Profile cover photo
Profile photo
Pakiet Ubezpieczenia Janina Dorabiała
76 followers
76 followers
About
Communities and Collections
Posts

Post has attachment

Post has attachment
"Przepisy prawa mówią jasno, że składka ubezpieczeniowa powinna być skalkulowana odpowiednio do ryzyka i na podstawie danych statystycznych, a nie od widzimisię ubezpieczycieli. To, co ubezpieczyciele stracą na OC, próbują sobie odbić na sprzedaży innych ubezpieczeń. A to się KNF nie podoba."

Post has attachment
cyt. 
Problem w tym, że – jak przekonuje Biuro Rzecznika Ubezpieczonych – Polacy chętnie zawierają takie umowy, gdyż wydają się tanie. Ale często i tak są to pieniądze wyrzucone w błoto. Umowy bowiem są tak skonstruowane, by zainteresowany wypłatę otrzymał jedynie w ekstremalnych przypadkach.

Post has shared content

Post has attachment
#odszkodowania   Cierpienia po utracie osoby bliskiej także na sali sądowej 

Post has attachment

Post has attachment

Post has attachment

Post has attachment
Podpiszesz na pokazie: "Wyrażam zgodę na rozpoczęcie świadczeń medycznych w ramach pakietu opieki abonamentowej przed upływem 10 dni od daty zawarcia umowy"
i...
już nie masz prawa rozwiązania umowy w ustawowym czasie 10 dni.

WAKACJE. Wybierasz się do Czarnogóry? Zabierz ze sobą Zieloną Kartę (ZK) i sprawdź czy na druku jest kod kraju MNE. Z końcem stycznia minął okres przejściowy gdy na zielonych kartach był honorowany symbol Serbii. Teraz już nie jest honorowany, i na granicy moga się przytrafić kłopoty.
Agenci czasem dysponują jeszcze starymi drukami. 
Wait while more posts are being loaded