Profile cover photo
Profile photo
INSEO
Tik vertingi pokyčiai
Tik vertingi pokyčiai
About
INSEO's posts

Post has attachment
Skaičiuojam organinius rezultatus ir ... randam lygiai 0.

Tokį SERPą SEOšnikai sapnuoja nebent tik didžiausiuose košmaruose ir atsisako jais tikėti. Pasirodo sapnai jau po truputi pildosi ... Google US. Dar įdomiau, kad pati užklausa šiaip jau tiesiogiai neimplikuoja komercinio ketinimo, tai paprasčiausių "bufetų" (toks baldas panašus į komodą ar spintelę) bendrinė paieška. Žinoma, šiuolaikinei paieškai svarbu ir kontekstas, ir  personalizacija ir kiti signalai, todėl belieka tikėtis, kad +Pete Meyers (žmogus atlikęs paiešką ir parodęs šį vaizdą) yra nuolatinis įvairių spintelių pirkėjas ir šis atvejis apie ateities Google rezultatus nieko nesako. Nesako :)!

#organinėpaieška   #paieškosrezultatai  

P.S. Kudos to Dr.Pete for this!
Photo

Post has attachment
Google Pingvinas 3.0 / pirmieji pastebėjimai ir laimėjimai

Šis savaitgalis paieškoje buvo intensyvus ir daug kam įtemptas, pilnas pasiekimų džiaugsmo arba nusivylimų. Spalio 17 – 18 dienomis Google tarptautinėje paieškoje startavo Google Pingvino 3.0 algoritmo atnaujinimą (bendrai tai yra jau šeštasis leidimas). Šiuo metu Google teigimu atnaujinimas yra pilnai baigtas. Trumpai apie tai kas atsitiko ir kodėl...

http://inseo.lt/google-algoritmai/google-pingvinas-3-0-pirmieji-pastebejimai/

#pingvinas3   #googlepingvinas  

Post has attachment
Prieš dvi dienas oficialiame Google tinklaraštyje paskelbta svarbi naujiena -  nuo šiol HTTPS protokolo naudojimas svetainėje laikomas Google paieškos reitingavimo signalu (bet ne faktoriumi).

#https   #googlereitingavimas   

Post has attachment
Prieš porą savaičių internete pasirodė penktoji Google paieškos kokybės vertintojų gairių versija. Kaip ir galima buvo tikėtis, pasenusios, cenzūruotos ir žymiai apkarpytos versijos paviešinimas Google nepadėjo. Žmonės tik dar labiau susidomėjo tikruoju šio dokumento turiniu.
Šiame straipsnyje autorius apžvelgs kokios naujovės atsirado naujoje versijoje bei ką jos reiškia SEO prasme.

#googlepaieška   #paieškoskokybė   #seo  
 

Post has attachment
Nuo šiol puslapio apačioje esančios išorinės nuorodos (kiekviename puslapyje) yra oficialiai nelegalios nuorodų schemos signalas.

Tokias nuorodas pas mus itin pamėgę svetainių kūrėjai, tik jų dėka užsiaugina pakankamai aukštus Google reitingus. Be jų šią ne itin protingą taktiką mėgsta ir SEO specialistai, siekiantys greitai ir be itin didelių pastangų "pakelti" svetainę.

Ši taktika buvo neformaliai nelegali jau nemažai laiko, piktnaudžiavimo atvejų yra aibės, todėl abejočiau ar įrašymas į oficialų sąrašą ką nors iš esmės pakeis praktikoje. Vis tik, tikiuosi, kad Google paneigs mano pesimistines prognozes.
Photo

Post has attachment
Jau kuris laikas stebiu naudingų išnašų (rich snippets) spamerių daugėjimą, itin daug jų mūsų interneto rinkodaros paieškos rinkose. Na, suprantu.. gal žmonės ilgam rinkoje užsibūti nenori, todėl ir rizikuoja. O visus etikos standartų besilaikančius bei sąžiningus žaidėjus kviečiu pagreitinti procesą pranešant apie tokius atvejus Google: http://goo.gl/506JeH

Identifikuoti tokius atvejus ypatingo sugebėjimo nereikia - jei užėjus į puslapį jokių žvaigždučių vertinimo sistemos nematot arba jei tokios žvaigždutės yra, bet Jums nesuteikiama galimybė įvertinti duotąjį psl., turite reikalą su aukščiau minėtu spamo atveju.

#richsnippets   #spammers   #googlelt  
Photo

Iki šio mėnesio galo Google paskelbs apie procesą, kuris leis kiekvienam ES gyventojui lengvai pateikti prašymą, kad paieškos gigantas pašalintu visas nepatinkančias nuorodas iš savo paieškos rezultatų. Tą Google turi padaryti dėl prieš keletą dienų paskelbto ES Teisingumo Teismo sprendimo 'Google Inc. prieš Ispanijos duomenų apsaugos tarnybą' byloje.

Beje, teisiniu požiūriu įdomu ir nauja yra tai, kad pagal šį sprendimą Google yra prilyginta duomenų valdytojui su visomis iš to sekančiomis teisinėmis pasekmėmis (iki tol ji buvo laikoma duomenų tvarkytoju). Teismo nuomonė taip yra, nes "nes būtent jis [Google] nustato tvarkymo tikslus ir būdus". Kaip nepagrįstas buvo atmestas Google argumentas neva "Google Search" yra nesusijęs su "Google Spain" (kuris buvo šio proceso šalis). Dėl panašaus argumento Google yra laimėjusi vieną iš ankstesnių bylų berods Jungtinėje Karalystėje.

Post has attachment
Na, pagaliau..atrodo po 3 metų laukimo Google pagaliau panaikins seno adreso Vietos įrašą. Bet kol pats nepamatysiu pokyčio, viskas ir toliau atrodys manana.
Beje, atrodo jau turim naują Google Local www.google.com/local/business/ ... sąsają . Nepaisant naujo UI , vietų ir vietovių valdymas Google išlieka itin komplikuotu ir lėtu procesu. Aš aišku užjaučiu Google dėl itin didelio spamerių dėmesio, bet norėtųsi greitesnio ir efektyvesnio Local. 

#googlelocal   #localbusiness   #googleplaces   #googlevietos  
Photo

Post has attachment
Ryanair paieškos tragedija arba pats geriausias pavyzdys kas atsitinka kai atliekant revoliuciją svetainėje pamirštama apie SEO pusę.

Ryanair brangiai moka už neapsižiūrėjimą keičiant savo svetainės dizainą ir struktūrą. Naujasis dizainas/UI įgyvendintas neblogai, bent (iš pirmo žvilgsnio) sprendžia daugelį senojo problemų. Bet pakeista URL struktūra ir paprasčiausių nukreipimų nebuvimas sukūrė nepavydėtiną situaciją - Ryan'as praranda savo Google pozicijas ir atitinkamai praranda lankytojų srautą. Drįsčiau spėti, kad visam procesui vadovavo žmogus apie SEO procesus nedaug žinantis.
Apačioje galit pamatyti kokius konkrečiai nuostolius kompanija patyrė Google UK pozicijų prasme (prieš ir po).

Plačiau apie situaciją (EN) http://p.inseo.lt/ryandrop

P.S. teksto autoriai net kalba apie "Google" paieškos sankcijas. Noriu pažymėti, kad dėl "404" puslapių sankcijų "Google" neduoda, tiesiog rezultatas natūraliai ir greitai krenta žemyn, kaip neatitinkantis užklausos (sankcijos skiriamos tik už manipuliavimą).

#seo   #ryanair   #paieskosoptimizacija  
Photo

Universal Analytics naudotojams, kurie įsidiegė kodą iki 2013 Gruodžio mėn. įspėjimas:
"Universal properties created prior to December 2013 may temporarily report doubled Visits counts between the hours of 0500-0800 in the View timezone. This issue corrects itself automatically. We are working on a fix to address this issue as soon as possible."
Daryti nieko nereikia, tačiau šiuo metu atvaizduojami duomenys nėra tikslūs. -Mantas

Repost: +Digital Academy (FB) #universalanalytics   #googleanalytics  
Wait while more posts are being loaded