Profile cover photo
Profile photo
Estela Ujka
307 followers
307 followers
About
Communities and Collections
View all
Posts

Post has attachment
Meet the 4 Bloggers @Nenette
Nenette kesaj rradhe e solli prezantimin e koleksionit Vjeshte Dimer 2017 ndryshe! Meet the 4 Bloggers ishte event i cili mundesoi takimin me 4 blogere Irena Kita Marigona Nila dhe Stela Plaka per te patur nje kujtim special si dhe keshilla e biseda te ngro...

Post has attachment
Maxi Metallic Skirt
Kete sezon fundi metalik eshte nje domosdoshmeri,e nese vjen me triko leshi casual me besoni nuk e humb aspak sharmin dhe elegancen nga paraditja ne darke. Kombinimi i rradhes vjen nga Nenette me cante nga Tosca Blu dhe makeup te realizuar i gjithi me poduk...

Post has attachment
October Fest 2016
Kete vit  pata nderin dhe kenaqesine te moderoj  festen me popullore bavareze,October Fest 2016.Festa u zhvillua dy net rresht te premten dhe te shtunen ne resortin Stella nen shoqerine e bandes Gaudiblosen  si dhe nuk munguan lojrat me te ftuarit,numrat sp...

Post has attachment
Green Knit Suit
Jeshilja e ullirit eshte mbaresi dhe une jam e kenaqur tju njoftoj qe operacioni shkoi me sukses. Pasioni mbi te gjitha ju shkruaj me doren e majte. Photography is courtesy of Lorest Sollaku.

Post has attachment
Panairi i Librit
Ka vetem nje kerkese vajza ime e madhe Lorest ,ti blesh libra sapo shkon ne kapitullin e fundit te njerit te ka dhene titullin e tjetrit. Nese per nenat e tjera ky do ishte nje argument mburrjeje e krenarie per mua eshte gati "problem".Problem sepse ajo lex...

Post has attachment
Casual in Suit
Kostumi eshte opsioni me shic dhe nje risi per moden e rruges,por ju nuk e keni gjetur me pare ne "sharminstyle".Heren e pare qe kam veshur kostum kam qene 22 vjec kur fillova pune ne banke e me dukej vetja si grua,tani qe jam te pakten 10 vjet me shume e g...

Post has attachment
Sparkling Tights
Eventi i L'Occitane ishte i thjeshte i ngrohte dhe i shpejte. Kompania prezantoi linjen me te re Divine dhe na dha mundesi dhe ne te informohemi e te provojme produktet e linjes. Outfiti im ishte sa i kendshem aq dhe "gallate". Duke qene se eventi ishte fil...

Post has attachment
Cozy Sweater
Me ne fund moti i ftohte na fton te vishemi trashe ngrohte por dhe me stil. Artikulli me IN i ketij dimri padyshim do jene golfet e medha dhe te gjera me menge super te gjata. Une e gjeta versionin ideal ne Lindex ne ngjyren qe deshiroja dhe e kombinova me ...

Post has attachment
Basics
Edhe pse sot do ishte me e arsyeshme te beja nje postim si te vishesh kur te permbytet qyteti? Apo cfare kepucesh duhen ne keto raste? Une nuk gjeta nje kandidat per foto po vertet sot ishte per te qeshur e per te qare njekohsisht! E duket se e vetmja kenaq...

Post has attachment
Blushing Blush
Nuk ka asnje ngjyre me feminile dhe feminore sesa roza,pikerisht si roza e faqeve kur skuqesh e cila eshte e ndrojtur dhe ftuese njekohesisht. Kush mund ti rezistonte nje veshje roze nga koka te kembet,me fushaten Pink te Lindex duket se gjerat behen me te ...
Wait while more posts are being loaded