Profile cover photo
Profile photo
Zirvehit Toplist
12 followers
12 followers
About
Posts

Post has attachment
2007 yılında aktif olan domaini, daha sonra zirvehit .com yönetimi olarak register ederek 2016 yılında tekrar aktif hale getirdik.. Webdizin.net bedava siteni ekle, tek şart. Site hakkında yazılan bilgilerin seo uyumlu makale olmasıdır ve en az ; 30 kelime olmalıdır. Nekadar uzun yazarsanız siteniz acısından daha iyi google sitenizi daha çok sevecektir.. Google , botları hergün hatta her saniye sitemizde gezinmektedir. Alexa sıralaması hergün düşüyor , bedava link eklemek artık çok kolay. Tonla para vermeye son! İsterseniz size özel backlink paketleri sunabiliriz.. Tanıtım yazıları asla silinmeyecektir tanıtım yazısı sitelerde kalacaktır.

Ücretli olarak çalıştırma yapmak isterseniz lütfen iletişim bölümünden ulaşın kaliteli uygun fiyata sizlere Eko paket!;

seo uyumlu 300 kelime makale (100/3 siteye eklenecektir. )

3 adet toplist - dizin sitesi ; 
4 adet blog backlink (2)si edu.
2 adet gov link.

Daha fazlası için bilgi alın lütfen. Uygun fiyata yükselme garantisi sıralamada ve alexa düşüşlerini hissedeceksiniz, kurumsal firmalara ve kişisel sitelerinize özel çalışmalar yapılır.. 

Post has attachment
Toplist 'in faydaları ;

Sitenizi eklerken mutlaka ; açıklama bölümünü özgün yazın ( spam ) oyun, oyunu oyna, vb gibi açıklamalar yazmayın.. Sitenize faydasından çok zararı olacaktır. Onun için spam dan uzak durun.. 2 çeşit toplist sitesi vardır. Tekil hit ile anasayfa backlink almak, diğeri ise dizin tarzında kodsuz dur.. İkiside kaliteli toplistlerdir. Alexa ve google indekslerinden domain puanlara bakılarak ekleme yapılınca. Seo konusunda backlink ihtiyaclarınızı karşılamış olursunuz. Bu haftanın 'da sonuna geldin değerli ziyaretçi ; )) Zirvehit Toplist site ekle..

http://goo.gl/KvCACj

Post has attachment
Zirvehit. COM ;

tamamen google uyumlu backlink yapısına sahip toplist web dizin sitemize, siteni ekle, bedava olarak gönderdiğin hit kadarr zyaretçi kazan! size verilen kodları lütfen websitenizin footer & header - bölümüne ekleyin..

Post has attachment
Google ' Siteni ekle,

seo anlamında yapmanız gerekenlerden ilk birinci kural, google dir google webmaster tools dan sitenizi ekleme yaparak bu işe başlayabilirsiniz. Herzaman dürüst ve işinize odaklanın. Müşterilerinize veya ziyaretçilerinize sitenizde zaman geçirmek için birşeyler bulabilsin. Boş sallama bilgilerle değil. Trend kaliteli içerekle hem ziyaretçilere hem' de harcanılan zamanın hakkını kazanabilmektir..

Post has attachment
8 Yıldır, zirvehit olarak siz değerli ziyaretçilere bedava olarak backlink hizmeti sunuyoruz.. Zirvehit.com sitemizin amaçı, kaliteli websitelerini anasayfasında tekil hite göre gösterme amaçlı toplist sitesidir.. Toplistlerin önemi google de herzaman iyidir.. Seo backlink'leriyle beslenen dizin sitemize siteni ekle, Zirvehit.com
Wait while more posts are being loaded