Profile cover photo
Profile photo
Joanna Zuzanna
312 followers -
Keep smiling
Keep smiling

312 followers
About
Posts

Dziękuję za zaproszenie :)
Norwegia jest to naprawdę piękny kraj

Post has attachment
Add a comment...

Dobrze jest wrócić do żywych w Google+.
Witam wszystkich ponownie ;D
Add a comment...

Post has attachment

Post has attachment

Post has attachment
to tak na wieczór, może i u kogoś wódzia będzie się lać ;D
Chwytak & Dj Wiktor - "Łyka wódy daj" ( Gangnam style Polish version ) - OFFICIAL VIDEO
Add a comment...

Post has attachment

Post has attachment

Coś o świecie?

Każdy widzi Afrykę, że tam jest źle, że umierają ludzie z głodu i ubóstwa. Wiele organizacji prosi o wsparci oczywiście finansowe i tak dalej. My jako ludzie, którzy jeszcze posiadają jakieś uczucia - bo powoli zaczyna to zanikać, chcemy pomagać więc wysyłamy dajemy.
Cieszę się z tego bardzo, bo i ja pomagam jak mam. 
Tylko smutne jest to, że w swoim kraju i swojego ubóstwa się nie widzi?! Ludzie sobie wzajemnie nie chcą za bardzo pomagać. Bo przecież Ci ludzie mogą iść do pracy, mogą sami na siebie zarobić - może i mogliby pójść ale nikt im nie chce dać tej szansy na lepsze jutro na nowy start. I tu jest najgorszy ból, bo u nas w Polsce jak już jesteś recydywistą lub drobnym złodziejaszkiem to bardzo ciężko o pracę. A przecież ludzie kradną i popełniają przestępstwa z powodu chęci lepszego jutra.
I tak tkwimy w tym błędnym kole naszego nowoczesnego świata.

Patrząc na to z perspektywy wyjazdu za granicę, mogę stwierdzić, że co kraj to obyczaj i inne podejście do życia i pracy. W Angli zbyt wiele osób nie idzie na studia bo po co? Większość z nich rozpoczyna pracę w wieku 16 lat, i zdobywają tak cenne doświadczenie. Znam wiele osób które są młodsze ode mnie a są menadżerami lub mają pewną pozycję w firmie. A u nas, część osób ok pracuje za młodu ale większość na czarno i nie może później ująć tego w swoich kwalifikacjach - wiem sama po sobie.

Więc cóż jak na razie my rządzących nie zmienimy ale szkoda, że oni nie biorą przykładu z innych krajów i kultur. Bo o tych różnicach można by było pisać i pisać.
 

Post has attachment
Wait while more posts are being loaded