Profile cover photo
Profile photo
Mieczysław Angielczyk SOS Assistance 24H Pomoc Drogowa
About
Posts

Post has attachment
Nasze usługi świadczymy w oparciu o Ustawę o Transporcie Drogowym, Licencje na całodobowy autohol oraz Certyfikat kompetencji zawodowej. Zapewniamy sprawne przeprowadzenie wszelkich czynności, a także profesjonalizm „w każdym calu” w relacji z naszymi Klientami: http://angielczyk.com.pl/.
Photo

Post has attachment
Ponad trzydziestoletnie doświadczenie w branży pomocy drogowej, zaowocowało współpracą z licznymi firmami typu Assistance, skupiającymi takich ubezpieczycieli, jak Proama, Gother, InterRisk, Alianz Compensa, czy Warta. Warto zapoznać się z naszą kompleksową ofertą: http://angielczyk.com.pl/.
Photo

Post has attachment
Uzupełnieniem naszej oferty z zakresu pomocy drogowej, jest usługa przechowania pojazdów na specjalnie do tego przeznaczonym parkingu. Ponadto naszym Klientom pomagamy w holowaniu różnego typu pojazdów, organizujemy samochody zastępcze, a także wykonujemy wszelkie usługi blacharsko – lakiernicze. Więcej na ten temat piszemy na stronie: http://angielczyk.com.pl/oferta/.
Photo

Post has attachment
Na naszej stronie internetowej, obok materiałów opisujących naszą firmę i jej ofertę, zamieściliśmy galerię zdjęć prezentującą skutki wypadków drogowych. Mamy nadzieję, że dokumentacja ta przyczyni się do mniej brawurowych zachowań na drodze. Zapraszamy Państwa do zapoznania się z galerią pod adresem: http://angielczyk.com.pl/wypadki/.
Photo

Post has attachment
Dysponujemy profesjonalnym sprzętem do udzielania pomocy na drodze. Na naszej stronie internetowej przedstawiamy naszą flotę. Znajdą tam Państwo samochody, dzięki którym możemy holować różnego rodzaju pojazdy, również ciężarowe, autobusy oraz zestawy drogowe. Naszymi autami możemy także przewieźć do 6 osób. Zapraszamy do obejrzenia naszych samochodów w galerii zdjęć: http://angielczyk.com.pl/nasze-pojazdy/.
Photo

Post has attachment
Firma Pomoc Drogowa Angielczyk jest w czołówce firm udzielających pomocy na drogach Warmii i Mazur. Od 1986 roku świadczymy nasze usługi, dysponując nowoczesnym sprzętem i ogromnym doświadczeniem. Z nami mogą Państwo liczyć na sprawną, szybką i rzetelną obsługę. Aby skontaktować się z nami, zapraszamy na stronę: http://angielczyk.com.pl/kontakt/.
Photo

Post has attachment
Kompleksowe usługi naszej Firmy obejmują holowanie pojazdów, również ciężarowych i autobusów, niezależnie od stanu uszkodzenia, przechowywanie pojazdów na profesjonalnie zorganizowanym parkingu, przewóz osób po awarii samochodu oraz wiele innych działań. Pełną ofertę znajdą Państwo na stronie: http://angielczyk.com.pl/oferta/.
Photo

Post has attachment
Witamy na oficjalnym profilu Google+ firmy P.P.H.U POMOC DROGOWA M. ANGIELCZYK. Nasze usługi świadczymy nieprzerwanie od 1983 roku na terenie Warmii i Mazur. Nowoczesny tabor interwencyjny oraz wykwalifikowana załoga gwarantują fachową pomoc drogową. Współpracujemy z Policją, a także z Warmińskim Centrum Motoryzacyjnym w Olsztynie. Zapraszamy na naszą stronę internetową: http://angielczyk.com.pl.
Photo
Wait while more posts are being loaded