Profile cover photo
Profile photo
Genix. Biuro rachunkowe. G. Pfajfer
About
Posts

Post has attachment
Działamy już blisko 20 lat na rynku usług rachunkowych. W tym czasie obsłużyliśmy setki firm, które doceniają i polecają nasze profesjonalne usługi. Obsługujemy klientów indywidualnych oraz przedsiębiorców, zapewniając im kompleksowe prowadzenie księgowości. Zapraszamy do współpracy - http://genix-biurorachunkowe.pl/oferta/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Zakładanie i rejestracja firmy wiążą się z licznymi formalnościami prawnymi. Ważne, by na początku nie popełnić żadnego błędu, gdyż może to zaważyć na przyszłości firmy. Jeśli nie czujemy się mocni w gąszczu prawnym, lepiej zdecydować się na pomoc fachowców. Świadczymy usługi doradcze osobom chcącym założyć działalność gospodarczą - http://genix-biurorachunkowe.pl/oferta/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Sprawozdanie finansowe to bardzo istotny raport każdego przedsiębiorstwa. Dokument ten ma ściśle określoną formę, dlatego należy go przygotować w sposób rzetelny i przejrzysty - tak, by można było sprawnie odczytać wszelkie niezbędne informacje. Nasze biuro rachunkowe świadczy usługi przygotowywania sprawozdań finansowych - http://genix-biurorachunkowe.pl/kontakt/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Przypominamy, że jesteśmy cały czas do Państwa dyspozycji. Jeśli szukacie profesjonalnego biura rachunkowe, które zajmie się księgowością w Państwa firmie, zachęcamy do kontaktu. Pod poniższym linkiem znajdą Państwo nasze dane kontaktowe, takie jak: numer telefonu i adres mailowy. Zapraszamy - http://genix-biurorachunkowe.pl/kontakt/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Ryczałt ewidencjonowany jest dosyć prostą formą opodatkowania, dlatego przedsiębiorcy często się na nią decydują. Podstawą opodatkowania w tej sytuacji jest przychód, jaki przedsiębiorca osiągnął, bez uwzględniania kosztów jego uzyskania. W ramach usług księgowych oferujemy rozliczanie ryczałtu ewidencjonowanego - http://genix-biurorachunkowe.pl/oferta/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Dobrze wiemy, że przy prowadzeniu spraw rachunkowych, nie ma miejsca na pomyłki. Najdrobniejszy błąd może spowodować duże straty dla przedsiębiorstwa. Nasz personel składa się z doświadczonych księgowych, którzy podchodzą z zaangażowaniem do każdego zlecenia. Zapraszamy do współpracy - http://genix-biurorachunkowe.pl/kontakt/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Na starcie działalności gospodarczej ważne jest, by popełnić jak najmniej błędów i pewnie przejść przez wszystkie procedury zakładania działalności. Pomożemy Ci w sprawnym i skutecznym załatwieniu wszelkich formalności związanych z rejestracją firmy. Do każdego zlecenia, dużego czy małego, podchodzimy z takim samym zaangażowaniem. Polecamy nasze usługi - http://genix-biurorachunkowe.pl/oferta/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Wszelkie formalności prawne zostaw nam i skup się w tym czasie na innych ważnych aspektach Twojej działalności gospodarczej. Weźmiemy na siebie reprezentowanie Klienta przed urzędami i zajmiemy się sporządzaniem bilansów i sprawozdań finansowych. Zobaczysz, jak wiele zyskasz na współpracy z naszym biurem, zapraszamy - http://genix-biurorachunkowe.pl/oferta/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Zapewniamy kompleksową obsługę kadrową firm. Przygotujemy świadectwa pracy, zadbamy o dokumentację kadrową i urlopową. Zajmujemy się także sporządzaniem umów o pracę i umów cywilnoprawnych. Mogą być Państwo pewni, że obsługa kadr będzie prowadzona na najwyższym poziomie. Zachęcamy do współpracy - http://genix-biurorachunkowe.pl/oferta/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Każdy przedsiębiorca ma obowiązek rozliczyć dochody uzyskane w ciągu roku podatkowego z tytułu prowadzonej działalności gospodarczej oraz pozostałych źródeł. W zależności od wybranych zasad opodatkowania przedsiębiorstwa, jakie zostały zgłoszone do urzędu skarbowego, składa się odpowiednie zeznanie roczne. Dla każdej z dostępnych form opodatkowania stworzono odrębne formularze. Biuro rachunkowe Genix oferuje kompleksowe usługi rachunkowe, w tym także roczne rozliczanie działalności - http://genix-biurorachunkowe.pl/oferta/.
Photo
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded