Profile

Cover photo
Tejarat Gostar
Worked at web developer
Lives in iran
1 follower|3,054 views
AboutPostsPhotosVideos

Stream

Tejarat Gostar

Shared publicly  - 
 
طراحی سایت شرکتی ، نمونه کار طراحی وب سایت شرکتی ، لزوم طراحی سایت شرکتی ، بهینه سازی سایت شرکتی ، مزایای طراحی سایت شرکتی
1
Add a comment...

Tejarat Gostar

Shared publicly  - 
 
تاثیر شبکه های اجتماعی در سئو
از مواردی که همواره مورد توجه مدیران سایت بوده مبحث سئو و بهینه سازی سایت می باشد . بروز بودن در این زمینه بسیار حائز اهمیت بوده از جمله مواردی که امروزه باید به آن توجه کنید تاثیر شبکه های اجتماعی می باشد . در سایت تجارت گستر شهریار به این موضوع به طور کامل پرداخته شده است.
 ·  Translate
در این مقاله در سایت تجارت گستر شهریار ( طراحی وب سایت در تبریز ) به ارتباط بین شبکه های اجتماعی و seo می پردازیم . طراحی سایت در تبریز ، طراحی سایت
2
Add a comment...

Tejarat Gostar

Shared publicly  - 
 
تجارت گستر شهریار ( طراحی وب سایت در تبریز ) کلیه امور مربوط به راه اندازی یک وب سایت از برگزاری جلسات اولیه تا طراحی، نصب و پشتیبانی را توسط نیروهایی متخصص انجام داده و در نهایت ایده های ذهنی شما را روی اینترنت پیاده سازی می کنیم. حفاظت از اطلاعات شما و امنیت وب سایت و داده های شما از وظایف اصلی و انکار ناپذیر ماست و لذا ما همواره پشتیبان شما خواهیم بود. توجه داشته باشید که یک وب سایت ضعیف و غیر حرفه ای می تواند خسارات زیادی را به شما وارد نماید. یک وب سایت غیر حرفه ای مانند یک جنس تقلبی و بی کیفیت در فروشگاه شما است لذا توجه داشته باشید که وب سایت بخشی از اعتبار شما در فضای مجازی بوده و کیفیت و کارایی آن سهم بخصوصی در جذب و رضایت مشتریان شما دارد.و ارائه بهترین چهره از فعالیت شما، نقطه اعتماد مشتری به شما خواهد بود.
 ·  Translate
طراحی سایت در تبریز ، طراحی وب سایت در تبریز ، طراحی سایت ، طراحی وب سایت ، تجارت گستر شهریار
2
Add a comment...

Tejarat Gostar

Shared publicly  - 
 
در طراحی سایت اشتباهاتی وجود دارد که در بین طراحان سایت متداول است .اکثر این اشتباهات ناشی از این است که طراحان وب فراموش می کنند که هدف از طراحی وب سایت رفع نیازهای کاربران می باشد.
در این مقاله در سایت  تجارت گستر شهریار ( طراحی سایت در تبریز ) به برجسته ترین اشتباهات در طراحی سایت می پردازیم که توسعه دهندگان و طراحان وب با آن دچار می شوند و راهکارهای برای حل آنها عنوان می کنیم.
 ·  Translate
در طراحی سایت اشتباهاتی وجود دارد که در بین طراحان سایت متداول است. طراحی سایت در تبریز ، تجارت گستر شهریار ، طراحی وب سایت در تبریز ، طراحی سایت
2
Add a comment...

Tejarat Gostar

Shared publicly  - 
 
در مطلب قبلی در سایت تجارت گستر شهریار ( طراحی سایت در تبریز ) به ذکر نکاتی در مورد ارتباط  بین شبکه های اجتماعی و سئو پرداختیم در این نوشته به ادامه این مبحث پرداختیم .
 ·  Translate
با توجه به بهینه سازی سایت در طراحی سایت در سایت تجارت گستر شهریار ( طراحی سایت در تبریز ) به بررسی 5 نکته در مورد تاثیر شبکه های اجتماعی در seo پرداختیم.
2
Add a comment...

Tejarat Gostar

Shared publicly  - 
 
سرعت سایت در رتبه بندی موتورهای جستجو نیز تاثیر زیادی داشته و گوگل از سال 2010 سرعت سایت را یکی عوامل موثر در الگوریتم خود قرار داده است . بنابراین سرعت سایت یک مقوله مهم در طراحی سایت به شمار می رود .
 ·  Translate
5 راه افزایش سرعت لود سایت - طراحی وب سایت در تبریز در مبحث طراحی سایت اکثر کاربران صبرندارند یک تاخیرمیتواند به شدت بازدید و میزان رضایت مشتری را کاهش دهد.
2
Add a comment...

Tejarat Gostar

Shared publicly  - 
 
در مقاله ” اشتباهات طراحی سایت سری 1 ” تجارت گستر شهریار ( طراحی سایت در تبریز ) به برخی از اشتباهات که بین طراحان سایت متداول بود پرداختیم . در این مقاله نیز این بحث را ادامه داده و اشتباهات دیگری را مطرح می کنیم که توجه به آنها می تواند به بهبود طراحی سایت شما کمک شایانی کند.
 ·  Translate
در مقاله پیش در سایت تجارت گستر شهریار ( طراحی سایت در تبریز )به برخی از اشتباهات که بین طراحان سایت متداول بود پرداختیم .طراحی وب سایت در تبریز
2
Add a comment...
Work
Employment
  • web developer
    web developer
Places
Map of the places this user has livedMap of the places this user has livedMap of the places this user has lived
Currently
iran