Profile cover photo
Profile photo
Media Group
11 followers -
Активні проекти
Активні проекти

11 followers
About
Media Group's posts

Post has attachment
Із приємністю повідомляємо, що, починаючи з цього тижня, передплатники газети “Експрес” разом із газетою отримують у подарунок вкладку “Золоті рецепти”.
До 7 грудня безкоштовна вкладка буде доставлена всім передплатникам, які оформили на пошті передплату газети “Експрес” на друге півріччя цього року.
Запрошуємо Вас оформити передплату і на наступний рік – вона саме у розпалі в кожному поштовому відділенні України.
http://www.expresgroup.com.ua/nashi-vydannya
Photo

Post has attachment
В Україні кількість людей, що читають газети, перевищує кількість постійних користувачів інтернету.
Існує міф, що люди не читають газет і преса - це "минуле", однак є дані, які це спростовують.
Так от, 68% жителів України читають газети. Це на 9% більше, ніж постійних користувачів інтернету.
А щодо минулого - то чи платять за минуле "мільйони"?
Дані агентства ARR, ІНАУ, 5/2015
http://www.expresgroup.com.ua/reklama/efektyvnist-reklamy-u-gazetah-ta-zhurnalah

Photo

Post has attachment
Як оформити передплату на газети вигідно
Сьогоднi вкрай важливо навчитися бережливо розпоряджатися грошима. Тому цього року група компаній “Експрес Медіа Груп” www.expresgroup.com.uа, яка випускає найбільшу у світі кількість власних періодичних видань українською мовою, підготувала для читачів нові, вигiднi пропозицiї, якi допоможуть оформити передплату газет та журналів найбiльш економно. Щоб і ви могли скористатися цією можливістю, ознайомтеся, будь ласка, з відповідями на типові запитання.
-- Я завжди передплачую декілька газет: «Експрес», «Порадник господаря», «Моя сповідь» та інші -- уже багато рокiв. Ви рекламуєте, що передплачувати газети парами-комплектами вигiднiше. А що таке пари-комплекти? І чи не могли б ви, як то кажуть, на пальцях показати цю вигоду?» -- запитує Оксана Іванiвна.
-- Комплект газет -- це термiн, який використовує пошта в передплатному процесi. Передплатити комплектом -- означає оформити передплату на двi чи три газети одним бланком, вказавши один передплатний індекс з передплатного каталогу.
Щодо економiї. Передплачуючи, наприклад, комплектом газети «Порадник господаря» та «Експрес» за iндексом 89122, ви заплатите за цей комплект 120 гривень за пiвроку. Оформивши ж передплату лише газети «Експрес», теж заплатите 120 гривень. Вигода очевидна. Фактично ви отримуєте двi газети за цiною однiєї.
-- Де знайти цi пари-комплекти?
-- Знайти цi пари-комплекти ви можете в Передплатному каталозi Укрпошти на 2016 рiк, який є в кожному поштовому вiддiленнi по всiй територiї України або в листоношi, що обслуговує ваш будинок.
-- Які ще газети можна передплатити в парi-комплектi?
-- Розмаїття газет у комплектах цьогорiч велике, власне, кожне наше видання можна передплатити в парі-комплекті. Наприклад, газету «Експрес» ще можна передплатити в комплектi з газетами «Добрий лiкар», «Сiльська правда плюс», «Моя сповiдь», «Зайчик», «Історiя +», журналом «Рецепти господинi» чи книжкою «Бузок».
-- А ще ви казали, що можна одним бланком оформити передплату i трьох газет. Це так?
-- Так, уже понад десятки тисяч читачiв з вигодою для себе оформляють передплату вiдразу трьох газет одним бланком за одним iндексом. Це iндекс 68091. Завдяки цьому можна передплатити аж три газети одним бланком -- «Порадник господаря», «Експрес» та «Добрий лiкар». Якщо передплачувати окремо кожне видання, то вартiсть передплати «Експресу» на пiвроку становитиме 120 грн., «Доброго лiкаря» -- 49,50 грн., а «Порадника господаря» -- 21 грн. Отож додаємо 120+49,50+21= 190,50 грн. А ми пропонуємо за 162 грн. на пiвроку. Це 28,50 грн. економiї. Тобто «Порадник господаря» ви отримуєте у подарунок, ще й дiтям на морозиво залишиться. Можна за цим iндексом оформити i на пiвроку, i на квартал або вiдразу й на рiк. Якщо оформляти на квартал, то це, вiдповiдно, коштувати удвiчi менше.
-- Чи потрiбно менi заповнювати двi квитанцiї, оформляючи передплату двох газет у комплектi?
-- Нi, оформляючи передплату комплекту газет, ви вказуєте лише один iндекс комплекту i заповнюєте лише один бланк передплатного абонемента.
-- Чи принесуть менi газету додому, чи буде потрiбно ходити на пошту?
-- Газети, передплату яких ви оформили комплектом, принесуть вам додому, в поштову скриньку, або вiддадуть власноруч, якщо такої немає.
Дякуємо вам за запитання, а також нагадуємо, що з питаннями щодо передплати ви можете звертатися на нашу «гарячу лiнiю» -- тел.: (032) 298-84-35, 297-47-01.
Ознайомитися з нашими парами-комплекти можна на сайті http://www.expresgroup.com.ua/editions
Будьте уважнi, адже передплата газет та журналiв на 2016 рiк у розпалi, незабаром вона фiнiшує.
Нагадуємо, що передплату можна здiйснити в усiх операцiйних залах поштамтiв, центрiв i вiддiлень поштового зв'язку або за допомогою листоношi, що обслуговує ваш будинок.
Photo

Post has attachment
Всеукраїнський конкурс дитячого малюнка “Моя улюблена Україна”
Найбільша україномовна дитяча газета “Зайчик” оголошує конкурс для дітей віком від 4 до 12 років: намалюй Україну, якою ти її бачиш! 
Головний приз – поїздка у табір “Артек Буковель” у 2016 році. А найкращі малюнки будуть відібрані для пересувної виставки по найбільших містах України.
Малюнки (формат і матеріали довільні) надсилайте на адресу: 79026, м. Львів, а/с 603.
Конкурс триває з 22 жовтня до 22 грудня 2015 року. Результати будуть опубліковані у січневому номері газети “Зайчик”.
www.expresgroup.com.ua/nashi-vydannya-zaychyk
Photo

Post has attachment
Оформіть передплату on-line сьогодні та отримайте знижку 25% на електронну версію газети “Експрес”.
Читайте газету “Експрес” в електронному вигляді.
Передплачуйте, не виходячи з дому!
Акція діє з 15 жовтня до 15 грудня 2015 р.
egazeta24.com
Photo

Post has attachment
Газета “Експрес” у безкоштовному доступі в бібліотеках Вашого міста.
У рамках соціальної акції від “Експрес Медіа Груп” лідер групи компаній – газета “Експрес”– уже понад місяць у безкоштовному доступі в більш ніж 500 бібліотеках в Україні.
Газета представлена в кожній області, навіть у невеликих містечках.
Відтепер кожен матиме можливість, крім книжок, читати в бібліотеці й улюблену газету.
"Експрес Медіа Груп" -- активні медіа.
http://www.expresgroup.com.ua/editions/expres
Photo

Post has attachment
11 вересня компанія «Експрес медіа sHub» провела захід для клієнтів та партнерів компанії – «Маркетинг нового покоління. Готові рішення».
На заході були представлені нові можливості для росту та розвитку бізнесу, новий підхід до подання інформації в пресі та залучення якісної аудиторії.
«Експрес медіа sHub» -- оператор з продажу газет та реклами групи  компаній «Експрес Медіа Груп»
www.expresgroup.com.ua
PhotoPhotoPhoto
2015-09-16
3 Photos - View album

Post has attachment
Конференція "Маркетинг нового покоління. Готові рішення" - 11 вересня у Львові
Photo

Post has attachment

Post has attachment
Wait while more posts are being loaded