Profile

Cover photo
Verified local business
Dolina Charlotty Resort & SPA
Resort
5 followers|3,435,843 views
AboutPostsPhotosVideos
Contact Information
Map of the business location
Strzelinko 14 76-200 Słupsk Poland
Strzelinko 14PLpomorskieSłupsk76-200
+48 59 847 43 00dolinacharlotty.pl
Resort, Event Planner
Resort
Event Planner
Spa
Restaurant
Google+ URL

See inside

Panorama
Panorama
Panorama
Panorama
Panorama
Panorama
Panorama
Panorama
Panorama
Panorama
Panorama
People
Have them in circles
5 people
Danuta Różańska Epsztajn's profile photo
Qiwellness Living Admin's profile photo
teresa okroy's profile photo
Aleksandra Barwicka's profile photo
3skim0's profile photo
Make a Reservation
4-star hotel
$57
Book at Travelocity.com
More
Booking links sponsored. $82 incl taxes & fees
Write a review
Review Summary
3.7
79 reviews
5 star
39 reviews
4 star
11 reviews
3 star
7 reviews
2 star
10 reviews
1 star
12 reviews
Elegant, country-style quarters plus a Balinese spa, saunas, pools & a fitness center.- Google
Photos
Scrapbook photo 2
Scrapbook photo 3
Scrapbook photo 4
Scrapbook photo 5
Scrapbook photo 6
Upload public photo
Your Activity
All reviews
Franciszka G's profile photo
Franciszka G
a year ago
Przerost formy nad treścią! Za małą klitkę 440 zł (cena o 100 zł wyższa, aniżeli podana telefonicznie w momencie rezerwacji). Duszno w pokoju, brudno w basenie i saunach, schodząca farba z ławeczek na placu zabaw! Dobre wrażenie robi tylko hol recepcyjny i sala restauracyjna, wszystko po to, by z góry zedrzeć z ciebie kasę za tak żenujący standard. Korytarze klaustrofobiczne, wszystko słychać. Dawno nie byłam tak zdegustowana, nikomu nie polecam, chyba że ktoś lubi być nabijany w butelkę.
• • •
Gniewko Potrykus's profile photo
Gniewko Potrykus
a month ago
Piękna okolica, basen, SPA
Marcin Jeż's profile photo
Marcin Jeż
a month ago
Nie korzystałem, ale daję ***** z uwagi na jaja na miejscu (menedżer) i umiejętność dbania o własne interesy. Niechybnie wybiorę się do Was będąc w okolicy. Uprzedzam ze jeśli chłodnik będzie za zimny sprawa znajdzie się w unii europejskiej i mój znajomy cieć zrobi apelację w tej sprawie. Pozdrawiam
Marcin Srokowski's profile photo
Marcin Srokowski
9 months ago
Jako jedna z niewielu atrakcji w tych rejonach ściąga duże ilości odwiedzających. Niestety atrakcją jest mierną ot parę klatek z ptakami, kilka bajkowych szałasów, parę zagród gdzie nawet koza domowa jest zwierzyną w zoo i bajoro z klatkami dla małp na wysepkach, po którym łódki robią ósemki. Jest jeszcze fokarium gzie odbywają się "pokazy" tzn. prezentacje fok poza wodą podczas karmienia. Niestety ilość sprzedawanych biletów jest nieograniczona. Stadninę, hotel oraz restaurację pozostawiam bez oceny gdyż nie skorzystałem. Dzieciak szybko się znudził ja i żona też, tak więc nigdy więcej.
• • •
A Google User
5 years ago
There is no air conditioning and the top floors are like being in an attic in the summer time, complete with sloping ceilings. They cannot decide if they want to be a family resort or a spa. Everything is pretty, but there isn't much substance behind the glitz.
Andrzej Krol's profile photo
Andrzej Krol
9 months ago
Koncert Carlosa Santany - 4.07.2015.
Mati's profile photo
Mati
7 months ago
Restauracja na wodzie to totalna porażka. Wszystko przesolone, niesmaczne. Kelner beznadziejny. Poprosiłam najpierw o zupę dla dziecka bo płakało z głodu a potem posiłki dla nas. Dostalismy po 40 minutach jedzenie dla nas a o dziecku zapomniał. A byliśmy w restauracji sami więc miał tylko nas do obsługi. Dziecko zamiast rosołu dostało wodę z makaronem. Ryba skłądała się z samej panierki. Stek średnio wysmażony okazał się bardzo dobrze wypieczony. Roladki wieprzowe okazały się jedną wielką roladą gorzką tak bardzo że nie było to jadalne. Obsługa i poziom restauracji to totalne dno. Pan z wodnego zoo znęcał się nad małpą którą celowo straszył. Jedyno co nas miłego spotkało to fokarium.
• • •
Ania K's profile photo
Ania K
a year ago
Zachęcona opiniami pojechałam i ja. Hotel z wielkimi ambicjami, ale już trochę przedawionymi, jak patrzysz na te nagrody mówisz wow, ale jak popatrzysz na to co jest tam tak naprawdę mówisz, szału nie ma. Resztauracja i posiłki najgorsza rzecz jaka może być, pakiety przy pobytach 4-5 dni, ( jeść na śniadanie 5 dni to samo) tomoim zdaniem dla" niby" tak zaszczytnego hotelu nie przystoi. Obiadokolacje pod psem. Jednego dnia było nawet mięso surowe, jak zwróciliśmy uwagę wymieniono fakt, ale jak można wogóle to wydać ? Codziennie ta sama ( dodam jedna ) surówka do dania zasadniczego( mieszaka warzyw i vinegret) jak na taki "niby" hotel słabiutko. Ale po opiniach gości którzy z nami byli i opiniach internautów widzę, że to nie tylko moja opinia. Może i w porze letniej, gdy ludzie siedzą wiecej nad wodą i wpadają do hotelu tylko na nocleg to jeszcze ujdzie, ale w porze lesienno- zimowej naprawdę nie ma tam nic. Nawet ten pseudo pokój zabaw dla dzieci ( to tak naprawde dywan, jakiś plasikowy domek,dwie na krzyż piłki, stoliki i kredki)Spa i basen ok. Ale reszta zepsuła wszystko. Hotel jeśli już to na jedna noc i do domu, to nie przerazi. Pierwszy i ostatni raz. Nie polecę nikomu
• • •

Stream

Have them in circles
5 people
Danuta Różańska Epsztajn's profile photo
Qiwellness Living Admin's profile photo
teresa okroy's profile photo
Aleksandra Barwicka's profile photo
3skim0's profile photo

Dolina Charlotty Resort & SPA hasn't shared anything with you.

People are more likely to share with you if you add them to your circles.