Profile

Cover photo
Verified local business
Dolina Charlotty Resort & SPA
Spa
3 followers|2,363,428 views
AboutPostsPhotosVideos
Contact Information
Map of the business location
Strzelinko 14 76-200 Słupsk Poland
Strzelinko 14PLpomorskieSłupsk76-200
+48 59 847 43 00dolinacharlotty.pl
Spa, Event Planner
Spa
Event Planner
Restaurant
Menu
Google+ URL
People
Have them in circles
3 people
Danuta Różańska Epsztajn's profile photo
ksawery gdula's profile photo
Aleksandra Barwicka's profile photo
Make a Reservation
No prices available
Booking links sponsored.
Write a review
Review Summary
3.7
51 reviews
5 star
23 reviews
4 star
9 reviews
3 star
5 reviews
2 star
7 reviews
1 star
7 reviews
Photos
Scrapbook photo 2
Scrapbook photo 3
Scrapbook photo 4
Scrapbook photo 5
Scrapbook photo 6
Upload public photo
Your Activity
All reviews
Franciszka G
11 months ago
Przerost formy nad treścią! Za małą klitkę 440 zł (cena o 100 zł wyższa, aniżeli podana telefonicznie w momencie rezerwacji). Duszno w pokoju, brudno w basenie i saunach, schodząca farba z ławeczek na placu zabaw! Dobre wrażenie robi tylko hol recepcyjny i sala restauracyjna, wszystko po to, by z góry zedrzeć z ciebie kasę za tak żenujący standard. Korytarze klaustrofobiczne, wszystko słychać. Dawno nie byłam tak zdegustowana, nikomu nie polecam, chyba że ktoś lubi być nabijany w butelkę.
• • •
Ania K
3 months ago
Zachęcona opiniami pojechałam i ja. Hotel z wielkimi ambicjami, ale już trochę przedawionymi, jak patrzysz na te nagrody mówisz wow, ale jak popatrzysz na to co jest tam tak naprawdę mówisz, szału nie ma. Resztauracja i posiłki najgorsza rzecz jaka może być, pakiety przy pobytach 4-5 dni, ( jeść na śniadanie 5 dni to samo) tomoim zdaniem dla" niby" tak zaszczytnego hotelu nie przystoi. Obiadokolacje pod psem. Jednego dnia było nawet mięso surowe, jak zwróciliśmy uwagę wymieniono fakt, ale jak można wogóle to wydać ? Codziennie ta sama ( dodam jedna ) surówka do dania zasadniczego( mieszaka warzyw i vinegret) jak na taki "niby" hotel słabiutko. Ale po opiniach gości którzy z nami byli i opiniach internautów widzę, że to nie tylko moja opinia. Może i w porze letniej, gdy ludzie siedzą wiecej nad wodą i wpadają do hotelu tylko na nocleg to jeszcze ujdzie, ale w porze lesienno- zimowej naprawdę nie ma tam nic. Nawet ten pseudo pokój zabaw dla dzieci ( to tak naprawde dywan, jakiś plasikowy domek,dwie na krzyż piłki, stoliki i kredki)Spa i basen ok. Ale reszta zepsuła wszystko. Hotel jeśli już to na jedna noc i do domu, to nie przerazi. Pierwszy i ostatni raz. Nie polecę nikomu
• • •
Krzys M.'s profile photo
Krzys M.
11 months ago
Kraina bajek - fantastyczna Jedzenie w bistro - kiepskie, a bardziej to jego brak. Do wyboru mielismy zapiekanke lub pizze. Gofry - sie skonczyly Frytki - brak Popcorn - jest, ale brak opakowan ... itd. Za kiepska gastronomie 2 gwiazdki mniej.
Marcin Dragan's profile photo
Marcin Dragan
a month ago
Polecam
A Google User
4 years ago
There is no air conditioning and the top floors are like being in an attic in the summer time, complete with sloping ceilings. They cannot decide if they want to be a family resort or a spa. Everything is pretty, but there isn't much substance behind the glitz.
mikołaj chudziński
3 months ago
niby wszytsko ok, ale ... Jedzenie dość słabej jakości, obsługa na restauracji fatalna. Spa niby ok, ale bardzo źle wygłuszone i wchodzi się przez basen- też dziwny pomysł. Recepcja miła i sympatyczna. Pokój czysty i dość wygodny. Szkoda, że nie ma balkonu w każdym pokoju. Dużo atrakcji na powietrzu, jednak gdy pogoda nie dopisuje zostaje hotel. dobrze że jest kręgielnia, spa, basen bo to zajmuje czas. w Basenie mogłaby być cieplejsza woda. ładny widok z okien.
Jaru Kaczor
6 months ago
Może miejsce bajecznie ale jedynie to klapą po pierwsze restauracja o takim standardzie powinna być do ostatniego klijenta a nie jak pan kelner podszedł i już zamykamy i tylko skrócona karta katastrofa danie niezgodne z menu na odrazę zasługuje wgląd dania do ceny w takim hotelu to danie to porażka kelner nie podszedł z rachunkiem trzebabyło samemu z nim chodzić.Pokoje czyste basen sauny w cenie wifi , zobaczę jak jutro śniadanie dopisze cena przystępna
witold hatka
2 months ago
Przereklamowane

Stream

Have them in circles
3 people
Danuta Różańska Epsztajn's profile photo
ksawery gdula's profile photo
Aleksandra Barwicka's profile photo

Dolina Charlotty Resort & SPA hasn't shared anything with you.

People are more likely to share with you if you add them to your circles.