Profile cover photo
Profile photo
Výklad andělskými kartami - Hanka
81 followers -
www.vykladandelskymikartami.cz
www.vykladandelskymikartami.cz

81 followers
About
Posts

Post is pinned.Post has attachment
Kompletní výklad (vztahy, práce, zdraví, poselství andělů pro Vás) s očištěním duše od cizích energií a entit (duší), harmonizací čaker, vytvoření ochrany a metodami, jak zlepšit svůj život + informace, kolik strážných andělů máte :-) pouze e-mailem :-) Výklad Andělskými Kartami
Více zde: https://www.facebook.com/events/2272640586300147/
Add a comment...

Post has attachment

Post has attachment
Milá Denisko, Přeji krásný sváteční den a každý den požehnaný a láskyplný :)
DENISA
Ženské křestní jméno, které pochází z řečtiny. Základem pro jeho vznik se stalo jméno řeckého boha Dionýsa, patrona všech vinařů. Vykládáme jako zasvěcená bohu vína nebo božské dítě. K nám se zřejmě dostalo přes francouzštinu. V poslední době zaznamenáváme velký nárůst jeho nositelek. Domácí podoby: Denča, Deny, Deniska, Deňule, Denda.
Skromná a citlivá bytost, jež svůj život obětuje práci pro druhé. Často však pro samé povinnosti zapomíná na to, že i ona má nějaké potřeby, které je nutné uspokojovat. Ačkoli bývá pro svou krásu velmi obletovaná opačným pohlavím, na muže velké štěstí nemívá a většinou skončí v náruči člověka, jenž dokáže bez sebemenšího uzardění zneužívat její dobrotu. Nakonec se s tím ale nějak poperou.

Photo
Add a comment...

Post has attachment

Post has attachment
Všechno nejlepší, Adélko, láskyplné a požehnané dny :-)
ADÉLA
Ženské křestní jméno, které pochází ze starogermánštiny. Jedná se o zkrácenou variantu jména Adelheid, jež znamená vznešená, ušlechtilá nebo spanilá. Za posledních 10 let se jeho obliba více než zdvojnásobila. Domácí podoby: Adélka, Áda, Aduš, Adina, Adla, Adka, Adelinka.
Velmi energická bytost, která je plná emocí a citů. Dokáže vás milovat, ale i nenávidět s maximálním nasazením. Se svou dobrodružnou povahou se ráda a pouští do takových adrenalinových záležitostí, jimž by se slabší povahy raději
vyhnuly. Protože je nesmírně inteligentní a učenlivá, nečiní jí nejmenší potíže uspět v jakékoli profesi. Nejlépe se uplatní v herectví nebo v právnických oborech. S přibývajícím věkem se její nezkrotný temperament výrazně zmírní.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Dodatečně všechno nejlepší, Lindi, láskyplné a požehnané dny :-)
LINDA
Ženské křestní, jehož původ není zcela jednoznačný. Může pocházet ze španělského "linda", čili krásná, z německého "lindy", tedy zmije, "lind" - jemná nebo "linde" - lípa. Dále mohlo vzniknout zkrácením jmen, která končí na - linda - Belinda, Adelinda aj. V posledních letech se u nás stalo poměrně oblíbeným. Domácí podoby: Lindy, Linduška, Lindička
Většinou velmi krásná a oduševnělá tvář, za níž se skrývá pronikavá inteligence. Někdy vypadá bezohledně a necitlivě, ale často to bývá jen obranná reakce, kterou nastartuje v případě, že se cítí ohrožená. Měla by se naučit naslouchat ostatním a svoji neústupnost vyměnit za větší ochotu ke kompromisům. Ve vztazích našlapuje velmi opatrně, protože se nesmírně bojí toho, že jí někdo ublíží.
Photo
Add a comment...

Post has attachment

Post has attachment

Post has attachment
S láskou doporučuji poetickou, terapeutickou, romantickou a laskavou duši, která se projevuje skrze zde vedenou tvorbu a za to, že mohu být součástí :-) Děkuji Pavlínko, žes mi vytvořila báseň, která mě provází mým životem i posláním :-) S úctou Hanka
https://pavlina-adamcova.cz/basnicky-nejen-na-prani/basnicky-s-podekovanim/
Add a comment...

Post has attachment
Milá Pavlínko :-) Přeji krásný sváteční den, láskyplné a požehnané dny :-)
PAVLÍNA
Ženské křestní jméno původem z latiny. Jeho význam je stejný jako v případě jmen Pavel nebo Pavla. Významově vychází ze slova "paulus" čili drobný, malý nebo skromný. U nás běžně používáno. Domácí podoby: Pavlínka, Pavlička, Pavluška, Pája, Pájuška, Pájinka.
Nechcete-li se dívat, jak se vaše dcera trápí, toto jméno jí rozhodně nedávejte. Celý život bude toužit po štěstí, to jí ale může tak trochu unikat mezi prsty. Může být poměrně náladová, někdy se projevuje vůči ostatním docela tvrdě, při tom ale není zlá, jen permanentně nešťastná. Umí však být také velmi obětavá a ráda pomáhá ostatním. Dosáhne-li určité míry životní vyrovnanosti, dokáže se dostat v životě hodně vysoko, přičemž ochutná i příchuť světské slávy.
Photo
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded