Profile cover photo
Profile photo
Mały Wredny Miś
4 followers -
Blog ciążowy 2016
Blog ciążowy 2016

4 followers
About
Mały Wredny's posts

Post has attachment
Zakupy pierwszego wózka są kontrowersyjne! Jak można coś wybrać w takim gąszczu podobnych modeli? Uważacie, że przesadzam? Zobaczcie komentarze innych mam, które udowadniają, że kupienie wózka graniczy z cudem!

Post has attachment
Czy warto mówić do brzuszka, puszczać mu muzykę i głaskać go wieczorami? czy poza naszym dobrym samopoczuciem, ma to jakikolwiek wpływ na malucha?

Post has attachment
Kolejny dowód na to, że czasami najprostsza matma może zawieść... wiedzieliście o tym, że istnieje przynajmniej kilka metod na liczenie aktualnego tygodnia i miesiąca ciąży?!

Post has attachment
Lubicie planery do druku? Ja uwielbiam ;) są milion razy fajniejsze od tych nudnych kalendarzy, które wciskają nam w sklepach wraz z początkiem każdego roku!

5 wersji za darmo na moim blogu - Enjoy :)

Post has attachment
Jak zrobić łapacz snów dla dziecka? Wersja z koralikami, nieszydełkowa, ale z prostym, wyplatanym wzorkiem. Uwielbiam <3

Post has attachment
Niedługo blog będzie miał już 1 rok! Pojawi się też Mała Misia, która już wywraca mój świat do góry nogami:) Z tej okazji paczka metryczek urodzeniowych za darmo - w końcu ładne i darmowe plakaty dla dzieci są zawsze w cenie :)

Post has attachment
5 miesiąc ciąży tydzień po tygodniu - kolejne zmiany w moim ciele i oczywiście krótkie wideo.

Post has attachment
4 miesiąc ciąży tydzień po tygodniu - kolejne zmiany w moim ciele, badania prenatalne i oczywiście wideo.

Post has attachment
Spóźnia się okres i nie wiecie czy to ciąża? Czy testy dostępne w aptece to 100% potwierdzenie ciąży? Zobaczcie co robić, by potwierdzić ciążę i zacząć tą 9 miesięczną przygodę z uśmiechem :)

Post has attachment
Ja już znam płeć malucha, przynajmniej "rokowania" lekarzy na 22 tydzień ciąży, a Wy? Przygotowałam dla was test, dzięki któremu w prosty sposób sprawdzicie płeć bobasa :D pamiętajcie, że jest to tylko dobra zabawa!
Wait while more posts are being loaded