovy sady)
14:00 Booyaka crew
16:00 Dj Squid

Inspiral Garden (Šafaříkovy sady)
19:00 Zoidberg Quintet
20:45 The Blbs
21:00 Dj Squid

Proluka (Křižíkovy sady)
16:00 Rest-art: Dobrodruzi

// 6.8. //

Republika Stage (náměstí Republiky)
15:40 Starfire (Mladá krev)
16:50 The Dazed (DE) (Mladá krev)
18:00 Sunflower Caravan 
19:15 Progres 2
20:45 RADIM HLADÍK & BLUE EFFECT

Anděl café stage (U Branky)
17:30 In Basement
19:45 Please The Trees

Jazz stage (Měšťanská beseda)
19:00 a 20:15 Bitosti

Zach´s Pub
18:30 Chai
20:00 Crossband

Buena Vista beach stage (U Západočeského muzea)
17:00 Selector Boldrik

Plzeň Fashion Days (Šafaříkovy sady)
14:00 Booyaka crew
16:00 Missing Words soundsystem

Inspiral Garden (Šafaříkovy sady)
19:00 Pilsen Ragga Crew 
20:00 AfaRastafa

Proluka (Křižíkovy sady)
16:00 Divadlo T601: O větrném králi

// 7.8. //

Republika stage (náměstí Republiky)
16:50 Fousovo Surikata (Mladá krev)
18:00 Discontrol (DE) (Mladá krev)
19:15 Le Pneumatiq
20:45 LANUGO

Anděl café stage (U Branky)
17:30 Ocho Ríos
19:45 The Spankers

Jazz stage (Měšťanská beseda)
19:00 a 20:15 Limbo

Zach´s Pub 
18:30 Vložte kočku
20:00 Schodiště

Buena Vista beach stage (U Západočeského muzea)
17:00 Dj Friky 

Inspiral Garden (Šafaříkovy sady)
19:00 Balkan Night: Dirty Bastard & friends

Proluka (Křižíkovy sady)
16:00 Divadlo dobré kávy: O nešťastném staviteli

// 8.8. //

Republika stage (náměstí Republiky)
15:40 Aftersix (Mladá krev)
16:50 Artischoque (DE) (Mladá krev)
18:00 Jananas
19:15 Jiří Dědeček a kapela
20:45 JABLKOŇ

Anděl café stage (U Branky)
Open Mike Michaela Kyselky
Mordors Gang
Michal Skořepa a Keddy
Nikol Fischerová
Metoděj a Dozer
Jan Vytásek & Co

Jazz stage (Měšťanská beseda)
19:00 a 20:15 Muff

Zach´s Pub
18:30 Piano
20:00 Hi-Fi

Buena Vista beach stage (U Západočeského muzea)
17:00 Dj Akrom

Inspiral Garden (Šafaříkovy sady)
19:00 Dead Sailor

Proluka (Křižíkovy sady)
16:00 Damúza: Jo náš Jonáš

// 9.8. //

Republika stage (náměstí Republiky)
16:50 Oni
18:00 Jan Budař a Eliščin band trio
19:15 Žáha
20:45 ONDŘEJ BRZOBOHATÝ

Anděl café stage (U Branky)
17:30 Coldfeet
19:45 Lealoo

Jazz stage (Měšťanská beseda)
19:00 a 20:15 David Dragoun band

Zach´s Pub
18:30 Hippy Hou & Collective
20:00 Dub Artillery (CZ) meets Mannex Motsi (ZW)

Buena Vista beach stage (U Západočeského muzea)
17:00 Djs F + M (swing + latin)

Inspiral Garden (Šafaříkovy sady)
19:00 Skenky djs (Microwave + Vego)
20:00 LONGITAL (SK)

Proluka (Křižíkovy sady)
16:00 Damúza: Trpasličí pohádka

// 10.8. //

Republika stage (náměstí Republiky)
15:40 Ape Town (Mladá krev)
16:50 Dispute (DE) (Mladá krev)
18:00 White´s Black 2 (DE) (Mladá krev)
19:15 Goodfellas
20:45 MY NAME IS MUSIC (AT)

Anděl café stage (U Branky)
17:30 Hypnopingu
19:45 Kieslowski

Jazz stage (Měšťanská beseda)
19:00 a 20:15 E Converso

Zach´s Pub
18:30 J
20:00 What´s Your Favourite Number?

Buena Vista beach stage (U Západočeského muzea)
17:00 Jakub Johánek and Petr Míkovec 

Inspiral Garden (Šafaříkovy sady)
19:00 Orchestra
20:00 Jakub Johánek and Petr Míkovec 

Proluka (Křižíkovy sady)
16:00 Toymaschine: Praprapra...pohádka
18:00 Toymaschine: Baron Prášil

// 11.8. //

Republika stage (náměstí Republiky)
15:40 Whispering of Soul (Mladá krev)
16:50 Kid Wolkenkratz (DE) (Mladá krev)
18:00 Voilá 
19:15 TLESKAČ
20:45 JAMARAM (DE)

Anděl café stage (U Branky)
17:30 Rastafidli Orkestra
19:45 Covers for lovers

Zach´s Pub
18:30 Il Colori
20:00 Lucie Redlová & Garde

Buena Vista beach stage (U Západočeského muzea)
17:00 Dj LPD

Inspiral Garden (Šafaříkovy sady)
19:00 Booyaka crew

Proluka (Křižíkovy sady)
16:00 Divadlo Kaká: Jak bobr hledal déšt
18:00 Kyklopci


Celý festival je ZDARMA, v areálu budou k zapůjčení pro přepravu koloběžky Yedoo. Více na www.zivaulice.eu
 ·  Translate
ŽIVÁ ULICE 2013
Mon, August 5, 2013, 2:00 PM GMT+2
Plzeň

1
2
Živá ulice Plzeňská setkání's profile photo
 
Multižánrový festival Živá ulice - Plzeňská setkání druhým ročníkem v centru Plzně!
1.-11.8.2013!

PROGRAM:
www.zivaulice.eu/program

// 1.8. //
Proluka (Křižíkovy sady)
17:00 Vernisáž výstavy Barva na ulici
19:00 koncert kapely Bluesy
Inspiral Garden (Šafaříkovy sady)
19:00 Sebevrány 
20:00 Dj Lishuk

// 2.8. //
Inspiral Garden (Šafaříkovy sady)
19:00 Noisy Pioneers 
21:00 Tama Kurai Time
Proluka (Křižíkovy sady)
20:00 VOSTO5: Stand´artní kabaret

// 3.8. //
Inspiral Garden (Šafaříkovy sady)
19:00 Fat G & MXM 
Proluka (Křižíkovy sady)
16:00 Divadlo dobré kávy: Karlova a Jaromírova pohádka
20:00 VOSTO5: Teatromat

// 4.8. //

Inspiral Garden (Šafaříkovy sady)
19:00 Inspiral Djs
Proluka (Křižíkovy sady)
16:00 Loutky bez hranic: Tři medvědi
20:00 Divadlo DNO: Fagi

// 5.8. //

Republika stage (náměstí Republiky)
16:50 Lakuna (Mladá krev)
18:00 Peter Pan Complex
19:15 Zrní
20:45 ACOLLECTIVE (IL)

Anděl café stage (U Branky)
17:30 Les Fraises Chevelures (FR)
19:45 Tsigunz Fanfara Avatara (PL)

Jazz stage (Měšťanská beseda)
19:00 a 20:15 Jazz InDeed

Zach´s Pub
18:30 Fru Fru
20:00 Wombo (FR)

Buena Vista beach stage (U Západočeského muzea)
17:00 Selector Boldrik

Plzeň Fashion Days (Šafaříkovy sady)
14:00 Booyaka crew
16:00 Dj Squid

Inspiral Garden (Šafaříkovy sady)
19:00 Zoidberg Quintet
20:45 The Blbs
21:00 Dj Squid

Proluka (Křižíkovy sady)
16:00 Rest-art: Dobrodruzi

// 6.8. //

Republika Stage (náměstí Republiky)
15:40 Starfire (Mladá krev)
16:50 The Dazed (DE) (Mladá krev)
18:00 Sunflower Caravan 
19:15 Progres 2
20:45 RADIM HLADÍK & BLUE EFFECT

Anděl café stage (U Branky)
17:30 In Basement
19:45 Please The Trees

Jazz stage (Měšťanská beseda)
19:00 a 20:15 Bitosti

Zach´s Pub
18:30 Chai
20:00 Crossband

Buena Vista beach stage (U Západočeského muzea)
17:00 Selector Boldrik

Plzeň Fashion Days (Šafaříkovy sady)
14:00 Booyaka crew
16:00 Missing Words soundsystem

Inspiral Garden (Šafaříkovy sady)
19:00 Pilsen Ragga Crew 
20:00 AfaRastafa

Proluka (Křižíkovy sady)
16:00 Divadlo T601: O větrném králi

// 7.8. //

Republika stage (náměstí Republiky)
16:50 Fousovo Surikata (Mladá krev)
18:00 Discontrol (DE) (Mladá krev)
19:15 Le Pneumatiq
20:45 LANUGO

Anděl café stage (U Branky)
17:30 Ocho Ríos
19:45 The Spankers

Jazz stage (Měšťanská beseda)
19:00 a 20:15 Limbo

Zach´s Pub 
18:30 Vložte kočku
20:00 Schodiště

Buena Vista beach stage (U Západočeského muzea)
17:00 Dj Friky 

Inspiral Garden (Šafaříkovy sady)
19:00 Balkan Night: Dirty Bastard & friends

Proluka (Křižíkovy sady)
16:00 Divadlo dobré kávy: O nešťastném staviteli

// 8.8. //

Republika stage (náměstí Republiky)
15:40 Aftersix (Mladá krev)
16:50 Artischoque (DE) (Mladá krev)
18:00 Jananas
19:15 Jiří Dědeček a kapela
20:45 JABLKOŇ

Anděl café stage (U Branky)
Open Mike Michaela Kyselky
Mordors Gang
Michal Skořepa a Keddy
Nikol Fischerová
Metoděj a Dozer
Jan Vytásek & Co

Jazz stage (Měšťanská beseda)
19:00 a 20:15 Muff

Zach´s Pub
18:30 Piano
20:00 Hi-Fi

Buena Vista beach stage (U Západočeského muzea)
17:00 Dj Akrom

Inspiral Garden (Šafaříkovy sady)
19:00 Dead Sailor

Proluka (Křižíkovy sady)
16:00 Damúza: Jo náš Jonáš

// 9.8. //

Republika stage (náměstí Republiky)
16:50 Oni
18:00 Jan Budař a Eliščin band trio
19:15 Žáha
20:45 ONDŘEJ BRZOBOHATÝ

Anděl café stage (U Branky)
17:30 Coldfeet
19:45 Lealoo

Jazz stage (Měšťanská beseda)
19:00 a 20:15 David Dragoun band

Zach´s Pub
18:30 Hippy Hou & Collective
20:00 Dub Artillery (CZ) meets Mannex Motsi (ZW)

Buena Vista beach stage (U Západočeského muzea)
17:00 Djs F + M (swing + latin)

Inspiral Garden (Šafaříkovy sady)
19:00 Skenky djs (Microwave + Vego)
20:00 LONGITAL (SK)

Proluka (Křižíkovy sady)
16:00 Damúza: Trpasličí pohádka

// 10.8. //

Republika stage (náměstí Republiky)
15:40 Ape Town (Mladá krev)
16:50 Dispute (DE) (Mladá krev)
18:00 White´s Black 2 (DE) (Mladá krev)
19:15 Goodfellas
20:45 MY NAME IS MUSIC (AT)

Anděl café stage (U Branky)
17:30 Hypnopingu
19:45 Kieslowski

Jazz stage (Měšťanská beseda)
19:00 a 20:15 E Converso

Zach´s Pub
18:30 J
20:00 What´s Your Favourite Number?

Buena Vista beach stage (U Západočeského muzea)
17:00 Jakub Johánek and Petr Míkovec 

Inspiral Garden (Šafaříkovy sady)
19:00 Orchestra
20:00 Jakub Johánek and Petr Míkovec 

Proluka (Křižíkovy sady)
16:00 Toymaschine: Praprapra...pohádka
18:00 Toymaschine: Baron Prášil

// 11.8. //

Republika stage (náměstí Republiky)
15:40 Whispering of Soul (Mladá krev)
16:50 Kid Wolkenkratz (DE) (Mladá krev)
18:00 Voilá 
19:15 TLESKAČ
20:45 JAMARAM (DE)

Anděl café stage (U Branky)
17:30 Rastafidli Orkestra
19:45 Covers for lovers

Zach´s Pub
18:30 Il Colori
20:00 Lucie Redlová & Garde

Buena Vista beach stage (U Západočeského muzea)
17:00 Dj LPD

Inspiral Garden (Šafaříkovy sady)
19:00 Booyaka crew

Proluka (Křižíkovy sady)
16:00 Divadlo Kaká: Jak bobr hledal déšt
18:00 Kyklopci


Celý festival je ZDARMA, v areálu budou k zapůjčení pro přepravu koloběžky Yedoo. Více na www.zivaulice.eu
 ·  Translate
Add a comment...
1
Add a comment...
 
Sonority @ Živá ulice 2012 Plzeň / Zach´s Pub STage / 17-21 hod http://www.zivaulice.eu/program/detail/dj-sonority.html
1
Add a comment...
 
Něžný artbrut, kladenskej uhelnej zen. To jsou Zrní. Ve čtvrtek 9.8. na #zivaulice na #republikastage v #plzen   

http://www.zivaulice.eu/program/detail/zrni.html
 ·  Translate
Multižánrový festival Živá ulice – Plzeňská setkání
1
Add a comment...
 
Už se nám to blíží! #plzen   #zivaulice  
 ·  Translate
1
Add a comment...
 
Malá vzpomínka ze včerejšího koncertu Čankišou! Díky!
 ·  Translate
1
Add a comment...
 
.Preže "když nebudeme dávat nějaký brutální sóla" :D jedno velké sólo o třech lidech.....brilantní hudebníci na Republika Stage ;)
 ·  Translate
1
Add a comment...
 
Nedělní letní pohodička....přesně tu ovezou do #plzen  Republic of Two! #zivaulice  
 ·  Translate
1
Add a comment...
 
Si to frčíme na e-kole, neasi;) Stavte se od 9. na #zivaulice, půjčíme vám ho. #plzen http://bit.ly/NLGS5f
 ·  Translate
1
Add a comment...
Story
Introduction
Multižánrový tříměsíční festival Živá ulice přináší do Plzně zážitky, nadšení a lidská setkání. A právě ty jsou energií našich životů. Nástupce osmnácti ročníků festivalu Na ulici přináší do západočeské metropole coby největší akce Plzeňského kraje hudbu, divadlo, vzdělávací projekty i program pro rodiny s dětmi či obří pískoviště pro ty nejmenší. První v České republice uspořádáme festival polévky. Uspořádáme první plzeňský Hyde Park – zónu setkávání lidí a názorů. Živá ulice je energií Plzně.
Bragging rights
Největší open-air akce v Plzeňském kraji!
Education
  • Západočeská univerzita v Plzni
    1989
Basic Information
Gender
Female
Other names
Na ulici....ale to je dávno;)
Work
Occupation
Bavit lidi;)
Employment
  • ART Prometheus
Places
Map of the places this user has livedMap of the places this user has livedMap of the places this user has lived
Currently
Plzeň