Profile cover photo
Profile photo
Ateities odontologijos klinika
140 followers
140 followers
About
Posts

Post has attachment
Pirmiausiai turime nepamiršti, kad implantuojant sprendžiame klausimą susijusį su mūsų brangiausiu turtu – sveikata, tad BŪTINA GAUTI VISĄ INFORMACIJĄ apie gydymo eigą, kokybę, kainas bei gydytojo kvalifikaciją.
Add a comment...

Post has attachment
Ieškote dovanos?

Dovanokite šypseną!

Įsigykite Ateities odontologijos klinikos dovanų kuponą visoms teikiamoms paslaugoms mūsų registratūroje adresu Ateities g. 9C Vilniuje ir nudžiuginkite draugą ar artimą žmogų gražia šypsena.
Add a comment...

Post has attachment
#Breketai yra viena iš ortodontinių gydymo priemonių, skirtų dantų tiesinimui arba sąkandžio problemoms gydyti.
Add a comment...

Post has attachment
Add a comment...

Post has attachment
Prieš ir po :)

Ateities odontologijos klinika
www.ateitiesklinika.eu
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Ar vaikams reikia daryti profesionalią burnos higieną? Žiūrėkite filmuką.
Burnos higienistė Jūratė Aganauskienė atlieka dantų balinimą, profesionalią burnos higieną suaugusiems ir vaikams.
Daugiau informacijos: http://ateitiesklinika.eu/burnos-higiena
Add a comment...

Post has attachment
Tiltelis yra pigesnis, greitesnis, nereikalaujantis chirurginės intervencijos trūkstamų dantų atsatatymo būdas. Implantas apsaugo kaulą nuo tirpimo, išsaugo nešlifuotus ir sveikus gretimus dantis, ilgalaikėje perspektyvoje sutaupo jums pinigus... Kaip? Žiūrėkite filmuką.
Daugiau:
http://ateitiesklinika.eu/dantu-implantai
http://ateitiesklinika.eu/implantas_ar_tiltelis
Add a comment...

Post has attachment
Dantų šaknų kanalų gydymas | Endodontija iš graikų kalbos - mokslas apie danties "vidų", šaknies kanalų gydymą. Pagrindinis endodontinio gydymo tikslas - sunaikinti mikroorganizmus šaknies kanalų sistemoje ir apsaugoti dantį bei aplinkinius audinius nuo infekcijos.
http://ateitiesklinika.eu/endodontinis-gydymas
Add a comment...

Post has attachment
NĖŠČIOSIOS SVEIKŲ DANTŲ RECEPTAS
Nėštumas - pokyčių metas moters organizme. Dėl hormoninių pokyčių nėščiųjų dantenos tampa jautresnės, dažnai pasitaiko dantenų uždegimų, dantys tampa labiau pažeidžiami karieso. Šiuo laikotarpiu svarbi tinkama nėščiosios dantų priežiūra.
Add a comment...

Post has attachment
Balinant dantis namuose kapomis pacientui odontologas nuima dantų atspaudus ir pagamina individualią dantų formą atspindinčias kapas. Į jas įdedama speciali medžiaga – karbamido peroksidas. Aplikacijos atliekamos nuo 10–14 dienų po kelias(3-8) valandas per parą nešiojant jas ant dantų.

Balinant namuose juostelėmis, pacientui gydytojas duoda specialią medžiagą, kuri savo forma primena juostelę, bet, uždėjus ją ant dantų, ji prilimpa. Procedūra atliekama klijuojant jas nuo 1-3 val. per parą ir kursas trunka nuo 10-14 dienų.

Balinant dantis lazeriu geriausiam rezultatui gauti kartais pakanka tik vienos procedūros, kuri užtrunka apie 1val., o baliklis ant dantų išbūna tik apie 30 min. Toks greitas rezultatas pasiekiamas dėl baliklio žymiai stipresnės koncentracijos,o lazeris veikia kaip aktyvatorius sustiprindamas balinamojo gelio poveikį.

Balinant dantis lempa geriausiam rezultatui gauti reikia 1-3 procedūrų, viena procedūra užtrunka apie apie 1val. Naudojamas stiprios koncentracijos gelis ir lempa veikia kaip aktyvatorius, sustiprindamas balinamojo gelio poveikį.

Balinant ofisinio balinimo metodu, naudojama moderni specializuota karbamido peroksido medžiaga (dažnai joje yra apsauginio kalcio) ir nereikia specialaus šviesos šaltinio (lempos, lazerio). Geriausiam rezultatui gauti pakanka tik vienos procedūros, kuri užtrunka apie 1val.

Lazeriu, lempa ar ofisiniu būdu balinant naudojamos specialios apsaugos, kuriomis padengiamos dantenos, atviros dentino vietos ar smulkūs emalio pažeidimai. Taip išvengiama dantenų nudeginimo, mažesnis dantų jautrumas ir gaunamas geriausias rezultatas per ypač trumpą laiką. Pirmąsias 1-2 dienas po procedūros rekomenduojama vengti dažančių maisto ir vieną parą galimas dantų jautrumas.
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded