Profile

Cover photo
Výklad andělskými kartami - Hanka
Works at Výklad andělskými kartami
Lives in Kladno
80 followers|78,842 views
AboutPostsPhotosVideos+1's

Stream

 
14. 1. NOVÉ ZROZENÍ „Neboť všichni lidé vstupují do života jednou branou…“ (Apokryf)
Pro křesťany jsou symbolem nového zrození Velikonoce – den, kdy Kristus vstal z hrobu a bylo mu dovoleno vrátit se mezi živé. Pro nekřesťany je taková představa možná zvláštní a diskutabilní. Ten den však slaví mnoho lidí jako novou příležitost a vy můžete slavit to samé, ať věříte čemukoli – novou příležitost sklonit před svou vlastní lidskostí, před možností a milostí, díky které můžete být nedokonalí, a přesto milovaní a milující.
Vraťte se zpět do okamžiku svého narození. Představte si tmu a pak záplavu světla, klidné, rytmické zvuky lůna a hlasité živé zvuky, které vás zdravily při vašem příchodu na svět. Dýchejte pomalu a zhluboka a dopřejte si nové zrození. Dnes je vaše narození vítané, je důvodem k oslavám a vzbuzuje jenom lásku, něhu a radost. Vaše narození nevyvolává v nikom žádné sporné ambivalentní pocity, všichni ho vítají s radostí. Máte právo se narodit a je správné, že jste se narodili. Dnes si to uvědomujete.
Z knihy „Rok vědomého života“ od Gaye Hendrickse

 ·  Translate
1
Add a comment...
 
13. 1. KAŽDÝ ZÁVAZEK PŘEDSTAVUJE VÝZVU „Pan Duffy žil tak trochu vzdálen od svého těla.“ (James Joyce)
Jakmile se odhodláte k něčemu velkému, můžete očekávat, že přijde velká zkouška. Berte to tak, že tím vesmír zjišťuje, nakolik to myslíte vážně. To, co si vy sami postavíte do cesty, je větší překážka než cokoliv, co vám může postavit do cesty někdo jiný. Když povstanou vaši vnitřní démoni, vězte, že se tak stalo právě díky vašemu závazku žít jinak a lépe. Pokud si dáte za úkol něco velkého, vyplují na povrch všechny vnitřní zábrany a vy se od nich osvobodíte tím, že je přijmete.
Závazek, který se chystáte učinit a který se týká vaší duše a vědomého života, ve vás probouzí určité fyzické vjemy a pocity. Napojte se na ně. Všímejte si, jestli cítíte strach, hněv, smutek nebo něco jiného. Přijímejte všechno, co přijde. Víte totiž, že i tato část vás samých žádá o přijetí a potřebujete ho.
Z knihy „Rok vědomého života“ od Gaye Hendrickse

 ·  Translate
1
Add a comment...
 
Srdečně Vás zvu na seminář pro vnitřní rozvoj při práci na duchovní a esoterické profesní cestě :-) Hanka
https://www.facebook.com/events/1770555856543541/
 ·  Translate
Seminář je zaměřený na správný etický a morální přístup lidí, pracujících na svém životním poslání esoterickou a duchovní cestou, kteří skrze tyto své služby pomáhají druhým. Dalším bodem je postup pro osobní rozvoj v tomto poslání tak, aby mohli esoterici své poslání rozvíjet a efektivněji tím prospívat ...
1
Add a comment...
 ·  Translate
1
Add a comment...
 
 ·  Translate
1
Add a comment...
 
16. 1. MÍT RÁD SÁM SEBE JE TEN NEJVĚTŠÍ DAR, JAKÝ MŮŽETE DÁT DRUHÝM "Ve svém denním životě praktikuji náboženství, které na mě stoprocentně funguje. Miluj především sám sebe, a všechno ostatní bude v pořádku."
Z povrchního pohledu se může zdát, že mít rád především sám sebe je sobecké, jenže ve skutečnosti je to vrcholný projev nesobeckého dávání. Například ješitnost a vychloubání vzbuzují v ostatních nepříjemný pocit právě proto, že jsou známkou nenávisti vůči sobě samému a nikoliv projevem sebelásky. Jsou to zoufalé pokusy, jak vzbudit pozornost a vyvolat o sebe zájem, když vy sami sebou pohrdáte. Jediný okamžik naplněný ryzí sebeláskou může vyústit do života naplněného soucitným pomáháním druhým. Jak mi jedna učitelka jógy řekla: "Když si každý den vyhradím pár minut a v meditaci se naladím sama na sebe, můžu pak celý den strávit s dětmi a věnovat se jim. Ale když si čas pro sebe neudělám, jsem potom protivná a rozčiluje mě, že po mě pořád něco chtějí."
Z jejího zjištění si můžeme vzít ponaučení i my ostatní, když s láskou přijímáme i nemilé části sebe samých - hněv, strach, smutek a cokoliv dalšího - problémy s druhými lidmi se vyjasní.
Vyhraďte si dnes na sebe pět nebo deset minut. Nic nedělejte - jen seďte a buďte. Oceňte sami sebe jednoduše za to, že to jste právě vy. Uvědomte si: "Když o sebe nebudu hezky pečovat já sám, kdo tedy?"
Z knihy "Rok vědomého života" od Gaye Hendrickse
A já pro Vás připojuji metodu, jak v sobě probudit sebelásku, Hanka :-)
http://vykladandelskymikartami.cz/zmen-svuj-zivot/metody-a-postupy/536-sebelaska
 ·  Translate
1
Add a comment...
 
Milí kolegové, zde je pro Vás vytvořena skupina, do které můžete vkládat svá poselství, výklady, věštby, inspirace pro duchovní a esoterické cesty :-)
S láskou Hanka
https://www.facebook.com/groups/629504677251598/

 ·  Translate
Přihlaste se k Facebooku, abyste mohli začít spojovat s přáteli, rodinou a lidmi, které znáte, a sdílet s nimi obsah.
1
Add a comment...
 
Srdečně Vás zvu na seminář s meditací, kde se naučíte ovládat své strachy a dozvíte se s nimi pracovat tak, aby neovládaly Váš život :-)
http://vykladandelskymikartami.cz/kalendar-akci/seminare-skolicky/595-16-1-praha-strachy
 ·  Translate
1
Add a comment...
Esoterický festival 38. brněnský ASTROVÍKEND Dny tajemna a zdraví. Harmonie těla a duše – cesta k dlouhověkosti. BRNO – LUŽÁNKY Centrum volného času. Lidická 50 vstupné 70,- Kč, ZTP 40,- na celý den vstupné na přednášky 25 a 80 Kč... 21. ledna 9.00 - 18.00 hod. 22. ledna 10.00 - 17.00 hod.
1
Add a comment...
 
* Odblokování duše - odstranění a očištění bloků současného i minulých životů - komplexně, včetně uzdravení rodových a karmických vazeb
* Regresní terapie
* VÝKLAD KARET - nasměrování v kritických situacích v jakékoli oblasti, nalezení příčin, proč se co děje, náhled na danou situaci v přítomnosti i budoucnosti, následné metody a možnosti pro nasměrování k "uzdravení" daných potíží :-) Možno osobně, e-mailem, skypem :-)
* Očištění od cizích entit - duší u osob i domovů, vytvoření ochrany
* Očištění a odstranění prokletí osobních i rodových
* Očištění a harmonizace čakrového systému
* Semináře, meditace, akce, školičky výkladu karet, atd. :-)
Více a podmínky zde:
http://vykladandelskymikartami.cz/ceny-a-sluzby
 ·  Translate
1
Add a comment...
Story
Tagline
Vykládám andělské karty a zabývám se psychoterapií - www.vykladandelskymikartami.blog.cz, kontakt: vykladandelskymikartami@gmail.com
Introduction
Srdečně Vás u mě vítám, zabývám se výkladem andělských karet, psychoterapií a mým posláním je jednoduše pomoci lidem změnit život tak, aby se cítili šťastní, spokojení a naplnění :-) hanka
Places
Map of the places this user has livedMap of the places this user has livedMap of the places this user has lived
Currently
Kladno
Work
Occupation
Kartářka, psychoterapeutka
Skills
Psychoterapie, psychologie
Employment
  • Výklad andělskými kartami
    kartářka, psychoterapeutka, 1980 - present
    Pomáhám lidem najít ten správný životní směr a odstraňuji psychické bloky, omezení a potíže, které jim v životě znepříjemňují život k prožívání v lásce a radosti :-)
Basic Information
Gender
Female
Looking for
Friends, Networking
Other names
hanka
Výklad andělskými kartami - Hanka's +1's are the things they like, agree with, or want to recommend.
Katalog kartářů – Přihlášení do katalogu kartářů
www.tarot-vyklad-karet.cz

Výklad karet online; |; Kartářky a kartáři. Výklad karet - celá ČR · Výklad karet - Praha · Registrace · Přihlášení. |; Blog · Aktuální člán