Profile cover photo
Profile photo
Evelina M
11 followers
11 followers
About
Posts

Post has attachment
Koniec potu i jego widocznych śladów na ubraniach, nawet przy największych upałach, najtrudniejszych stresujących sytuacjach, po treningu czy na imprezie, komfort i zero potu gwarantowany.

Post has attachment
Błyszczące, elastyczne, odżywione, mocne i zdrowe paznokcie z połyskiem różowej perły, wyglądające na szczególnie zadbane- jak najbardziej TAK! dzięki manicure japońskiemu.

Post has attachment
W maju polecam dietę oczyszczająca z toksyn nagromadzonych zimą, by poczuć się lżej i zgubić kilka zbędnych kilogramów oraz oponki na brzuszku na zbliżające się lato, bo ono zawita do nas już 21 czerwca-czyli czasu zostało niewiele.

Post has attachment

Post has attachment

Post has attachment
Jak widać nie tylko my ludzie korzystamy z usług Spa, czworonogi również potrzebują zabiegów pielęgnacyjnych, zarówno te wystawowe jak i nie wystawowe przyjaciele domowe. Popyt na tego rodzaju usługi jest naprawdę duży, bo chyba każdy lubi mieć zadbanego czystego zwierzaka.

Post has attachment
Gdy dopadło nas przesilenie wiosenne, które jest przyczyną osłabienia oraz zmęczenia fizycznego i psychicznego, warto mu się nie dać, podjąć z nim walkę, zmienić swój tryb życia, wypróbować rady które podałam aby naładować energią swoje baterie by cieszyć się życiem.

Post has attachment
Olejki naturalne to prawdziwe dobrodziejstwo dla włosów paznokci ciała ale też twarzy. Wyznacznikiem wyboru olejku do twarzy jest typ skóry lub problem z którym się zmagamy, to decyduje o rodzaju olejków których powinno się używać. 

Post has attachment
Wiosna budzi do życia nie tylko kwiaty, trawę, drzewa ale też zwierzęta owady i gady w tym węże. Dlatego nasunął mi się masaż jadowitymi egzotycznymi wężami, który jest zaliczany do jednych z najdziwniejszych i ekscytujących z dreszczykiem emocji, zabiegów Spa. 

Post has attachment
W kwietniu jak i w inne miesiące powinno się spędzać przynajmniej godzinę dziennie na świeży powietrzu. Jeśli chcesz poprawić swoją kondycją fizyczną, schudnąć polecam aktywność i ruch na zewnątrz. Kiedy boli Cię głowa wyjdź na spacer, czujesz zmęczeniem senność a także spadek sił, dopada Cię depresja wyjdź na świeże powietrze.
Wait while more posts are being loaded