Profile cover photo
Profile photo
Ercan ATAY
2,037 followers -
Dijital Pazarlama ve Sosyal Medya Yöneticisi
Dijital Pazarlama ve Sosyal Medya Yöneticisi

2,037 followers
About
Posts

Merhaba arkadaşlar, sağlıkla ilgili bir sorum olacak. Doktorlardan oluşan bir dernek var, bir sağlık uygulaması ile ilgili tıbbi bir otorite. Fakat şöyle bir sıkıntıları var. Hekim olmayan Türkiye'deki merkezlerin yasal olmadığını Google'a anlatmak istiyorlar. Google'da reklam yapmalarını engellemek istiyorlar. Türkiye'deki kanunda da bu sağlık uygulamasının sadece hekim olan yetkili kliniklerde yapılır ibaresi var.

Sizce nasıl bir çözüm bulabiliriz, neler yapabiliriz. Yurtdışı örnekler nelerdir. Google o ülkede kanunen hekim haricinde yasak olan bir tıbbi uygulamayı yapan ve bunu Google'da reklam yapılmasını engelleyen örnekleri var mıdır?

Örneğin eczane sertifikasyonu diye bir olay var veya belli başlı marka kelimeleri yasaklatabiliyoruz. Fakat ben sağlık uygulamasının doktor harici reklam yapılmasının engellenmesinden bahsediyorum.

Ne gibi çözümler yapabiliriz?

Post has attachment
Bilmeyenler için: Web sitenizin hızı SEO ve Adwords için önemlidir. Yaptığım optimizasyon öncesi ve sonrası :) Web sitenizin hızını https://gtmetrix.com/ sitesinden ölçebilirsiniz.
Photo

Post has attachment
Samsung Galaxy Watch Şikayeti! Önsipariş Aldatmacası!
6 Eylül 2018 perşembe günü samsung'un online alışveriş sitesinden Galaxy Watch alma gafletinde bulundum. Güvendim ve ürünü 3 iş günü içerisinde gönderirler sandım. Görselde gördüğünüz "ürün gönderimlerinin 10.09.2018 itibari ile yapılması planlanmaktadır" y...
Add a comment...

Post has attachment
Storytelling yöntemi ürün fiyatlarını resmen ikiye katlıyor.

Storytelling yöntemi ürün fiyatlarını resmen ikiye katlıyor. OtherWorkers, konuyla ilgili bir infografik paylaşmış. Gerçekten satış için çok etkili bir pazarlama yöntemi. Kendim ve müşterilerim çok sık kullanıyor. Tavsiye ederim. Detay için link: http://e.sosyalmedyayoneticisi.com/storytelling

Post has attachment
Bilişim, Dijital Reklam ve Pazarlama Sektörü Gelir Araştırması, Maaşları 2018

Anketimiz tamamlanmıştır. Bilişim, dijital reklam ve pazarlama sektöründe çalışanların ortalama aylık maaşlarını TL bazında ilgili linkten özet grafik şeklinde görebilirsiniz. Buna paralel kariyer planlarınızı gözden geçirebilirsiniz. 172 kişi oylamaya katılmıştır.

Not: Gelen sene bir daha soracağım. Aradaki farkı analiz eden ikinci bir yayın daha yapacağım. O daha ilginç olacaktır.

http://e.sosyalmedyayoneticisi.com/2018-anketi-sonucu

Post has attachment
Bilişim, Dijital Reklam ve Pazarlama Sektörü Gelir Araştırması, Maaşları 2018
Aşağıda yer alan ankete yaklaşık 172 kişi Google Forms aracılığı ile sektörel Whatsapp gruplarımız üzerinden katılarak oylama yapmıştır. 26.08.2018 tarihinde başladığımız ankete Türkiye'nin her yerinden türk lirası cinsinden maaş alanlar ve full time ve par...
Add a comment...

Tüm dijital sektörde çalışan arkadaşlarımız aşağıda yer alan anketi doldurarak sektördeki güncel ortalam ücretleri anket aracılığı ile öğrenebilir.

- Anonimdir, gizlidir.
- Sadece mevcut pozisyonunuz varsa şıkkı seçip ücret aralığını seçmeniz yeterlidir.
- Anketi göndere bastıktan sonra eğer o şıkkı sizden önce dolduranlar olmuşsa ortalama grafikleri görebilirsiniz.
- Grafikler pasta dilimi ile gösterilir.
- Lütfen doğru bir şekilde doldurunuz.
- Mobilden girenler parmağınızla sola doğru ücretleri kaydırarak diğer aralıkları görebilirsiniz.
- Dikkat 1 kez katılım hakkınız vardır. 1 şıkkı seçiniz.

Sektör için gerçekten faydalı olacağına inanıyorum. Kariyer planlaması yapacaklar hem ileride hem mevcut durumda bu bilgiler ışığında bir bilgi fikri almış olacaktır.

Teşekkürler.

Anket linki:

http://e.sosyalmedyayoneticisi.com/sektor-ucretleri-2018

Not: Danışmanlar, freelance çalışanlar, serbest meslekler dahil değildir. Personelin sadece full time ve part time çalıştığı kurumdaki ücreti baz alınır. Ekstra kazançları (danışmanlık, freelance vs.) dahil değildir.

Post has attachment
Buluşma ve tanışma etkinliğine davet:

Detaylar aşağıdadır:

Hem tanışma, hem de kahve içip sohbet ederek dijital sektör ile ilgili son güncel gelişmeleri ele alacağız. Butik bir buluşma olacaktır. Katılacaklar açtığımız gruptaki duyuruları takip etmelidir.

-------

Tarih: 18.08.2018 Cumartesi 14:00 ile 16:00 arası.
Yer: Otağtepe Cafe & Restorant - Beykoz/İstanbul

Buluşma etkinliğine katılım linki:
http://e.sosyalmedyayoneticisi.com/beykoz-otagtepe

-------

Tarih: 19.08.2018 Pazar 14:00 ile 16:00 arası.
Yer: IDEA Cafe Moda Sahili - Kadıköy/İstanbul

Buluşma etkinliğine katılım linki:
http://e.sosyalmedyayoneticisi.com/kadikoy-modasahili-ideacafe

Katılacakların aşağıdaki Whatsapp grubuna girmeleri yeterlidir. Sadece gelecekler katılmalıdır. Grup mesaja kapalıdır. Sadece buluşma ile ilgili duyuruları yapacağız.
Photo
Photo
16.08.2018
2 Photos - View album

Post has attachment
İzmir Balçova/Urla'da ikamet eden hanımefendi bir arkadaşımız E-ticaret Yöneticisi / Dijital Pazarlama Yöneticisi olarak 1 ay sonra başlamak suretiyle aktif iş arayışındadır. CV ve irtibat için cv8@sosyalmedyayoneticisi.com adresine eposta atmanız yeterlidir. Kendisi sizinle iletişime geçecektir. Kendisini tavsiye ederim.
Photo

Post has attachment
Bilişim Hukuku Uzmanları Whatsapp Grubu Kuruldu.

Grubun amacı bilişim hukuku alanında faaliyet gösteren hukukçuları veya merak duyanları bir araya getirmek, bilişim hukuku ve alt dalları hakkında hukuk severleri ve bu alanda faaliyet gösteren hukukçuları bilgilendirmek, yurdun her bölgesinde bilimsel faaliyetler ile kongreler, paneller, toplantılar, eğitimler düzenlemek ve bu konuda çalışmalar yapan kişi, kurum ve kuruluşlara destek vermektir.

Whatsapp Grubuna Katılım Linki:
http://e.sosyalmedyayoneticisi.com/bilisim-hukuku
Photo
Wait while more posts are being loaded