Profile cover photo
Profile photo
Inland Bimo Property Sp. z o.o. s.j.
3 followers
3 followers
About
Inland Bimo Property Sp. z o.o. s.j.'s posts

Post has attachment
Nasze działki wyposażone są w energię elektryczną i instalację wodno-kanalizacyjną oraz gaz ziemny. Do tego piękna okolica i dobry dojazd do dużych miast. Biorąc to pod uwagę, cena 148zł za metr kwadratowy nie jest ceną wygórowaną. Do tego mają Państwo możliwość skorzystania z preferencyjnej oferty deweloperskiej, która przewiduje wybudowanie domu pod klucz w bardzo dobrej relacji ceny do jakości. Polecamy - http://dzialki-szczecin.com/oferta/. 
Photo

Post has attachment
Czy wiedzą Państwo, że powierzchnia zwierciadła wody jeziora Miedwie wynosi 35 km kwadratowych? Jezioro Miedwie, które znajduje się tuż przy osiedlu Nowy Horyzont jest piątym pod względem wielkości jeziorem w Polsce, a drugim w województwie zachodniopomorskim. Zachęcamy do zainwestowania w budowę domu nad Miedwiem - http://dzialki-szczecin.com/lokalizacja/.
Photo

Post has attachment
Decydując się na kupno działki budowlanej, warto zwrócić uwagę na kilka szczegółów. Bardzo ważne są np. drogi – zarówno dojazdowa, jak i drogi wewnątrzosiedlowe. Nasze osiedle wyróżnia doskonała sieć dróg wewnątrzosiedlowych. Dodatkowo dysponujemy świetnym systemem oświetleniowym ulic. Zachęcamy do kontaktu - http://dzialki-szczecin.com/kontakt/. 
Photo

Post has attachment
Zachęcamy do obejrzenia wizualizacji i materiałów video przedstawiających nasze osiedle. Mogą się Państwo przekonać, jak wygląda osiedle Nowy Horyzont z uzbrojonymi działkami budowlanymi w Kobylance oraz jego okolice z lotu ptaka. Na filmach widać także drogę dojazdu zarówno ze Szczecina, jak i Stargardu Szczecińskiego. Polecamy - http://dzialki-szczecin.com/wizualizacja/. 

Post has attachment
Zawsze chciałeś żyć w otoczeniu przyrody? Teraz masz ku temu znakomitą okazję. Osiedle Nowy Horyzont zlokalizowane jest w pobliżu pięknego jeziora Miedwie. W bezpośrednim sąsiedztwie znajduje się też las, którego szum będzie Cię kołysał do snu. Nie zwlekaj i przekonaj się, że wymarzone miejsce może być Twoje - http://dzialki-szczecin.com/lokalizacja/. 
Photo

Post has attachment
Decydując się na zamieszkanie na osiedlu Nowy Horyzont w Kobylance, zyskują Państwo wiele korzyści. Mogą się Państwo cieszyć odpoczynkiem od hałasów wielkiego miasta, ale jednocześnie mieszkać na tyle niedaleko, że codzienne dojazdy nie będą problemem. Dojazd z naszego osiedla do centrum Szczecina zajmuje zaledwie 20 minut, a do Stargardu jedynie 8 minut. Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty - http://dzialki-szczecin.com/lokalizacja/. 
Photo

Post has attachment
Jesteśmy również na Facebooku. Gorąco zachęcamy do polubienia naszego profilu. Znajdą tam Państwo informacje o naszej ofercie, porady, a także aktualności na temat osiedla Nowy Horyzont. Mamy już ponad pół tysiąca fanów, dołącz do nich! Link do profilu zamieściliśmy na naszej stronie internetowej - http://dzialki-szczecin.com. 
Photo

Post has attachment
Masz dość codziennego stania w korkach, trąbiących aut i wszechobecnego hałasu do późnych godzin nocnych? To znak, że czas zmienić miejsce zamieszkania na oddalone od wielkomiejskiego zgiełku. W odległości 20 km od Szczecina znajduje się Osiedle Nowy Horyzont, gdzie czeka Cię cisza i spokój. Zapraszamy - http://dzialki-szczecin.com/kontakt/. 
Photo

Post has attachment
Głównym przedmiotem naszej działalności jest sprzedaż uzbrojonych działek budowlanych. Jeżeli poszukują Państwo ziemi w okolicach Szczecina, to koniecznie powinniście zapoznać się z naszą ofertą: http://dzialki-szczecin.com/oferta /. W razie jakichkolwiek pytań służymy radą. Zapraszamy!

Post has attachment
Jeżeli poszukują Państwo działek budowlanych zlokalizowanych w okolicach Szczecina, to zapraszamy do zapoznania się z ofertą Osiedla Nowy Horyzont. Ich największym atutem jest bliskie sąsiedztwo miasta oraz atrakcyjne ceny. Zapraszamy: http://dzialki-szczecin.com/oferta /.
Wait while more posts are being loaded