Profile cover photo
Profile photo
Pre ľudí
8 followers
8 followers
About
Posts

Post has attachment
В издательстве Духовно-творческого объединения «Феникс» был издан третий выпуск литературно-художественного Альманаха «В Лучах Святого Граля». Это издание Альманаха является результатом проекта «Альманах женского творчества. Разгорается Домашний Очаг».

Post has attachment
Vo vydavateľstve Umelecko-duchovného združenia Fénix bol vydaný tretí ročník slovensko-českej verzie literárno-umeleckého Almanachu „V Lúčoch Svätého Grálu“. Toto vydanie Almanachu je výsledok projektu „Almanach ženskej tvorivosti ‚Rozhořívá se Domácí Krb‘“ a bolo zostavené z materiálov, ktoré boli zverejnené na stránkach Pre ľudí.

Post has attachment
Vo vydavateľstve Umelecko-duchovného združenia Fénix sme vydali knihu Oskara Ernsta Bernhardta „Der verlorene Weg“ v nemeckom originále, slovenskom („Stratená cesta“) a českom („Ztracená cesta“) preklade.

Post has attachment
В рамках серии «Литература Граля» в издательстве Духовно-творческого объединения «Феникс» в переводе на русский язык вышла книга Мартина Кунетки «Сообщения сущностных III».

Радостная работа и самая оживлённая жизнь! Таков мир сущностных… Ни на мгновение не ослабевают эти верные служители в своём усилии и непоколебимо исполняют свою задачу в Творении. При этом их душа наполнена истинной благодарностью – благодарностью за то, что позволено быть.

Третья книга сообщений, которые сущностные дают людям в помощь.

Post has attachment
Vo vydavateľstve Umelecko-duchovného združenia Fénix sme vydali knihu Martina Kunetku „Vzkazy bytostných III“.

Radostná práce a nejčilejší život! Takový je svět bytostných… Ani na okamžik nepolevují tito věrní služebníci ve svém úsilí a neochvějně plní svůj úkol ve Stvoření. Jejich nitro je přitom naplněno pravým díkem – díkem za to, že smějí být.

Třetí kniha vzkazů, které bytostní dávají lidstvu ku pomoci.

Post has attachment
V rámci edície „Krásna literatúra“ sme vo vydavateľstve Umelecko-duchovného združenia Fénix vydali zbierku básní Olega Brodnikova „Zore sa rozžarujú! – Lúče duchovného Znovuzrodenia“.

Oleg Brodnikov sa vo svojej tvorbe snaží riadiť Abd-ru-shinovými slovami:
„Ospevujte miesto toho teraz ducha, a čoskoro sa pred vami vynorí tento výraz v plnom lesku, omnoho jasnejšie a čistejšie, než aký vám mohol dať výraz duša. Zvyknite si na to, potom zase vykročíte o jeden krok dopredu vo vedení, ktoré vedie k Pravde!“

Post has attachment
Chcete stráviť voľný deň spojením úžitku, krásy a estetického zážitku? Ak áno, tak vás pozývame na výstavu obrazov slovenských a českých autorov za sprievodu živej hudby v podaní Duo5D z Českej republiky a reprodukovanej hudby Dominika Kruppu zo Slovenskej republiky a pridáme aj niečo iné. Čo to je, neprezradíme, uvidíte priamo na mieste.

Tešíme sa na vás 27. mája 2017 v Kultúrnom dome v Dačovom Lome (okres Veľký Krtíš) od 12. 00 do 16. 00.

Post has attachment
V rámci edície „Literatúra Grálu“ sme vo vydavateľstve Umelecko-duchovného združenia Fénix vydali ruský preklad knihy Martina Kunetku „Vzkazy bytostných II“.
Najít ztracené spojení s přírodou a bytostmi, které ji oživují – touto cestou bychom se měli my lidé vydat, pokud se chceme opět vřadit do harmonie tohoto divukrásného Stvoření.
S láskou a pomocí od bytostných se přitom můžeme setkat na každém kroku a je jen na nás, jestli ji na sebe necháme působit a jestli i my na oplátku také přiložíme ruku k dílu. Vyprávění malých i velkých služebníků Pána, která najdete v této knize, nám s tím pomohou.

Post has attachment
V rámci edície „Krásna literatúra“ sme vo vydavateľstve Umelecko-duchovného združenia Fénix vydali zbierku básní Natálie Vostroknutovej „A každý deň je veľký!“.

Autorka zbierky básní „A každý deň je veľký!“ Natália Vostroknutova, ktorá prijala svetonázorové poznanie podané v knihe Abd-ru-shin: „Vo Svetle Pravdy, Posolstvo Grálu“, našla nové inšpiratívne obrazy vedúce k duchovnému rastu človeka.

Post has attachment
Кунетка, Мартин: За вратами
V rámci edície „Krásna literatúra“ sme vo vydavateľstve Umelecko-duchovného združenia Fénix vydali ruský preklad historického románu Martina Kunetku „Za branami“.
Rytířský řád černé růže se mezi mocnými netěší zrovna velké oblibě – možná proto, že je jiný. Jeho bratři totiž neusilují o pozemskou slávu a bohatství, ale přesto (anebo právě proto) se musí vypořádat s úklady představitelů svaté církve a intrikami šlechty. Jenže co když nakonec z přítmí vystoupí úplně jiný nepřítel? Obstojí bratři ve zkouškách, které potom přijdou? Příběh o odvaze, přátelství, lásce a překonávání sebe sama…
Wait while more posts are being loaded