Profile cover photo
Profile photo
Plast-Chem. Rury, kształtki, zbiorniki z tworzyw sztucznych. Rurociągi
1 follower
1 follower
About
Plast-Chem. Rury, kształtki, zbiorniki z tworzyw sztucznych. Rurociągi's posts

Post has attachment
Przemysł energetyczny również znajduje się w kręgu naszej działalności. Wśród oferty dla tego przemysłu mamy m.in. rurociągi do transportu zawiesiny kamienia wapiennego oraz instalacje odsiarczania spalin. Więcej informacji znajdą Państwo na stronie http://www.plast-chem.pl/.

Plast-Chem działa również w przemyśle metalurgicznym. Nasze instalacje wytrawiania, odtłuszczania oraz płukania są doskonale znane na rynku. Zajmujemy się także instalacjami przygotowania wody oraz neutralizacji gazów.
http://www.plast-chem.pl/

Post has attachment
Plast-Chem oferuje rozwiązania dla przemysłu chemicznego. Wśród nich znajdują się instalacje ściekowe oraz procesy przerobu zanieczyszczeń. Dodatkowo zajmujemy się montażem oraz produkcją instalacji przerobu wody oraz przesyłu gazu.
http://www.plast-chem.pl/

Post has attachment
Nasza firma produkuje akcesoria dla przemysłu chemicznego, metalurgicznego oraz energetycznego. W każdej produkcji kładziemy nacisk na jakość wykonania, aby akcesoria dobrze spełniały swoją rolę. Więcej dowiedzą się Państwo wchodząc na http://www.plast-chem.pl/.

Post has attachment
Wśród naszych czołowych usług znajduje się produkcja instalacji odsiarczania spalin (kujawsko-pomorskie http://www.plast-chem.pl/). Instalacja taka usuwa przede wszystkim tlenki siarki ze spalin. Tlenki siarki przyczyniają się do zakwaszenia środowiska i kwaśnych deszczy, dlatego tak ważne jest, aby budować takie instalacje.
Photo

Post has attachment
Plast-Chem oprócz produkcji i montażu zajmuje się także serwisem rurociągów (kujawsko-pomorskie http://www.plast-chem.pl/). Kiedy pojawiają się problemy z instalacją w Państwa zakładzie przemysłowym: jest ona nieszczelna, zatyka się i po prostu nie działa prawidłowo to czym prędzej powinniście się z nami skontaktować. Kontakt do nas znajdziecie na naszej stronie internetowej.
Photo

Post has attachment
Plast-Chem zajmuje się instalacją rurociągów dla przemysłu. Jesteśmy liderem na rynku, dzięki czemu braliśmy udział w największych przedsięwzięciach w Polsce. Jeśli i Państwo chcą dołączyć do grona naszych Klientów zapraszamy na http://www.plast-chem.pl/.
Photo

Post has attachment
Zbiorniki TWS znajdują zastosowanie w wielu gałęziach przemysłu. Można ich używać jako swoisty magazyn do przechowywania substancji chemicznych, do oczyszczania ścieków, uzdatniania wody oraz homogenizację i mieszanie mediów. To, do czego będą przeznaczone będzie miało wpływ na materiał z jakiego zbiorniki TWS będą zbudowane i należy o tym pamiętać.
http://www.plast-chem.pl/
Photo

Post has attachment
Absorber to urządzenie, za pomocą którego możliwe jest pochłanianie niektórych składników mieszaniny gazowej przez ciecz. Nasi fachowcy z chęcią wytłumaczą Państwu ten proces dokładniej. Dlatego też wszystkich zainteresowanych zachęcamy do kontaktu.
http://www.plast-chem.pl/

Post has attachment
Odsiarczanie spalin polega na oczyszczeniu ich ze związków siarki, a nade wszystko usunięciu tlenków siarki. Spaliny powstają przy spalaniu paliwa np. węgla kamiennego, benzyny czy gazu ziemnego. Potrzebują Państwo instalacji odsiarczających? Zapraszamy na http://www.plast-chem.pl/.
Wait while more posts are being loaded