Profile cover photo
Profile photo
Warsaw Media House sp. z o.o. sp.k
19 followers -
Małe zmiany :) ONE MLN przekształciło się w Warsaw Media House sp. z o.o.
Małe zmiany :) ONE MLN przekształciło się w Warsaw Media House sp. z o.o.

19 followers
About
Posts

Post has attachment
Dobrych wieści ciąg dalszy :) Od kilku miesięcy współpracujemy z #uber przy druku i dystrybucji materiałów reklamowych. Nasze ulotki cyklicznie trafiają do skrzynek pocztowych mieszkańców Warszawy. Poniżej prezentujemy referencje :)
Photo

Post has attachment
Ponad 6 miesięcy realizacji kolportażu i dystrybucji materiałów reklamowych Silexto, zaowocowało pozytywnymi referencjami na Nasz temat. Kolportaż ulotek to jedna z wielu dziedzin reklamy zewnętrznej, którą się zajmujemy. W swojej ofercie posiadamy m.in: plakatowanie, ekspozycję na billboardach oraz druk.
Photo

Post has attachment
Ponad 1 mln sztuk kolportowanych ulotek w 18 miastach. Te twarde dane dowodzą naszej sprawnej logistyki i zorganizowania. Testa Communications potwierdziła tym, samym naszą wysoką jakość i poziom obsługi Klienta. Referencje znajdują się poniżej.
Photo

Post has attachment
Wspólnie z firmą KALTER Nieruchomości przeprowadzaliśmy kampanie dystrybucji materiałów reklamowych w dwóch miastach Polski. Nakład w wysokości 370 000 sztuk ulotek trafił do skrzynek pocztowych w 2 dni robocze. Efektem naszych działań są kolejne pozytywne referencje.
Photo

Post has attachment
Za nami kolejny pracowity weekend. Wydaliśmy 35 000 sztuk ulotek, zrywek i gazetek promujących ofertę sieci MultiKredyty. Poniżej pozytywne referencje od Klienta.
Photo

Post has attachment
Po ponad dwóch latach współpracy SłuchMed S.A wystawił WMH pozytywne referencje. W obszarze naszej współpracy leży dystrybucja i kolportaż ulotek oraz listów bezadresowych. Zlecenia realizujemy na terenie 30 miast.
Photo

Post has attachment
Dobrych wieści ciąg dalszy :) Kolejny zadowolony Klient po kilku miesięcznej współpracy, potwierdza naszą wysoką jakość i rzetelność.
Photo

Post has attachment
Szanowni,
Potwierdzamy to, o czym, mówi się w branży FMCG od kilku miesięcy ! WMH współpracuje z siecią sklepów Biedronka przy ogólnopolskiej dystrybucji materiałów reklamowych.
Od 3 miesięcy dostarczamy gazetki reklamowe i ulotki reklamujące JMP S.A w kilkunastu miastach Polski.
Pozytywne referencje, które zamieszczamy na naszym profilu są efektem ciężkiej i rzetelnej pracy całego zespołu Agencyjnego.
Photo

Post has attachment
Realizacja kolportażu ulotek za pośrednictwem Warsaw Media House sp. z o.o. sp. k .
Tym razem dla sieci pralni 5asec, przeprowadziliśmy dystrybucję ulotek w 3 miastach Polski. Pozytywne referencje są potwierdzeniem wysokiej jakości usług jakie świadczymy .
Photo

Post has attachment
Kolejne pozytywne referencje z realizacji kolportażu ulotek. Tym razem wspólnie z Funduszem Hipotecznym DOM, przeprowadziliśmy kampanie dystrybucji materiałów reklamowych (ulotek, plakatów) na terenie kilku miast Polski. Zasięg kampanii wynosił ponad 750 000 unikalnych adresów w zabudowie jedno i wielorodzinnej. Nasi kolporterzy i koordynujący przedsięwzięcie Project Managerowie spisali się na medal :)
Photo
Wait while more posts are being loaded