Profile cover photo
Profile photo
Контакт Центр Диалист
2 followers
2 followers
About
Communities and Collections
View all
Posts

Post has attachment
ЯК ОДЯГТИСЯ НА СПІВБЕСІДУ
Правильний костюм допоможе справити потрібне враження на співбесіді. Сьогодні dealistsolutions підготував для Вас декілька порад, як правильно вдягтися на зустріч з HR.
Для співбесіди варто одягатися ретельніше, ніж ви зазвичай ходите на роботу, - це правило хорошого тону. Крім того, від першого враження багато у чому залежить ваш успіх.
💫 Найважливіша порада щодо костюма, яку можна дати тим, хто вирушає на співбесіду: вибирайте одяг, в якому вам комфортно. Тобто костюм повинен відповідати діловому дрес-коду і вам повинно бути в ньому зручно - нічого ніде не тисне, не натирає, не зморщується. Від того, наскільки гарно ви себе відчуваєте, наскільки собі подобаєтеся, залежить ваша впевненість в собі.
Тому якщо ви не звикли носити ділові костюми або купили для співбесіди новий - «поживіть» в цьому одязі. Походіть у ньому трохи по будинку, підійдіть до дзеркала і відрепетуйте те, що хочете розповісти про себе HR. Це точно не буде зайвим.
💫 Образ для співбесіди має бути мінімалістичним - ви демонструєте не стільки себе, скільки свої ділові навички. Навіть якщо співбесіда на креативну посаду, на перше інтерв'ю з HR краще вибрати підкреслено діловий образ. Потрібно зробити акцент на своїх творчих здібностях - акуратно пограйте з аксесуарами. Яскраві деталі додадуть креативності.
💫 Вибираючи костюм і аксесуари, зверніть увагу на кольори, які плануєте використовувати для створення свого образу.
Віддайте перевагу не яскравим, чистим кольорам. Темно-синій і його відтінки свідчать про Вашу серйозність, цілеспрямованість і комунікабельність. Насичений темно-бірюзовий - демонструє лідерські амбіції.
Відтінки сірого і коричневого - показують надійність і прагнення до стабільності.
Добре підходить для співбесіди бежева гама - спокійна і врівноважена.
Модний у цьому сезоні бордово-винний колір підходить для співбесіди, але за умови, що ви досить впевнені в собі, а от червоний колір рекомендується вибирати виключно для аксесуарів.
💫 Пам'ятайте що, всього 3% роботодавців зізнаються, що для них абсолютно неважливо, у якому вигляді до них з'явиться претендент: «Головне, щоб людина принесла портфоліо і була адекватна»; «Якщо претендент ідеально підходить, то зовнішній вигляд відступає на другий план».
Тому робіть висновки: ризикнути кар'єрою і проявити індивідуальність або підлаштуватися під загальні правила.
Бажаємо Вам правильного вибору!
Наші вакансії:
https://www.rabota.kharkov.ua/user/vacancies/904663
https://www.rabota.kharkov.ua/user/vacancies/904012
https://www.rabota.kharkov.ua/user/vacancies/938344
https://www.rabota.kharkov.ua/user/vacancies/942817 #kharkivjob #kharkivvacancies #dealistsolutions #dealist
Add a comment...

Post has attachment
ЖИТИ НЕ МОЖНА ПРАЦЮВАТИ

Подумати страшно, але близько 80% своєї молодості та активного життя ми витрачаємо на кар'єру. Звичайно, всім зрозуміло, що таким чином нам доводиться заробляти на життя. Адже «дорослість» - це красиві речі, модні девайси, іпотеки та кредити на відпочинок. Сумно.
Сьогодні одним з найпопулярніших трендів світу став баланс між життям і роботою. Так званий «work-life balance» практично перетворився на релігію. Однією з головних ідей цього руху є ідея організації робочого процесу без шкоди для особистого життя.
О котрій годині закінчується Ваш типовий робочий день? Скільки часу займає шлях до роботи і назад? Як багато часу у Вас іде на збори і підготовку до роботи?
Якщо скласти весь цей час разом, вийде приблизно 12 годин. Відняти з доби час на сон і роботу — виходить, собі ми можемо приділити лише жалюгідні 4 години!
Згідно з опитуваннями на сайті Pracja.com.ua майже 70% користувачів сайту не можуть дозволити витратити вільний час на себе або сім'ю. Багатьом часто доводиться брати роботу додому. Хтось змушений займатися підробітком.
Вихід є. В даній ситуації — це віддалена робота. Сьогодні знайти такий підробіток воліють не тільки молоді люди. За статистикою, все більше працівників у віці 40+ вибирають домашній офіс.
По-перше, як правило, до 40 років більшість сягає своєї «скляної стелі» і необхідність боротися за увагу керівництва просто відпадає. Плюс до всього змінюються пріоритети.
Вам підходить віддалена робота, якщо...
Цей тип зайнятості підходить не всім. Перед тим, як зайнятися пошуком віддаленої роботи, важливо визначитися зі своїми цілями і можливостями.
В першу чергу такий вид зайнятості не підійде амбітним кандидатам з великими кар'єрними планами. Ейчари попереджають, сходи в особистий кабінет будуються не тільки на результатах роботи, але й на особистісному спілкуванні. Якщо Ви плануєте стати великим начальником найближчим часом, робота на дому — не Ваш варіант.
Все-таки не всією роботою можна займатися віддалено. Найбільше така форма зайнятості практикується у сфері інформаційних технологій, фінансовій сфері, бухгалтерському обліку та інших галузях, для яких присутність працівника не критична.
До того ж, все куди складніше, ніж здається. Віддалена робота вимагає високого рівня самоорганізації. Тут доведеться виконувати всі ті ж завдання, що і в офісі. Однак вдома більше відволікаючих факторів: телевізор, холодильник, домашні тваринки і диван. Якщо Ви вміє концентруватися і володієте достатнім рівнем самомотивації — пора замовляти зручне робоче крісло в будинок.
Як знайти віддалену роботу?
Сьогодні на сайтах пошуку роботи існує багато варіантів віддаленої зайнятості по всій Україні. Але знайти таку роботу самостійно — не єдиний спосіб перенести офіс додому. Поговоріть зі своїм керівником. Часто начальство йде назустріч і дозволяє цінним співробітникам працювати з дому хоча б частину тижня.
Тим часов, Dealist Solutions робить наголос на тому, що ми дуже цінуємо кожного співробітника і тому хочемо бачити Вас в офісі якомога частіше! 😉😁👌
Гарного тижня та продуктивної праці! 🤩
#kharkiv #instagood #vcso #vcsocam #vcsokharkiv #dealist #dealistsolutions #dealistteam #tips #kharkivjob #kharkivvacancy
Photo
Add a comment...

Post has attachment
28 червня, Dealist Solutions разом з усією Україною святкує День Конституції! Згадаймо, з чого все починалось, адже кожен з нас повинен знати і пам’ятати нашу історію - це крок до щасливого майбутнього!
28 червня 1996 Верховна Рада України прийняла
нову Конституцію України - першу Конституцію
незалежної української держави.
Прийняття конституції закріпило правові основи незалежної України, її суверенітет і
територіальну цілісність.
Прийняття конституції було найважливішим кроком у забезпеченні прав людини і
громадянина, сприяло подальшому підвищенню міжнародного авторитету України на
світовій арені. Дана конституція діє і сьогодні.
Відповідно до Конституції, день прийняття Основного Закону є державним святом -
Днем Конституції України.
Конституція набула чинності майже через п’ять років
після того, як Україна заявила про свою незалежність від
Росії. Саме в цей день, як вважає більшість українців, їхня
країна справді стала незалежною. На те, щоб створити
остаточний документ і встановити конституцію для країни
було витрачено 24 години переговорів.
З моменту створення конституції вона була змінена
кілька разів, але в 2014 році уряд вирішив повернутися назад до версії, створеної в 2004
році. Сьогодні уряд використовує і застосовує цю версію.
Конституції України нещодавно виповнилося двадцять років. Оскільки це дуже нове
свято, з ним пов’язано не так вже й багато традицій. Проте за ці кілька років деякі з них
почали розвиватися.
Більшість міст проводять паради в День Конституції. У столиці України проводяться
найбільші паради, в яких беруть участь глави держави. Також мають місце традиційні
вистави, різні гурти та багато інших речей, які представляють різноманіття культури
України. Для кожного українц
я День Конституції - це не лише додатковий вихідний 😉 а ще й чергова спроба згадати свою історію та ще більше пишатись своєю державою! Зі святом українці, зі святом, харків’яни! 💙💛🇺🇦️

Джерело: www.dilovamova.com/index.php?page=10&holiday=155&year=2018

#celebrations #holiday #ConstitutionDay #kharkiv #ukraine #goodmood #instagood #instakharkiv #kharkivjob #kharkivvacancies #vcso #vcsocam #vcsokharkiv #dealist #dealistsolutions #dealistjob #dealistteam
Add a comment...

Post has attachment
ГЕЙМІФІКАЦІЯ: ПРАЦЮЙ ЛЕГШЕ, ПРАЦЮЙ ГРАЮЧИСЬ
Взаємовідносини з співробітниками в сучасному корпоративному світі стали набагато людяніше і ближче. Кількість ієрархічних ступенів істотно скоротилася. Сьогодні начальник і підлеглий знаходяться один від одного на відстані витягнутої руки.
Разом з тим робочі відносини стали набагато складніше. Виникла проблема мотивації співробітників. Якщо раніше бос міг собі дозволити перейти на фольклор або «покарати гривнею», то сьогодні подібна поведінка втратила всяку ефективність і адекватність.
Сучасний працівник в 90% випадках є типовим представником Y-покоління. Ігреки, люди які народилися з 1981 по 2000 роки, зарекомендували себе як примхливе і в той же час амбітне покоління (а про покоління Y ми вже писали у попередных статтях).
Навіщо мені це? - головне питання, яким задається кожен пристойний Y-представник перед тим, як поворухнути бодай пальцем. Здавалося б, тобі платять гроші — що ще потрібно! Але, згідно з матерыалами багатьох опитувань, матеріальна мотивація — не самий дієвий метод.
Парадоксально, але кандидатів більше не цікавлять астрономічні суми зарплат. Вони хочуть покликання, місії...смачні печеньки на офісній кухні, врешті-решт.
Працівники хочуть визнання. Причому публічного визнання.
Гейміфікація — сучасний hr-тренд, спосіб організації робочого процесу, який дозволяє одночасно залучити співробітника до роботи і заохотити його за досягнення.
Цей підхід ведення бізнес-процесів практикують найбільші світові корпорації, такі як: «Burger King», «Deloitte», «Seriosity» і сотні інших компаній.
Ігрові методики десятки років успішно застосовуються в навчанні та адаптації, але для бізнесу це стало справжнім проривом.
Практикуючі ігрові механіки в HR відзначають значне збільшення ефективності співробітників і результатів компанії в цілому.
Зазвичай, всі сценарії таких ігор зводяться до своєрідного змагання, розтягнутого на певний період: рік, півроку або квартал. Тут кожен обирає сам.
Найчастіше використовують онлайн варіант. Якусь версію «тимворка». Працівникам пропонують вибрати персонажів, а далі все як в дитинстві - проходь рівні, збирай монетки. У якості балів наприклад можуть бути конкретні суми закритих операцій. Ще один важливий мотиваційний момент - співробітники бачать досягнення один одного. Тут кожному присвоюються статуси, ведеться рейтинг і використовуються інші «фішки» комп'ютерних ігор.
По закінченню заданого періоду, підводять підсумки та кращий гравець нагороджується: премією, позачерговою відпусткою, путівкою за кордон або іншими «плюшками».
Дурниці — скажете ви. Ні, це сучасний спосіб управління персоналом та бізнес-процесами.
Гейміфікація дозволяє зробити монотонну роботу веселою й осмисленою, а співробітників задоволеними.
А Ви готові до змін? Dealist Solutions вважає, що варто спробувати! 😉
Усім теплого та яскравого понеділка! 💫💥🌞
#kharkiv #instagood #vcso #vcsocam #vcsokharkiv #dealist #dealistsolutions #dealistteam #tips #kharkivjob #kharkivvacancy
Photo
Add a comment...

Post has attachment
ЩЕ РАЗ ПРО РЕЗЮМЕ…
«Резюме повинно бути…», вже й не злічити, скільки текстів написано, присвячених правильному складанню резюме для найму на роботу. Але, як кажуть: «Забудьте все, що ви знали раніше!». Тож зберемо увесь свій досвід рекрутингу і проаналізуємо тенденції сучасного ринку зайнятості, зібравши кращі поради на тему як правильно написати резюме.
Отже, як голосно заявити про себе на ринку праці?
Ваше резюме повинне бути таким же привабливим, як мільйон доларів і виглядати ідеально. В першу чергу, ви повинні зрозуміти, що резюме — це ваш цінник, який засвідчує вашу вартість на професійному ринку. Займіться зовнішнім виглядом вашої анкети, вона повинна викликати бажання «купити вас» з першого погляду.
У середньому HR витрачає 5-10 секунд на перегляд кожного резюме і ніколи не читає його повністю. Основні блоки, на які звертає увагу кадровик, це: фотографія, дата зміни останнього робочого місця, назва організацій, посади і освіта. Тут багато суперечок на рахунок фотографії — потрібна вона чи ні? Ми вас запевняємо - фотографія потрібна. За статистикою, наявність фото в резюме допоможе рекрутеру прийняти позитивне рішення по кандидату. Але, варто відзначити, що фотографія з відпустки або в бікіні для резюме категорично не підходить.
Не обманюйте себе — універсального резюме немає. Під кожну окрему професію потрібно робити нове, яке описує необхідну специфіку і вашу компетенцію. Наприклад, в резюме менеджера з продажу, дуже до речі буде згадати загальний чек, укладених угод, для IT сфери важливо перерахувати технічні навички та знання, проект менеджера — кількість і назви успішно закритих проектів.
Мабуть, найголовніша складова ефективного резюме — історія успіху. Замість того, щоб писати про те, який ви пунктуальний, стресостійкий і працездатний, опишіть історію свого професійного успіху. Це відмінний прийом, який дозволить вам показати себе у всій красі і заявити про себе, як про цінного фахівця з реальними досягненнями.
Зміст — не єдина річ, на яку звертають увагу ейчари, мова також важлива. Резюме повинно бути написано діловою, але простою мовою: використовуйте зрозумілі слова без формалізмів.
Правильне резюме:
- повинно бути структурованим і ділитися на чіткі блоки;
- заточене під конкретну професію;
- написано зрозумілою діловою мовою;
- розповідати про історії успіху.
Наприкінці хочеться зазначити, що резюме, яке продає, складно написати з першого разу. Це нормально переписати анкету 10-20 разів для того, щоб досягти поставленої мети.

Dealist Solutions бажає Вам творчого натхнення та успіхів!
Приєднуйтесь до нас у соц. мережах та слідкуйте за новинами!
http://dealist.solutions/
http://instagram.com/dealist.solutions/
https://vk.com/dealist
https://www.facebook.com/groups/dealist/
https://www.linkedin.com/company/dealist.solutions
https://t.me/joinchat/Gc2jGhLvxd7oY_f0pJbXkw
Photo
Add a comment...

Post has attachment
👌Знайти підробіток👌
За нинішньої економічної ситуації в країні, для більшості з нас підробіток розглядається вже як необхідність. Є й ті, для кого питання з додатковою роботою - це скоріше можливість провести з користю свій вільний час. Для тих і для інших внесемо ясність у справу вибору, а також застерегти від поширених казкових шахрайських схем підробітку.
💢 Час
Визначте для себе, скільки свого вільного часу Ви готові витратити на підробіток. На це питання варто відповісти самому собі. Для спрощення завдання варто розписати свій трудовий тиждень по годинах, щоб зрозуміти який проміжок часу оптимальний для підробітку. Від цього буде залежати вибір можливого варіанту. Тип підробітку буде прямо залежати від наявного в арсеналі вільного часу.
💢 Робота = Хобі
Перше, що приходить сьогодні на розум кожному з нас при появі пари вільних годин - монетизувати своє хобі. Це один з найпростіших видів підробітку з точки зору зусиль над собою. Робота в своє задоволення, яка при цьому приносить дохід у кишеню, що може бути краще?
Робота вдома або на території роботодавця?
Якщо підробіток для Вас не тільки можливість отримати додатковий заробіток, а можливість зміни обстановки, то варіанти роботи на дому відразу відсівайте. Інакше може настати такий момент, коли будинок перестане сприйматися Вами як місце спокою, а стане другим офісом з масою невирішених завдань, незадоволених замовників та іншими побічними ефектами.
У якості підробітку поза домом підходить робота таксистом, кур'єром, репетитором, нянею на кілька годин на день.
💢 Зміна орієнтирів
Якщо Ви цілий день перебуваєте серед офісного планктону і не встаєте зі свого крісла, крім як для того, щоб сходити на обід, то підробіток вибирайте кардинально протилежний. Сидячий спосіб життя рано чи пізно дасть про себе знати, а поки не пізно займіться вигулом собак, прогулянками з дітьми у сусідів або знайомих.
💢 Чого варто побоюватися
При пошуку підробітку перше місце, куди звертається більшість з нас - це соціальні мережі. Самі неблагонадійні роботодавці якраз там нас і чекають.
Шахрайські вакансії схожі одна на іншу. У соціальних мережах ведеться полювання переважно на мам в декреті і студентів, на просторах Інтернету - кожен з нас знаходиться на мушці шахраїв. Задумайтесь, про яку роботу може йти мова, коли при зайнятості 2 - 4 години на день, пропонують дохід 10000 гривень? Шахрайські вакансії рясніють фразами «ТЕРМІНОВО ПОТРІБНІ!», «БЕЗ РИЗИКУ І ВКЛАДІВ!», «НАБИРАЄМО КОМАНДУ! ЗАЛИШИЛОСЯ ДВА МІСЦЯ!»,«БЕЗ ДОСВІДУ! ВСЬОМУ НАВЧИМО!». Вплив на психіку ведеться по всіх фронтах: ефект поспіху, візуальна картинка красивого життя, великі гроші.
Серйозні компанії займатися подібною рекламою своїх вакансій не стануть, вони і так знайдуть собі кандидата, який реально дивиться на світ. Обходьте стороною шахрайські вакансії і вибирайте надійних роботодавців!
А Dealist Solutions бажає Вам приємного екватору тижня!
#kharkiv #instagood #vcso #vcsocam #vcsokharkiv #dealist #dealistsolutions #dealistteam #tips #kharkivjob #kharkivvacancy
Photo
Add a comment...

Post has attachment
П’ЯТЬ ПЕРЕВАГ ПОШУКУ РОБОТИ ВЛІТКУ
Влітку, звичайно, потрібно відпочивати. Але всупереч поширеній думці, влітку ваші шанси на успішне працевлаштування зростають разом зі стовпчиком термометра. На ринку праці завжди менше конкуренція, тому що люди йдуть у відпустку, їдуть на дачу і в цілому не дуже налаштовані шукати роботу. Саме тому шанси влаштуватися в будь-якій сфері незважаючи ні на що зростають. Звичайно, на дуже відповідальну посаду в будь-якому випадку буде серйозний відбір, краще перечекають, але приймуть у підсумку дійсно гідного кандидата. Проте в цілому літо - прекрасна можливість для тих, хто дійсно хоче знайти хорошу роботу і закріпитися в солідній компанії, оскільки є час, щоб показати себе і проявити свої здібності.
1. Невелика конкуренція
Одна з головних переваг - влітку менше конкуренція на одну і ту ж вакансію. Коли за вікном спека, мало кому хочеться включати комп'ютер і моніторити сайти в пошуках підходящої вакансії. Поки інші конкуренти гріються на пляжах, саме час зайняти їх «місце під сонцем» на ринку праці. Тим більше, що в жаркий час люди, які підбирають персонал, більш позитивні (тепло розм'якшує в прямому і переносному сенсах). Мріючи про поїздку на дачу в кінці тижня або про обід з друзями на літній веранді, hr-фахівець буде менше прискіпливий, не стане задавати зайвих питань, а то й зовсім зведе співбесіду до простої формальності, обмежившись вашим резюме. Крім того, влітку рекрутери зазвичай не ставлять таких жорстких критеріїв відбору, як восени або навесні, тому що закрити вільну вакансію в період повальних відпусток не так-то просто.
2. Легка адаптація
Влітку співробітникові завжди простіше адаптуватися на новому місці. В цей час і тиск з боку керівництва менше, і нові проекти тільки готуються до старту. Сезон відпусток - пора відносного спокою в офісі, а значить, новому працівнику не доведеться в перший же робочий день екстрено вирішувати найскладніші завдання, одночасно намагаючись запам'ятати імена нових колег. Крім того, в літній час багато компаній проводять різноманітні корпоративні заходи (teambuilding, дні спорту і відпочинку тощо), які дозволяють новачкам швидше освоїтися в новому колективі.
3. Можливість проявити себе
Коли частина співробітників знаходиться в літній відпустці - їх робота лягає на інших. Це відмінний привід запалити і показати всім, що ви готові до різних завдань і не боїтеся труднощів. Добре попрацювавши влітку, ви отримаєте величезну кількість досвіду і відмінно зарекомендуєте себе на новому робочому місці. І хто знає, може бути вже восени вас буде чекати підвищення.
4. Подумайте про свою відпустку
Психологічно влітку все здається простішим: починати творчі проекти, заводити знайомства, зав'язувати стосунки. І робота тут не виняток. Тільки за пошук нової роботи варто братися, коли ви вже відгуляли відпустку. По-перше, тривалі канікули - добре пере завантаження для мозку. По-друге, просити відпустку відразу після виходу на нову роботу - не кращий спосіб зарекомендувати себе. Навіть якщо ви відповідальний працівник і справжній професіонал, у начальника може відкластися в пам'яті той факт, що відразу ж після інструктажу і навчання ви, замість того, щоб влитися в корпоративні ряди, вирушили на море.
5. Літні вакансії
Літо - це найбільш активний сезон для деяких професійних областей. Будівництво, сільське господарство, туризм і все, що з ним пов'язано, робота з дітьми в оздоровчих таборах і готелях, освіта (педагоги починають готуватися до нового навчального року ще навесні), транспорт, харчова промисловість (особливо виробництво і продажі «літніх» продуктів), логістика, індустрія краси - у багатьох сферах вакансій влітку стає більше. При цьому далеко не всі з них - тимчасова робота. До того ж навіть тимчасову роботу завжди можна перетворити на постійну - проявивши себе відмінним працівником.
УВАГА: ПІДВОДНІ КАМЕНІ!
У пошуку роботи влітку багато плюсів, але є і мінуси. Можна сказати, що влітку бізнес-процеси не зупиняються, але загальмовуються. Тому тим, хто шукає роботу в сезон відпусток, потрібно бути готовими до того, що рішення з приводу закриття вакансії буде прийматися повільно. Процес працевлаштування може затягнутися, адже в компаніях, які шукають персонал, ключові співробітники теж можуть відправитися у відпустку. І тоді вам доведеться чекати, коли на роботу вийде спочатку один, потім інший майбутній начальник.
Літо традиційно вважається сезоном відкриттів - нам неодмінно хочеться спробувати що-небудь особливе. Не варто обмежувати себе лише новими коктейлями, нарядами і вечірками. Коли мова йде про пошук роботи, ніщо не повинно вас сповільнювати і тим більше зупиняти. І, можливо, замість можливості надіти новий купальник, ви отримаєте можливість влаштуватися на нову роботу.
Dealist Solutions бажає Вам продуктивного робочого тижня, та сміливих планів на майбутнє!
http://dealist.solutions/
http://instagram.com/dealist.solutions/
https://vk.com/dealist
https://www.facebook.com/groups/dealist/
https://www.linkedin.com/company/dealist.solutions
https://t.me/joinchat/Gc2jGhLvxd7oY_f0pJbXkw
Photo
Add a comment...

Post has attachment
СТАТИ КРАЩЕ!
Сьогодні технічний прогрес випереджає всі мислимі і немислимі наші уявлення про майбутнє. Світ став настільки динамічно розвиватися, що часом може здатися, що скоро людство стане заручниками своїх же власних винаходів. Що вже й відбувається, але поки що в невеликих масштабах. Наша залежність від гаджетів вже навряд чи матиме зворотну силу.
Все навколо змінюється і ринок праці, у тому числі. Якщо і намагатися чинити опір змінам, вони все одно наздоженуть нас навіть не по своїй волі. Тільки в такому випадку зустріч з ними може статися за болючим сценарієм. Вас звільнять за невідповідність сучасним вимогам до співробітника Вашої спеціальності. Як цього уникнути розберемося разом!
Універсальний співробітник. Роботодавець у всі часи бажав отримати в свій штат співробітника, якого не треба нічому вчити, який вирішував би 30 завдань самостійно і при цьому задовольнявся мінімальною платою. Сьогодні ця потреба у керівників гіпертрофована.
Якості, які знецінилися. Зайва скрупульозність у виконанні роботи, що не вимагає її присутності, буде сприйнята керівником як зволікання у виконанні його доручень. Навіть якщо в результаті вашої копіткої роботи буде зроблено дійсно якісний продукт, результати не визнають, тому що затрати часу у співвідношенні з якістю переважать в очах вашого керівництва.
Нова людина як вирішення всіх проблем компанії. Безініціативність — ще одна якість кандидата, який може стати перешкодою навіть для проходження випробувального терміну. Сьогодні відсутність бажання винаходити нові методи рішення для старих завдань розглядається роботодавцем як поганий тон, особливо для тільки що прийнятого в штат співробітника. Якщо Ви відчуваєте, що на Вас покладають надії щодо поліпшення показників роботи, а ви дійсно зацікавлені в своєму робочому місці, всіма силами намагайтеся здивувати своє керівництво, яке й саме неабияк втомилася від робочої рутини,а тепер жадає «нової крові». Як це зробити?
Рішення на кожен день
1. Займіться самовихованням. Тренуйте себе в будь-якій повсякденній ситуації. Намагайтеся знаходити нові рішення навіть для самих простих щоденних дій, стимулюйте свій мозок відмовою від звичних і давно працюючих методів. Чи знаєте Ви, що навіть зміна маршруту прямування на роботу може допомогти Вам оновити програму в голові і змусити свій мозок працювати по-новому.
2. Дозвольте собі бути цікавим. Коли робота перетворюється на механічний процес, саме час пробудити в собі живий інтерес до нових знань. Чи Часто Ви ставите питанням «Чому?» А варто було б не менше 10-15 разів щодня ставити його собі в ході робочого дня, намагатися розбудити в собі інтерес до процесу, збудити потяг до нових знань зі своєї спеціальності.
3. Опануйте щось нове. Для цього добре підходить вивчення іноземної мови, що дає потужний стимул для роботи мозку в новому напрямку. Можна освоїти новий вид спорту, піти на танці. Головне вибрати щось таке, що було б для Вас абсолютно новим і приносило Вам задоволення. Все життя шкодували, що в дитинстві батьки віддали Вас не в той гурток? Так ось, будь ласка, тепер у Вас є шанс самому зробити власний свідомий вибір.
4. Тренуйте зосередженість. Якщо Ваше життя в будні підпорядковано хоч якомусь ритму, то вихідні більшість з нас проводить розмірено. А даремно! Спробуйте всупереч ліні влаштувати собі інший відпочинок і відчути користь вже в понеділок. Секрет простий - всі звичайні справи вихідного дня спробуйте робити в два рази швидше, ніж звикли. Це підвищує концентрацію на процесі і змушує активізувати більше число ділянок Вашого мозку.
Спробуйте протягом місяця реалізувати кожний з цих пунктів для оновлення програми свого мозку. Грамотне керівництво не пропустить позитивних змін у своєму співробітнику. Якщо ж після такого масштабного самооновлення і пробудження свого потенціалу і Ви самі не захочете залишатися на колишньому місці, то тепер у Вас є головне — рішучість! А знайти більш гідний варіант роботи завжди можна на сайтах пошуку роботи. Ознайомтесь з нашими вакансіями та знайдіть для себе саме таку роботу, яка буде вам до душі! ;)
www.work.ua/jobs/2883112/
www.work.ua/jobs/3170661/
Add a comment...

Post has attachment
Як бути уважним і спокійним в офісі

Harvard Pilgrim Healthcare – компания, яка завдяки, в тому числі, медитативним практикам не тільки повернула собі лідируючу позицію на ринку, але і почала пропонувати своїм клієнтам окрему послугу — програми з медитації. У цій статті ми, Dealist Solutions, звернулися до кейсів https://www.harvardpilgrim.org/ - як на практиці зробити своє життя на роботі більш усвідомленою і щасливою.
Практика уважності. Незалежно від того, працюєте ви в традиційному або прогресивному середовищі, в самоті або вас оточує море офісних відсіків, робоче життя завжди сповнене подіями. Більшість з нас прив’язана до доходу, який ми отримуємо, але, крім того, ми йдемо на роботу, тому що дійсно хочемо зробити щось значне і потрібне. І тому ми кидаємо всі сили на вирішення поставлених перед нами завдань.
Деяким з нас це вдається, вони успішні і задоволені. Але занадто багато хто з нас на роботі нещасний. Ми знаходимося в стресі і, можливо, розгублені. Може здатися, що ми ефективні, але мучать нас проблеми, начебто перераховані вище, які таємно або явно перетворюють роботу в тягар. А це шкодить як нам, так і тим людям, з якими ми ділимо робочий простір.
З чого ж почати, якщо ми хочемо змінити на краще не тільки своє робоче життя, але й оточуючих? Я пропоную почати з нашого розуму. Запитайте себе: наскільки добре працює мій розум на роботі? Що відбувається в моїй голові, в той час як день у день проходять робочі години? Працює мій мозок на межі своїх можливостей?
Наш розум містить у собі незліченні ресурси і можливості — до творчості, доброти, співчуття, проникливості, мудрості. Це сховище величезного запасу енергії та драйву. Однак роздратування, неприручені емоції або занадто велике робоче навантаження можуть створити нам масу проблем.
Іноді нам хочеться просто відключитися від усього цього, виконати якусь роботу або на мить знайти спокій. Однак ми не можемо відключити наш розум! Так чому б тоді не зробити з нього максимальну користь? Чому б не знайти йому правильне застосування?
За допомогою практики уважності ми можемо навчити наш розум працювати краще. Практика уважності вчить нас щохвилини приділяти увагу тому, як ми відчуваємо себе в даний момент і що ми робимо, висмикуючи нас з режиму автопілота.
Ось кілька порад, як включити практику уважності у ваше робоче життя.
💬 Перевірте свої фільтри сприйняття 💬
Чи бачимо ми дійсність такою, яка вона є, або вона проходить через фільтри наших власних думок і звичок? Можливо, слід перевірити, як ми дивимося на речі, перш ніж намагатися змінити те, що ми бачимо. Першим ділом потрібно переконатися в тому, що наші фільтри прозорі. Значна частина страждань і дискомфорту, які ми відчуваємо на роботі — та й де б то не було — породжена нашими глибоко вкоріненими поглядами, думками та ідеями, які стали фільтрами, через які ми сприймаємо події нашого життя.
Робоче місце – це справжній живий мікросвіт, який рясніє можливостями для страждання. Тому нам потрібно з’ясувати, чи дійсно ці страждання породжені самою роботою або, навпаки, тим, як ми ставимося до завдань, з якими зустрічаємося на роботі.
💬 Встановіть дистанцію між собою і своїми реакціями 💬
Негнучкі моделі сприйняття неминуче виявляються занадто вузькими, занадто обмеженими для всіх тих завдань, з якими повинен справлятися наш розум. Негнучкі схеми реагування буквально висмоктують з нас життя.
У кожного з нас є свої улюблені сценарії поведінки в ситуаціях, які йдуть врозріз у нашими очікуваннями. І коли вони раптом включаються, це загрожує заздрістю, злістю, оборонними реакціями, безглуздими конфліктами і масою інших неприємних проявів. В результаті ми можемо сказати або зробити що-небудь образливе, про що пізніше пошкодуємо і за що, можливо, нам доведеться вибачатися. Ми ліземо у воду, не знаючи броду.
Навпаки, в той момент, коли ми на мить зупиняємося і завмираємо, щоб проаналізувати свої звичні реакції на ті чи інші ситуації, ми створюємо простір для творчого і гнучкого поведінки. І по мірі того, як ми звикаємо вивчати своїх реакції, ця постійна уважна усвідомленість стає тим новим режимом, який ми використовуємо за замовчуванням.
💬Звертайте увагу на дрібниці 💬
У будь-якій ситуації у нас є можливість усвідомлено проживати новий досвід, а не опинятися зметеними і захопленими внутрішніми переживаннями. Це корисно не тільки в емоційно напружених ситуаціях, але і в тих, які можуть здаватися незначними, але, якщо залишити їх без уваги, надають великий вплив на наше життя.
Припустимо, вам здається, що дане вам завдання неважливо, що ваші здібності недооцінили. Запитайте себе, чи це правда? Або ж ви просто звикли так думати, тому що повторюєте собі це пояснення знову і знову?
💬 Заглибитися в деталі 💬
Наприклад, зверніть увагу на дію, яку ви робите багато разів за день — як ви підносите телефон до вуха, коли відповідаєте на дзвінок. Це здається таким негідним уваги, вірно? Але якщо ви станете дійсно уважними, ви відчуєте, що ви ніби робите це дію вперше в житті. Можливо, ви помітите неспокійний рух своєї руки і напругу в той момент, коли ви берете трубку. Або роздратування від того, що вам весь час дзвонять.
Пильна увага до таких повсякденних дій потрібно для того, щоб отримати вибір і свободу: я хочу і далі жити таким чином чи хочу щось змінити? Наприклад, хочу відчувати не роздратування, а спокій, відповідаючи на дзвінки.
Нехай це увійде в звичку. Щоб практика уважності почала працювати, потрібно поєднувати як формальні, так і неформальні вправи, які поширюють практику уважності на повсякденне життя. Формальні тренування включають в себе навчання базової медитації — наприклад, спостереження за диханням, сканування фізичного тіла — і щоденну практику.
Не менш важлива неформальна практика може бути присутня у вашому житті буквально в будь-який момент. Вона не передбачає нічого, крім повернення уваги на те, що відбувається з вами прямо в цей момент – у вашому тілі і в вашому розумі.
Практика уважності зупиняє дію умовних рефлексів, які не дають нам відкривати нові перспективи і душать творчий потенціал. Кожен раз, коли ми усвідомлюємо свою звичку — будь то копання в смартфоні під час розмови з колегою або агресивна реакція на випадкові зауваження — ми стаємо трохи вільніше.
Ми створюємо нові нейронні зв’язки в мозку і, як наслідок, нове сприйняття і поведінку. Ризик скотитися в майбутньому до старих механічних реакцій стає все менше.
І тоді одного разу ми помічаємо, що змінилося не тільки наш стан на роботі, але і вся робоча атмосфера в цілому. Практика уважності відноситься не тільки до окремої людини. Усвідомленість заразна, і вона здатна змінити корпоративну культуру — не обов’язково стрімко, але поступово і невблаганно.
Ваш новий асистент у пошуку сенсу життя Dealist Solutions бажає Вам поміркувати над життєвим балансом під час робочого понеділку і з завтрашнього дня розпочати бадьоро та з ентузіазмом робочий тиждень!
Наші контакти:
http://dealist.solutions/
http://instagram.com/dealist.solutions/
https://vk.com/dealist
https://www.facebook.com/groups/dealist/
https://www.linkedin.com/company/dealist.solutions
Photo
Add a comment...

Post has attachment
6 помилок невдалого кандидата

Ні для кого не секрет, що першим кроком на шляху до мети є грамотно складене резюме. На сьогоднішній день існує безліч доступних для кожного рекомендацій щодо його написання, тому Dealist Solutions не буде на цьому зупинятися, а підемо далі.
Наступний етап взаємодії - телефонне знайомство і запрошення на особисту зустріч з рекрутером. Важлива порада - постійно мати при собі ручку, блокнот і кілька підготовлених заздалегідь запитань, відповіді на які зможуть допомогти вам зрозуміти, наскільки пропозиція відповідає вашим очікуванням. Уточнюючи деталі і фільтруючи пропозиції, ви зможете значно заощадити свій час і час рекрутера.
Ось ми і підійшли до найскладнішого і цікавого етапу - інтерв'ю в агентстві або безпосередньо в компанії-роботодавця. Відразу ж хочемо відзначити, що співбесіда починається з того моменту, як ви переступаєте поріг офісу. Існує величезна кількість рекомендацій по тому, як краще поводитися на зустрічі, за зовнішнім виглядом, перелiк необхідних аксесуарів.
Ентузiастами Dealist Solutions було проведено невелике дослідження. Для початку ми виділили 8 помилок, які зустрічаються частіше за все, і які є основною причиною для відмови кандидату зі сторони роботодавця. А потім звернулися до менеджерів з підбору персоналу з досвідом роботи в сфері рекрутменту від 1,5 до 6 років з проханням оцінити ці пункти по мірі їх значимості. Отже, на перше місце за значимістю серед помилок, що допускаються кандидатами і ведуть до подальшого відмови, HR-менеджери назвали непрозору мотивацію і виключно матеріальний інтерес, коли єдина причина зміни роботи - гроші. Такий підхід підриває довіру до співробітника, оскільки можна зробити висновок про те, що людина може в будь-який момент перейти туди, де платять більше. До того ж, найбільший інтерес для роботодавця представляє той співробітник, який чітко уявляє собі картину свого подальшого розвитку, визначає пріоритетні галузі компанії і позиції, що дозволяють наблизитися до бажаного рівня професійного розвитку.
Другою причиною відмови було названо відсутність логічних пояснень причин зміни роботи кандидатом - особливо якщо такі відбувалися часто. Третє місце дісталося неохайнiй відразливiй зовнішності. Не секрет, що у кожної компанії є свій "формат" ідеального кандидата, і чим більше ви проінформовані про очікування роботодавця, тим більше шансів справити сприятливе враження на співбесіді. До того як з'явитися на співбесіді, ви повинні зрозуміти, який зовнішній вигляд вітається в компанії, куди ви йдете влаштовуватися. Як з'ясувалося, багато компаній дійсно відмовляють здобувачеві, посилаючись на його неохайний зовнішній вигляд.
Четвертою за значимістю помилкою HR-менеджери назвали «заумну поведінку, неприховану демонстрацію сприйняття рекрутера (кадрового агентства) як зайвого проміжної ланки і як наслідок - неповага до співрозмовника». Яким би супер-профі ви не були, вже давно пора змиритися з тим, що практично в будь-який компанії існує «вхідний фільтр» в якості рекрутингового агентства (постійного партнера) і / або менеджера з підбору персоналу. І демонстративно зневажлива поведінка з вашого боку навряд чи допоможе пройти даний етап у розгляді вашої кандидатури на цікаву для вас позицію. Наступна помилка - «відсутність чіткого розуміння перспектив / напрямки свого подальшого професійного розвитку. І чим вище статус і позиція, на яку ви претендуєте, тим вище значимість даного пункту. Для випускників і молодих фахівців допустима деяка розмитість і відкритість всьому новому, готовність швидко освоювати нові напрямки. На шостому місці опинилися такі помилки, як «відхід від контакту з рекрутером (небажання дивитися в очі, скутість)» і «некоректні висловлювання на адресу актуального роботодавця / начальства / партнерів / колег» відповідно. У такій ситуації кандидат насамперед дискредитує себе, демонструючи відсутність лояльності роботодавцю. Крайнім ступенем такої поведінки є розкриття конфіденційної інформації, комерційних таємниць
Перераховуючи всі вищевикладені помилки, які допускають кандидати і які в подальшому ведуть до відмови в працевлаштуванні, дуже хочеться, щоб ця інформація допомогла вам краще зрозуміти ті аспекти процесу підбору співробітників, на які варто звернути увагу при підготовці до співбесіди. Безумовно, грамотна робота над помилками допоможе знизити ймовірність відмови і домогтися успіху майбутньому разом iз Dealist Solutions!
Photo
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded