Profile cover photo
Profile photo
Soňa Jonášová
31 followers
31 followers
About
Posts

Post has attachment
Nebojte, nezahálíme. Pravidlné dávky cirCOOLárních výzvev se každý den objevují na našem portálu www.Zajimej.se. Připojte se i Vy!

Post has attachment
#Cirkulárníekonomika jako téma 30denní CirCOOLární výzvy INCIEN. Pojďte se s námi dozvědět, jak tyto principy zavádět do svého každodenního života.

#komunikace #mobilnirozhlas #neogenia #aplikace #inovace #osveta #INCIEN

Post has attachment
Skvělí řečníci, živá diskuze, aktuální témata. To jsou diskuzní večery BUZZ Talks. A ten příští Vás zvedne za židle. Videopozvánka z filmového studia INCIEN je k mání práve teď 8-) 

Post has attachment

Post has attachment
Příští díl BUZZ Talks budou pecka. Těšit se můžete na živou moderovanou debatu. Žádné povídání okolo a kolem. Přímo k věci. Odkud jsou suroviny, které jsou v našem mobilu? Co s nimi má společného válka v Kongu? Kde končí starý iPhone a jaký dopad na životní prostředí má celá mašinérie produkce a spotřeba elektrozařízení bez jejich recyklace nebo znovuvyužití?

Přijďte se zapojit do diskuze a odnést si informace bez obalu.

Post has attachment
Synonymem #upcyklace v českých podmínkách je pro nás od včerejška firma #RESPIRO. Už jen jejich procházet katalog! 
Photo

Post has attachment
Photo

Post has attachment
Portalu Brněnské Kavárny dekujeme za Velmi peknou recenzi a doufame, ze jejich navsteva nebyla prvni a posledni! http://www.brnenskekavarny.cz/news/okuste-to-prave-retro-zajdete-si-do-cat-cafe/
Wait while more posts are being loaded