Profile cover photo
Profile photo
Spółdzielnia Handlowo-Usługowa Kłos
1 follower
1 follower
About
Posts

Post has attachment
Wciąż poszerzamy zakres usług, by lepiej spełniać wymagania Klientów. Dlatego też w ofercie znalazły się: magazyn czasowego składowania z obsługą oraz konfekcjonowanie towarów importowanych i krajowych. Zapewniamy przyjęcie i rozładunek towaru, kompletację i nie tylko. Zapraszamy - http://www.shuklos.pl/sklad-celny/magazyn-czasowego-skladowania.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
W naszej ofercie magazynowej znajdują się także powierzchnie magazynowe w Brzeziu o łącznej powierzchni ok. 10 000 m2. Magazyny mieszczą się w pobliżu zjazdu z autostradowej obwodnicy Krakowa w Modlniczce, a to oznacza dobry dojazd zarówno z Krakowa, jak i z innych miast. Polecamy - http://www.shuklos.pl/magazyny/brzezie-kzabierzowa/ul-szlachecka-92.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Szukasz sali konferencyjnej w Krakowie? Sprawdź naszą ofertę w tym zakresie. Oferujemy wynajem sali konferencyjnej, która pomieści 150 osób. W sali można organizować konferencje, zebrania, jak również przeprowadzać egzaminy, szkolenia i wykłady. Niewątpliwą zaletą jest znakomita lokalizacja blisko Dworca Głównego. Zapraszamy - http://www.shuklos.pl/sale-konferencyjne/nasze-sale.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Posiadamy w ofercie lokale biurowe i sale konferencyjne zlokalizowane przy Politechnice Krakowskiej. 10-piętrowy budynek mieści się przy ul. Szlak 65. Proponujemy zarówno bardzo małe biura (12m2), jak również bardzo duże (320m2). Z wyższych pięter roztacza się piękny widok na Kraków. Polecamy - http://www.shuklos.pl/biura/krakow/ul-szlak-65.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Oferujemy do wynajęcia powierzchnie biurowe, magazynowe oraz sale konferencyjne na terenie Krakowa. Jeśli zainteresowała Państwa nasza oferta, zachęcamy do kontaktu. Z przyjemnością odpowiemy na wszystkie pytania i przedstawimy szczegóły współpracy. Dane kontaktowe zamieściliśmy na stronie internetowej - http://www.shuklos.pl/kontakt.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Oferujemy Państwu lokale biurowe w kilku lokalizacjach w Krakowie, m.in. przy ul. Zbożowej 3. Budynek znajduje się bezpośrednio przy ul. Prądnickiej, w odległości ok. 300 m od Kleparza Nowego. Zdjęcia budynku oraz mapę dojazdu znajdą Państwo pod tym linkiem - http://www.shuklos.pl/biura/krakow/ul-zbozowa-3.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Jeśli planują Państwo organizację konferencji, to bardzo ważna jest dobra lokalizacja, która umożliwi łatwy dojazd wszystkim zainteresowanym. Spółdzielnia Handlowo-Usługowa Kłos oferuje wynajem sal konferencyjnych w centrum Krakowa. 500 metrów do dworca PKP i PKS, 900 metrów do Rynku Głównego – trudno wyobrazić sobie lepszą lokalizację. Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty - http://www.shuklos.pl/sale-konferencyjne.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Nasza oferta obejmuje również biura do wynajęcia na terenie Krakowa i w Brzeziu koło Zabierzowa. Szukacie Państwo czegoś małego? Żaden problem – proponujemy biura o powierzchni od 12 m2. Nasza propozycja skierowana jest zarówno do małych, średnich, jak i dużych przedsiębiorstw. Zapewniamy wysoki standard biur i dobrą lokalizację. Zapraszamy do kontaktu - http://www.shuklos.pl/kontakt.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Stawiamy na przejrzyste warunki, również te dotyczące kosztów związanych z wynajmem sali. Cennik dostępny jest na stronie http://www.shuklos.pl/sale-konferencyjne/cennik. Zachęcamy do zapoznania się oraz do kontaktu. Wspólnie wybierzemy salę konferencyjną, która będzie właściwie dopasowana do indywidualnych potrzeb.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Każde spotkanie, np. konferencja, wymaga odpowiedniego przygotowania. Jednym z wymagań jest zapewnienie komfortowych warunków, dopasowanych do odbywającego się wydarzenia. Mając tego świadomość, proponujemy wynajem sal konferencyjnych charakteryzujących się różnymi układami. Szczegóły dostępne są na http://www.shuklos.pl/sale-konferencyjne/ustawienia-sal.
Photo
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded