Profile

Cover photo
Verified local business
Dolina Charlotty Resort & SPA
Resort
5 followers|4,233,462 views
AboutPostsPhotosVideos
Contact Information
Map of the business location
Strzelinko 14 76-200 Słupsk Poland
Strzelinko 14PLpomorskieSłupsk76-200
+48 59 847 43 00dolinacharlotty.pl
Resort, Event Planner
Resort
Event Planner
Restaurant
Spa
Google+ URL

See inside

Panorama
Panorama
Panorama
Panorama
Panorama
Panorama
Panorama
Panorama
People
Have them in circles
5 people
Qiwellness Living Admin's profile photo
3skim0's profile photo
teresa okroy's profile photo
Aleksandra Barwicka's profile photo
Danuta Różańska Epsztajn's profile photo
Make a Reservation
4-star hotel
No prices available
Booking links sponsored.
Write a review
Review Summary
3.8
131 reviews
5 star
71 reviews
4 star
17 reviews
3 star
10 reviews
2 star
13 reviews
1 star
20 reviews
Elegant, country-style quarters plus a Balinese spa, saunas, pools & a fitness center.- Google
Photos
Scrapbook photo 2
Scrapbook photo 3
Scrapbook photo 4
Scrapbook photo 5
Scrapbook photo 6
Upload public photo
Your Activity
All reviews
Guy Henly's profile photo
Guy Henly
3 weeks ago
Great facilities and in a beautiful location. There is also plenty to do for kids aswell.
A Google User
5 years ago
There is no air conditioning and the top floors are like being in an attic in the summer time, complete with sloping ceilings. They cannot decide if they want to be a family resort or a spa. Everything is pretty, but there isn't much substance behind the glitz.
Gniewko Potrykus's profile photo
Gniewko Potrykus
4 months ago
Piękna okolica, basen, SPA
Marcin Szlachta's profile photo
Marcin Szlachta
in the last week
Malo zwierząt
Franciszka G's profile photo
Franciszka G
a year ago
Przerost formy nad treścią! Za małą klitkę 440 zł (cena o 100 zł wyższa, aniżeli podana telefonicznie w momencie rezerwacji). Duszno w pokoju, brudno w basenie i saunach, schodząca farba z ławeczek na placu zabaw! Dobre wrażenie robi tylko hol recepcyjny i sala restauracyjna, wszystko po to, by z góry zedrzeć z ciebie kasę za tak żenujący standard. Korytarze klaustrofobiczne, wszystko słychać. Dawno nie byłam tak zdegustowana, nikomu nie polecam, chyba że ktoś lubi być nabijany w butelkę.
• • •
Grzegorz Ksycki's profile photo
Grzegorz Ksycki
a week ago
Zoo z safari wodnym super sprawa Król Julian😊
Magdalena Skurcz's profile photo
Magdalena Skurcz
in the last week
Zdecydowanie przereklamowane, wstęp do "ZOO" 20zł dorosły dziecko 16zł, wodne safari 16zł. dorosły 13zł dziecko ( dużo jak za 5min. pływania łódką, zresztą można trasę spływu obejść pieszo za darmo), fokarium 10 zł dorosły 8 zł dziecko, podsumowując wychodzi dla trzy osobowej rodziny 130zł. DUŻO , a do tego jest jeszcze : park linowy, jazda konna i dmuchane zamki-10zł/15min. Całość może i ładnie położona ale zdecydowanie nie warta wydania takich pieniędzy, gdyby nie fakt że córka usłyszała hasło ZOO to na pewno byśmy zrezygnowali z odwiedzenia tego miejsca. Aby zobaczyć foki trzeba przyjść na karmienie w przeciwnym wypadku zobaczymy jedynie zieloną wodę ( nawet pani przy kasie mówiła że foki można zobaczyć jedynie przy karmieniu), Zoo no cóż pozostawia wiele do życzenia, co poniektóre zwierzęta miały ładne wybiegi, ale klatki dla ptaków wołają o pomstę do nieba, są zdecydowanie za małe ( terenu mają dużo więc nie rozumiem dlaczego zbudowali takie małe klatki) , nikt mi nie wmówi ze klatka dla orła o wymiarze mniej więcej : 2,5wys.x2,5szer.x7m. długości jest wystarczająca, nawet jeśli ptak ten ma kłopoty z lataniem ( bądź jest uziemiony) serce się kraje patrząc na te ptaki. Teren zoo można przejść spacerkiem w ok. 30-40 min. , na upartego dogłębnie zapoznając się ze wszystkimi "atrakcjami" zajmie nam to 1,5h. A na sam koniec HIT TEGO LATA elektryczne ogrodzenie od strony zwiedzających, ciekawe czy już jakieś małe dziecko się na nie nadziało. Nie wiem skąd tak dobre opinie o tym miejscu ( może zainwestowano parę złotówek w pochlebne komentarze ) ale ja ZDECYDOWANIE ODRADZAM.
• • •
Ewa Durczak's profile photo
Ewa Durczak
in the last week
Okolica piękna lecz miejsce przereklamowane. Przejażdżka koniem okazała się wielką porażką, konie ledwo szły , zmęczone, wyczerpane. Panie organizujące przejażdżkę zupełnie nie zainteresowane dziećmi, pochłonięty głównymi rozmowami na swoje tematy. W parku linowym bardzo ograniczona ilość uprzęży co wiąże się z kilku godzinnym staniem w kolejce po bilet. Po całym dniu spacerowania wybraliśmy się na obiad do pięknego gościńca i na tym się kończy nasze zauroczenie restauracją. Czekaliśmy z rodziną 20 minut na kartę menu, przez kolejne 20 minut nie doczekaliśmy się na jedynego obecnego kelnera....W końcu zdecydowałam się podejść do baru i zapytać jak długo będziemy czekać na obiad ? Około godzinki, padła odpowiedź 😨 Popatrzyłam dookoła na klientów przy stolikach, wszyscy siedzieli przy pustych stołach. ...tyle w temacie. Wstaliśmy od stołu i wyszliśmy. Nie polecam !
• • •

Stream

Have them in circles
5 people
Qiwellness Living Admin's profile photo
3skim0's profile photo
teresa okroy's profile photo
Aleksandra Barwicka's profile photo
Danuta Różańska Epsztajn's profile photo

Dolina Charlotty Resort & SPA hasn't shared anything with you.

People are more likely to share with you if you add them to your circles.