Profile cover photo
Profile photo
Jaroslav Valtr
1 follower -
VALTR, generální dodavatel staveb
VALTR, generální dodavatel staveb

1 follower
About
Posts

Post has attachment
Název stavby: Autosalon Volkswagen a SEAT, Olomouc – Horní Lán
Realizace: 2004

Popis stavby
Předmětem této akce byla realizace stavby autosalonu a servisu Volkswagen a Seat, zabývajícího se prodejem osobních a užitkových automobilů a jejich následným servisem. Skladba hlavního objektu výstavní haly (showroomu) vycházela z koncepce autosalonů Seat. Stavba o rozměrech 19 x 20,5 m je řešena jako jednopodlažní budova se zastřešením v oválném tvaru. Nosnou konstrukci tvoří ocelový skelet opláštěný prosklenou fasádou v kombinaci se zdivem. K výstavní hale je přistaven komplex automobilových opraven o rozloze cca 1100 m². Součástí prodejní části je zděný třípodlažní objekt pro administrativu částečně sloužící jako zázemí dalších firem.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Název stavby: Posklizňová linka se sušičkou a sklad obilí, Senice na Hané
Realizace: 2007

Popis stavby
Stavba zahrnovala realizaci sestav 6 zásobníků skladovacích sil na obilí o průměru 14,63 m a celkové výšce 18,72 m, příjmových objektů, expedičních sil, čističky, zděné prachové komory a sila na odpad, akumulačních sil, sušičky elevátoru, dopravních pásů a zděného objektu velínu s rozvodnou nízkého napětí. Součástí stavby byly i stavební úpravy stávajících vnitřních komunikací a zpevněných ploch v areálu ZD. Dále potom vybudování nové středotlaké přípojky plynu pro objekt sušičky a elektro přípojky k posklizňové lince. Strojírenskou technologii dodávala firma Pawlica, která byla současně generálním dodavatelem stavby.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Add a comment...

Post has attachment
Název akce: OKRESNÍ ÚŘAD OLOMOUC, rekonstrukce
Doba realizace: 2002

Popis stavby: Jednalo se o celkové zateplení budovy včetně oken a rekonstrukce topení.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Add a comment...

Post has attachment
Název stavby: Supermarket Albert ve Šternberku

Popis stavby
Novostavba prodejny Albert sloužící k maloobchodnímu prodeji potravin a částečnému sortimentu smíšeného zboží. Objekt je z architektonického hlediska navržen jako jednopodlažní budova s plochou střechou, z konstrukčního hlediska sestává stavba z ocelové konstrukce opláštěné sendvičovými tepelně – izolačními panely. Vedle těchto panelů je fasáda prodejny doplněna prosklenými výkladci s hliníkovými rámy. Pro snadný přístup zákazníků bylo zrealizováno parkoviště a přilehlé chodníky z betonové zámkové dlažby.SUPERMARKET ALBERT VE ŠTERNBERKU
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Add a comment...

Post has attachment
PŘÍSTAVBA A REKONSTRUKCE – HOTEL LAFAYETTE
Realizace: 1999

Popis stavby
Největší objem stavebních prací představovala dvoupodlažní podsklepená přístavba s obytným podkrovím, zvyšující celkovou užitkovou plochu o 282,34 m². Tento objekt byl postaven z keramických bloků v kombinaci s filigránovými prefa-monolitickými železobetonovými stropy a zastřešen sedlovou střechou s krytinou z bitumenováho šindele. Vedle realizace přístavby zvyšující ubytovací kapacitu hotelu z 18 na 32 lůžek byla provedena i rekonstrukce, která z důvodu provozního propojení zahrnovala částečnou demolici stávající štítové stěny a části místností za ní. Součástí rekonstrukce byla mimo jiné kompletní obnova hygienického zařízení jednotlivých ubytovacích pokojů – zařizovací předměty, dlažby, obklady a sprchové kouty a přebourání některých dveří. U hotelu bylo zrealizováno parkoviště ze zámkové dlažby o kapacitě 9 parkovacích míst.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Název akce: FGP STUDIO V OLOMOUCI
Realizace: 1998

Popis stavby
Jednalo se o novostavbu třípodlažního nepodsklepeného polyfunkčního objektu. Svislou konstrukci tvoří atypický železobetonový skelet v kombinaci se stěnovým systémem, zastropení bylo zrealizováno zkombinováním předpjatých panelů Spiroll s prefa-monolitickými filigrány. Tato nosná konstrukce je při obvodu vyplněna keramickými bloky Porotherm, střecha objektu byla zbudována jako dvouplášťová provětrávaná. Dispozičně je v 1.NP objektu situován provoz tiskárny se zázemím, v 2.NP jsou kancelářské prostory s přístupem na otevřenou terasu a v 3.NP se nachází 4 bytové jednotky s místností pro sušení prádla. Součástí výstavby bylo i vybudování parkoviště a přilehlých zpevněných ploch o celkové výměře 404 m² a instalace čistírny odpadních vod.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded