Profile cover photo
Profile photo
Arak Rail
4 followers -
شرکت اراک ریل سازنده انواع گریتینگ
شرکت اراک ریل سازنده انواع گریتینگ

4 followers
About
Communities and Collections
Posts

شرکت اراک ریل به عنوان اولین سازنده و تولید کننده گریتینگ به روش الکتروفورج در ایران مفتخر است اعلام دارد با بهره مندی از کادری مجرب و متخصص و دستگاه های پیشرفته آماده انجام همکاری با تمامی ارگان ها و شرکت های دولتی و غیر دولتی در زمینه ساخت انواع گریتینگ میباشد.
شما عزیزان میتوانید برای کسب اطلاعات بیشتر در این خصوص به سایت رسمی شرکت اراک ریل مراجعه نمایید.
Add a comment...

Post has attachment
برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص گریتینگ و فعالیت های صنعتی شرکت اراک ریل میتوانید به سایت رسمی شرکت اراک ریل مراجعه نموده و علاوه بر مشاهده انواع گریتینگ در صورت نیاز اقدام به سفارش گریتینگ مورد نظر خود نیز نمایید.
شایان ذکر است تمامی محصولات تولید این شرکت با رعایت استانداردهای روز جهانی تولید شده و از کیفیت بسیار بالایی برخوردار میباشند.
Add a comment...

Post has attachment
Add a comment...

شرکت اراک ریل سازنده و تولید کننده انواع گریتینگ مفتخر است آمادگی خود را جهت انجام سفارشات شما مشتریان عزیز در خصوص انواع گریتینگ اعلام دارد.
در این مجموعه ما به بررسی انواع گریتینگ و کاربردهای هر کدام به صورت کامل و جامع میپردازیم و شما عزیزان را با این محصول پرطرفدار به صورت کامل آشنا مینماییم.
با ما همراه باشید تا در ادامه انواع مقالات را در خصوص گریتینگ خدمت شما عزیزان قرار دهیم.
Add a comment...

Post has attachment
ما در بلاگر دنبال نمایید تا از آخرین اطلاعات در خصوص گریتینگ و موارد مرتبط با آن آگاه نموده و در صورت نیاز اقدام به ساخت و تولید گریتینگ مورد نظر شما در کمترین زمان ممکن و با بالاترین کیفیت نماییم. شرکت اراک ریل سازنده انواع گریتینگ با دستگاه های پیشرفته و نیروی متخصص.
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded