Profile cover photo
Profile photo
Aquamarine Spa s.r.o.
About
Posts

Post has attachment
Pořizování bazénu většinou nepatří k rozhodnutím ze dne na den vzhledem k neustále rozšiřující se nabídce materiálů, provedení a technologiím pro čištění vody. Proto jsme se rozhodli, vám tuto problematiku jednoduše a výstižně vysvětlit seriálem šesti článků „Jak si vybrat bazén“.
Jaké výhody a nevýhody nám přinášejí zabudované bazény oproti nadzemním? Přečtěte si zde: http://www.aquamarinespa.cz/aktuality?id=jak-si-vybrat-bazen-nadzemni-versus-zapusteny

Post has attachment
Věděli jste, že se musí sauna pravidelně čistit? A víte jak na to?
Očista těla úzce souvisí s čistotou sauny.
V následujícím článku http://www.aquamarinespa.cz/aktuality?id=ocista-tela-cistota-sauny se dozvíte, jak udržovat saunu čistou, tak abyste předešli nežádoucímu vzniku bakterií a plísní (vlhké prostředí k tomu inklinuje). Poradíme vám, co je dobré si pro péči o saunu pořídit a jak by měl probíhat každoroční velký úklid sauny. A čím si ušetříte spoustu práce a starostí? Saunu pravidelně větrejte.
Photo

Post has attachment
Máte Instagram? Jste architekt, blogger, náš klient nebo uvažujete o stavbě bazénu a hledáte inspiraci pro své wellness?
Sledujte náš účet: https://www.instagram.com/aquamarinespacz/

Post has attachment
Nechcete obyčejnou vířivku, kterou má kde kdo? Máte rádi výstřední věci?
V tom případě by vás měla okouzlit právě naše nedávná realizace vířivé vany Maxxus 880 výrobce Sundance Spas!
Tento oblíbený model je vybaven 4 různými masážními sedátky s akupresurními tryskami Fluidix a nabízí prostor až pro 6 dospělých osob. Klient si navíc nechal v bezprostřední blízkosti zabudovat televizi a okolo vířivky nainstalovat dřevěné schodiště s barevným osvětlením.
Líbí se vám a chcete se dozvědět více? http://www.aquamarinespa.cz/reference/vystredni-originalni-osobita-virivka-maxxus-rady-890

Post has attachment
Při této realizaci jsme dostali za úkol vestavět saunu do podkrovního prostoru rodinného domu v Banské Bystrici. Díky přizpůsobivosti sauny KLAFS PREMIUM jsme docílili vkusně vypadající relaxační zóny, kdy si klientka zvolila materiály, výšku dveří, umístění skleněných prvků a dalších doplňků sauny. V tomto případě je sauna vybavena SANARIEM s funkcí Sauna PUR, která umožňuje 5 typů saunování, a závěsnými kamny PLURIS.
Přečtěte si více: www.aquamarinespa.cz/referencehttp://www.aquamarinespa.cz/reference/podkrovni-provedeni-sauny-klafs-premium
PhotoPhotoPhoto
03.11.17
3 Photos - View album

Post has attachment
Coby výhradní dodavatelé Imaginoxu v Čechách a na Slovensku, bychom Vám rádi představili možnosti doplňků a vybavení, které Vám tento výrobce nerezových bazénů a vířivek nabízí. Vyberte si z celé řady světel, schodišť, ovládání, trysek, masážních doplňků, až po různé druhy zakrytí usnadňující údržbu. V následujícím článku se dozvíte, na co brát při výběru vybavení ohled a jaké alternativy máme: http://www.aquamarinespa.cz/aktuality?id=doplnky-a-vybaveni-imaginox-cesta-k-naproste-spokojenosti

Post has attachment
Před měsícem jste nás mohli vidět na veletrhu FOR ARCH v PVA EXPO Letňany. Nemohli jste dorazit? Nevadí - v následujícím článku na našich stránkách se dozvíte více o vystavovaných produktech:
1) Nerezové vířivce Pula od Imaginox
2) Nové vířivce Claremont 980 od Sundance Spas
3) Designové sauně Ventano od Klafs
Zároveň bychom vás chtěli pozvat do našeho showroomu v Praze na Chodově, kde jsou nově k vidění modely vířivek Sundance Spas: Claremont 980, Montclair 780 a Optima 680. Sledujte nás na instagramu: aquamarinespacz
PhotoPhotoPhoto
20.10.17
3 Photos - View album

Post has attachment
Náš dodavatel amerických vířivek Sundance Spas vyvinul nový model Prado řady 680!
Vířivka Prado je díky svým parametrům vhodná k umístění i do malých prostorů. I přesto nabízí komfortní relaxaci až pro 5 dospělých osob. Díky 4 odlišně tvarovaným sedátkům si můžete dopřát různé druhy masáže v oblasti šíje, zad, ramenou, boků a nohou. Vířivka je vybavena o jednoduché digitální ovládání, CLEARRAY čistící systém vody, filtraci a 6 LED světel.
S cenou okolo 200 tisíc je finančně nejdostupnějším modelem výrobce Sundance Spas - nově k vidění na našem showroomu!
Photo
Photo
11.10.17
2 Photos - View album

Post has attachment
Tento krásný betonový bazén o rozměrech 10 X 4 m je obložený zelenou skleněnou mozaikou. Betonové bazény se většinou realizují do interiérů a do těžkou technikou nepřístupných míst. Zhotovují se přímo na místě, a díky tomu je možné se maximálně přizpůsobit prostoru. K honosné prvorepublikové vile byl jasnou volbou především z hlediska designového dobového sladění.
Líbí se vám? Podívejte se na celou naší nabídku: http://www.aquamarinespa.cz/produkty/betonove-bazeny
PhotoPhotoPhoto
03.10.17
3 Photos - View album

Post has attachment
Je tu podzim! A tak je načase důkladně prohřát své tělo a nastartovat metabolismus právě saunováním! Do rodinného domu v blízkosti Prahy jsme instalovali plně prosklenou saunu Klafs Premium vybavenou o SANARIUM. Majitelé si mohou dopřát 5 typů saunování a aromaterapii v doprovodu relaxačních skladeb. Navíc umístění kamen Bonatherm pod lavicemi zajišťuje maximální komfort a bezpečnost. Chcete se dozvědět více? Navštivte:
http://www.aquamarinespa.cz/reference/prosklena-sauna-klafs-premium-na-miru
Photo
Wait while more posts are being loaded