Profile cover photo
Profile photo
Çözüm Buldum
Çözüm Buldum: İnternet, Yazılım, Donanım, Mobil vb. Tüm Sorunlarınız için Tek Adres
Çözüm Buldum: İnternet, Yazılım, Donanım, Mobil vb. Tüm Sorunlarınız için Tek Adres
About
Communities and Collections
Posts

Post has attachment
Merhaba Çözümbuldum Okuyucuları, Dünyanın en iyi cms yazılımlarından biri olan Wordpress için en iyi seo eklentilerini sizler için derledik.

Ülkemizde en çok kullanılan arama motoru Google'da her saniye yüzlerce arama yapılmaktadır. İnternet siteleri organik trafik çekebilmesi için Google ilk sayfada yer alması büyük önem taşımaktadır.

#AllInOneSeoPack #EnİyiSeoEklentisi #GoogleİlkSayfa #GoogleSeo #SeoByYoast #WordpressEnİyiSeoEklentileri #WordpressSeoEklentisi #WordpressSeoPlugin #YoastSeo #seo #google #wordpress
Add a comment...

Post has attachment
Yeni Moto G7 İncelemesi
Moto G7 merakla beklenen bir telefondu, hakkındaki teknik bilgiler gelmeye başladı. Şubat ayında Brezilya’da düzenlenecek bir etkinlikte tanıtılacak olan Moto G7 akıllı telefon, 4 farklı versiyonla gelecek. Düz modeli, Plus, Play ve Power isimli 4 farklı model özellikleri de Android Pie çalıştıracak.

Moto G7 ve Moto G7 Plus, Motorola'nın yeni orta segment akıllı telefonları olma unvanını taşıyor.

#MotoG7Fiyatı #MotoG7İnceleme #MotoG7Özellikleri #MotoG7PlusÖzellikleri #MotoG7Power #MotorolaMotoG7 #motorola #telefon #yeni #motog7plus
Add a comment...

Post has attachment
İş Yerinde Motivasyonu Artırmanın Yolları
Hem mutlu çalışan kişiler yaratmak hem de şirket başarısını uzun bir zaman sürdürülebilir kılmak için yapılan motivasyon uygulamalarına küçük ya da büyük ölçekli tüm firmaların ihtiyacı olarak karşımıza çıkıyor.

İşyerlerinde çalışanların işe bakışlarını ve iş yapmalarını etkileyen pek çok faktör vardır. Genel bir sınıflandırma olarak bunlar ekonomik, fiziki ve psikososyal faktörler olarak ele alınmaktadır.

#ÇalışanMotivasyonunuArtırmaTeknikleri #İşletmelerdeMotivasyonArtırmaYöntemleri #KişiselMotivasyon #Motivasyon #MotivasyonArtırma #MotivasyonArtırmaTeknikleri #MotivasyonFikirleri #MotivasyonTeknikleri
Add a comment...

Post has attachment
Merhaba Çözümbuldum okuyucuları, Günümüzün en popüler Cms sistemlerinden birisi olan Wordpress 60 milyon'dan fazla websitesinde kullanılmakta. Aynı zamanda bu rakam internet'İn %33'ününde Wordpress sistemi kullandığı anlamına gelmektedir.

Bilgisayarımızda kayıtlı olan şifrelerinizi yeri geldiği zaman unutmaktayız. Cpanel yada Pleskpanel şifreleriniz varsa kolayca sıfırlama işlemi yapabilirsiniz.Bu yazımızda sizlere Wordpress Admin şifre sıfırlama nasıl yapılır anlatacağız.

#Cpanel #PhpmyadminŞifreDeğiştirme #Pleskpanel #ŞifreDeğiştirme #wordpress #Wordpresspanelşifresi #WordpressŞifremiUnuttum #WpAdminŞifreDeğiştirme
Add a comment...

Post has attachment
Merhaba Çözümbuldum okuyucuları, Bugün dikkatleri üstüne çeken bir haberden bahsedeceğiz. Dünyanın En Değerli Markaları 2019 belli oldu.
Dünyanın En Değerli Markaları
Uluslararası marka değerlendirme kuruluşu olan "Brand Finance" tarafından hazırlanan Dünyanın En Değerli 500 Markası belli oldu. Listede türk markası yer almazken listede başı çeken markası "Amazon" seçildi. 2018 yılı verilerine göre en büyük sıçramayı yapan marka ise çinli teknolojisi firması "iQiyi" oldu.

#Amazon #AmazonHaberleri #BrandFinance #DünyanınEnDeğerliMarkaları #DünyanınEnZenginFirmaları #EnDeğerliMarkalar2019 #TeknolojiHaberleri #apple #google #facebook #youtube #wechat #samsung #netflix #instagram
Add a comment...

Post has attachment
Add a comment...

Post has attachment
Merhaba Çözümbuldum okuyucuları, 2019 yılının en popüler sosyal ağı olan instagram'da Instagram Organik Takipçi Kasma Yolları'ndan bahsedeceğiz. Bahsedeceğimiz yöntemleri kullanarak zamanla takipçi kitlenizi genişletebilirsiniz.  instagram Organik takipçi kasma yöntemlerini sizler için derledik.
İnstagram Organik Takipçi Kasma Yolları 2019
Aşağıdaki yöntemleri uygulayarak zaman içerisinde doğal ve organik bir şekilde Instagram hesabınızı büyütebilirsiniz.

#İnstagramHesapBüyütme #İnstagramOrganikTakipçiKasmaYolları #İnstagramTakipçiArtırma2019 #İnstagramTakipçiKazanmaYolları #OrganikTakipçiKazanmaYolları #instagram #takipci #follow #like #yorum
Add a comment...

Post has attachment
Huwaei Modem Şifresi Nasıl Değiştirilir?
Huawei marka modemler sıklıkla tercih edilmektedir. Bu modemlerin diğer modemlerden farkı kalitesi ve hızlı çalışma özelliğidir. Ancak ev interneti bağladıktan sonra firma tarafından şifre belirlenmektedir. Bu şifrenin değiştirilmesi ise ağ güvenliğinin sağlanması için gereklilik taşıyor. Şifrenizi ve modem adınızı değiştirmek, internet korsanlarına alınan tedbirlerden biridir. Ayrıca kendi belirlediğiniz şifreyi de unutabilirsiniz.

#Huawei #HuaweiModemŞifreDeğiştirme #HuaweiŞifreDeğişikliği #HuaweiŞifreDeğiştirme2019 #Modem #ModemŞifreDeğiştirme #ŞifreDeğişikliği
Add a comment...

Post has attachment
Root Nedir ? Root Nasıl Atılır
Bilgisayarlardaki tüm erişim haklarına sahip ve onayı olmadan herhangi bir değişikliğin yapılamadığı kullanıcıya administrator denir. Yani bilgisayarın patronu olan kullanıcıdır. Linux işletim sistemine sahip mobil cihazlarda ise, bu yetkili kullanıcı karşılığı root hesabıdır. Telefonlarda root hesapları üreticiler tarafından kilitlenmektedir. Ve bu sayede kişisel erişimler engellenmektedir. Ancak adı root atma olan bir yöntemle, root hesabı ele geçirilebilir.

#bilgisayarsızrootatma #RootAtma #RootAtmaProgramı #RootNasılAtılır #RootNedir #android #telefon
Add a comment...

Post has attachment
Merhaba Değerli Çözümbuldum Ziyaretçileri, bugün sizlere kendimin yaşamış olduğu "Uzantı dizini profile taşınamadı." hatasının neden olduğunu ve nasıl bir çözüm getirebiliriz? bunun cevabını paylaşacağız. "Chrome Uzantı Dizini Profile Taşınamadı Hatası" ve çözümünü bu yazımızda bulabilirsiniz.

Crome Uzantı Dizine Taşınamadı Hatası Neden Alınır ?

Chrome Mağazadan uzantı indirirken yaşadığımız bu sorun oldukça can sıkıcı. Çeşitli sebepleri bulunmaktadır.

#google #chrome #ChromeMağaza #ChromeUzantı #ChromeUzantıDiziniProfileTaşınamadıHatası #ChromeUzantıHatası #Çözümü #Hatası #NasılYapılır #UzantıDiziniProfileTaşınamadı
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded