Profile

Cover photo
Verified local business
Dolina Charlotty Resort & SPA
Resort
5 followers|4,694,992 views
AboutPostsPhotosVideos
Contact Information
Map of the business location
Strzelinko 14 76-200 Słupsk Poland
Strzelinko 14PLpomorskieSłupsk76-200
+48 59 847 43 00dolinacharlotty.pl
Resort, Event Planner
Resort
Event Planner
Restaurant
Spa
Google+ URL

See inside

Panorama
Panorama
Panorama
Panorama
Panorama
Panorama
Panorama
Panorama
Your Activity
Make a Reservation
4-star hotel
No prices available
Booking links sponsored.
Write a review
Review Summary
3.9
169 reviews
5 star
93 reviews
4 star
25 reviews
3 star
11 reviews
2 star
14 reviews
1 star
25 reviews
Elegant, country-style quarters plus a Balinese spa, saunas, pools & a fitness center.- Google
Photos
Scrapbook photo 2
Scrapbook photo 3
Scrapbook photo 4
Scrapbook photo 5
Scrapbook photo 6
Upload public photo
All reviews
Piotr Wolak's profile photo
Piotr Wolak
2 weeks ago
Just stunning. Great for the family to stay a few days and never get bored. Zoo, seals, restaurant and hotel in islands. Peace and quiet.
Franciszka G's profile photo
Franciszka G
2 years ago
Przerost formy nad treścią! Za małą klitkę 440 zł (cena o 100 zł wyższa, aniżeli podana telefonicznie w momencie rezerwacji). Duszno w pokoju, brudno w basenie i saunach, schodząca farba z ławeczek na placu zabaw! Dobre wrażenie robi tylko hol recepcyjny i sala restauracyjna, wszystko po to, by z góry zedrzeć z ciebie kasę za tak żenujący standard. Korytarze klaustrofobiczne, wszystko słychać. Dawno nie byłam tak zdegustowana, nikomu nie polecam, chyba że ktoś lubi być nabijany w butelkę.
• • •
Grzegorz Ksycki's profile photo
Grzegorz Ksycki
2 months ago
Zoo z safari wodnym super sprawa Król Julian😊
Gniewko Potrykus's profile photo
Gniewko Potrykus
6 months ago
Piękna okolica, basen, SPA
Guy Henly's profile photo
Guy Henly
2 months ago
Great facilities and in a beautiful location. There is also plenty to do for kids aswell.
A Google User
5 years ago
There is no air conditioning and the top floors are like being in an attic in the summer time, complete with sloping ceilings. They cannot decide if they want to be a family resort or a spa. Everything is pretty, but there isn't much substance behind the glitz.
Adrian Kostyk's profile photo
Adrian Kostyk
3 weeks ago
Nawet nawet
Magdalena Skurcz's profile photo
Magdalena Skurcz
2 months ago
Zdecydowanie przereklamowane, wstęp do "ZOO" 20zł dorosły dziecko 16zł, wodne safari 16zł. dorosły 13zł dziecko ( dużo jak za 5min. pływania łódką, zresztą można trasę spływu obejść pieszo za darmo), fokarium 10 zł dorosły 8 zł dziecko, podsumowując wychodzi dla trzy osobowej rodziny 130zł. DUŻO , a do tego jest jeszcze : park linowy, jazda konna i dmuchane zamki-10zł/15min. Całość może i ładnie położona ale zdecydowanie nie warta wydania takich pieniędzy, gdyby nie fakt że córka usłyszała hasło ZOO to na pewno byśmy zrezygnowali z odwiedzenia tego miejsca. Aby zobaczyć foki trzeba przyjść na karmienie w przeciwnym wypadku zobaczymy jedynie zieloną wodę ( nawet pani przy kasie mówiła że foki można zobaczyć jedynie przy karmieniu), Zoo no cóż pozostawia wiele do życzenia, co poniektóre zwierzęta miały ładne wybiegi, ale klatki dla ptaków wołają o pomstę do nieba, są zdecydowanie za małe ( terenu mają dużo więc nie rozumiem dlaczego zbudowali takie małe klatki) , nikt mi nie wmówi ze klatka dla orła o wymiarze mniej więcej : 2,5wys.x2,5szer.x7m. długości jest wystarczająca, nawet jeśli ptak ten ma kłopoty z lataniem ( bądź jest uziemiony) serce się kraje patrząc na te ptaki. Teren zoo można przejść spacerkiem w ok. 30-40 min. , na upartego dogłębnie zapoznając się ze wszystkimi "atrakcjami" zajmie nam to 1,5h. A na sam koniec HIT TEGO LATA elektryczne ogrodzenie od strony zwiedzających, ciekawe czy już jakieś małe dziecko się na nie nadziało. Nie wiem skąd tak dobre opinie o tym miejscu ( może zainwestowano parę złotówek w pochlebne komentarze ) ale ja ZDECYDOWANIE ODRADZAM.
• • •

Stream

Dolina Charlotty Resort & SPA hasn't shared anything with you.

People are more likely to share with you if you add them to your circles.