Profile cover photo
Profile photo
‫מאסטרו נעלי כלה וערב‬‎
1 follower -
נעלי כלה
נעלי כלה

1 follower
About
Posts

Post has attachment
מאסטרו נעלי כלה וערב הכתבה המלאה עם סיון כהן מהכל כלול

Post has attachment
http://www.maystro.co.il/
Linoi Siboni: ‎‏

"קצת" על המקום הקוסמי הזה שנקרא "המאסטרו", משהו שלא ספרו לי לפני...

החתונה כבר במרחק יריקה והגיע הזמן לפנות מקום לעניין שאני פחות מתחברת אליו וזה נעלי עקב.. עד כמה לא מתחברת? זה בשבילי מעמסה, קושי, חוסר נוחות ובעיקר בדיחה (לכל מי שזכה לראות אותי באירועים בעקבים אחרי סבב ריקודים א׳).

מפה לשם קראתי בקבוצה של "מאורסים וממאורסות" המלצות רבות על נעלי כלה: "המאסטרו", "אלינור", "המאסטרו", "מייק", "המאסטרו", "ריפאבליק", "המאסטרו"... כולן רשמו כמה הנעליים שלו איכותיות, נוחות, עיצוב אישי וכו׳ וכו׳ ואמרתי לעצמי שבנעליים ליום הארוך אני לא חוסכת והולכת על הטופ לפי ההמלצות- "המאסטרו".
הדבר העיקרי שהן לא סיפרו (ולא ברור לי איך!!) זה על המעבר לנעליים- על החוויה שנלווית אליהן ששווה יותר מהתוצאה 💖

כשהגעתי לחנות נבהלתי..
החנות קטנה, מינמליסטית, קצת ישנה, מעט סוגי נעליים וכולן נראות משומשות. תהיתי לעצמי אם שוב התבדתי מהרשת החברתית וכבר הכנתי את עצמי לתזוזה.

נגש אליי אבי שמנהל את החנות שהסביר שהנעליים הן רק דוגמא, (שכן אני מקבלת נעליים דנדשות בהתאמה אישית) שאבחר את הסגנון שאני רוצה ואז כמובן נתעמק בבד, בעקב ובכל מה שדמיינתי בנעליים שלי.. התחלנו למדוד את הרגליים (מסתבר שאני 37.5, לא ידעתי שבכלל יש אופציה כזאת) והוא כל הזמן ספר על ה"מאסטרו"- שזה אבא שלו שכבר שנים בתעשייה- מגיל 9, שנים עצב לכלל הרשתות עד שהבינו שכמה ילדים סינים ורובוטים זה פחות בעלות ועוד ועוד עד שהחליט לפתוח לו חנות משלו ולתת לשמו להוות כמותג.
בחרתי את הנעל שאני רוצה לעצמי והוא הסביר שהמדידה הבאה היא עם ה"מאסטרו" בכבודו ובעצמו.

אחרי שבוע הגעתי נרגשת לפגוש את השם והאגדה, דמיינתי לי בראש אדם מחוייט, יושב בחנות מפעל כזאת חדשנית ומדבר עסקים.
הפלגתי רחוק בדמיון..
אבי הכווין אותנו למאחורי החנות, טפסנו במדרגות עץ צרות לעליית הגג והגענו ללב של החנות.

היה שם קסם בריח ישן, בריח של דבק ושל דור של עבודת כפיים ומסירות.. למעלה היו כלי עבודה ישנים שנראו כמו ענתיקות ושם ישב לו "המאסטרו".
בן אדם מבוגר שבעיניים שלו רואים כמה חוכמה הוא אגר מהחיים, כמה פשטות, אותנטיות ויצירתיות יש בו..
הוא ישב לו שם עם מכנס עבודה בלוי וגופייה וקבל אותנו בחיוך. הוא הראה לי איך החלקים הגיעו והתחיל במלאכה- מדידות, לבדוק נוחות, הוזזה של הפריטים, הדבקה, פטישים לרכך את העור, הוזזה, סרט מדידה, הדבקה, שוב מדידה- עד לקבלת הנוחות המושלמת שתתאים לרגליים העקומות שלי.
כל זה בסבלנות אדירה, בעדינות שבחיים לא חשבת שגבר בדמותו יכול לבצע ובכלל- שגבר הוא המוח והחזון מאחורי היצירות האלה!!

נקלענו לשיחה שבה זכיתי לשמוע את הסיפור שלו, את הדרך הארוכה שהובילה אותו לאן שהובילה, על הפנינים, הגחלים, המכשולים, ההצלחות, הטוב והרע ואני פשוט גמעתי את זה כמו מים במדבר. זה כבר לא היה רק לקנות נעליים לחתונה או להיות חלק מהעשייה שלהן- זה היה לראות מחזה של אדם אחד שאפילו לא מבין כמה הוא ייחודי ומרתק.

באמצע המדידות כל כך נדהמתי ממנו שביקשתי להסריט את זה.. אמרתי לעצמי שאני חייבת תיעוד של הבן אדם הזה שבגיל 70 יושב ויוצר אומנות בצורה כזאת, בדרך הזאת שאין לראות היום ושלצערנו בעתיד גם לא נראה.. תהיתי לעצמי ושאלתי האם יש לזה המשך- הוא סיפר שאין דור שימשיך אותו, שהוא למד את אחיו הקטן את רזי המקצוע אבל שאחרי כמה שנים הוא נפטר..

פתאום אני מבינה כמה העולם מאיץ.. כמה הכל מטורף, מכונות התחילו להחליף אנשים, אנשים הפכו לעצלנים, הכל נגיש, זמין ומהיר.
הדור של פעם של העשייה, מלאכה, של החוסן הזה הולך ונעלם..

סיימנו עם המדידה, נדהמת מהסיטואציה ומהבן אדם והייתי חייבת לחבק אותו. כשיצאתי הוספתי תודה ענקית וכנה, על הזכות לשמוע אותו, הזכות לראות את זה בעיניים, על הפרופורציות, התובנות ועל היצירת אומנות שתלווה אותי ביום שלי ואחריו- תזכיר לי תמיד את החוויה ועד כמה שזכיתי להיות בעלת פריט אספנות ייחודי מבן אדם נדיר. 💖

ברשותו אני מצרפת הסרטון שערכתי לנוחות, אצלי שמור הארוך, שכל דקה בו שווה זהב לנשמה! 👑

תהנו ושתפו לכל אחת שצריכה נעליים איכותיות ומושלמות👰💫🌟
.
.
.
(כדי שפייסבוק לא ימחק לי את הפוסט- כל הזכויות של השיר בסרטון שמורות לאליעד 😂)
Linoi Siboni
Linoi Siboni
facebook.com

Post has attachment
נעלי כלה
PhotoPhotoPhotoPhotoPhoto
29.10.2017
40 Photos - View album

Post has attachment
נעלי כלה וערב בעיצוב אישי 
Photo
Wait while more posts are being loaded