Profile cover photo
Profile photo
SOYAK YENİŞEHİR ELEKTRİK
2 followers -
www.yenisehirelektrik.com | www.elektriktesisatcisi.org
www.yenisehirelektrik.com | www.elektriktesisatcisi.org

2 followers
About
Posts

Post has attachment
SOYAK YENİŞEHİR ELEKTRİK | SOYAK YENİŞEHİR ELEKTRİKÇİ
www.yenisehirelektrik.com  |  www.elektriktesisatcisi.org

2006 yılından itibaren Site Mahallesi Atay Caddesi No: 32/B Ümraniye adresinde, Ümraniye, Üsküdar, Şerifali, Çekmeköy, Ataşehir, Çakmak Mahallesi, Atakent, İstiklal Mahallesi, Tepe Üstü Mahallesi, Şile ve Ağva bölgelerinde hizmet veren Soyak Yenişehir Elektrik, her türlü elektrik tesisatı, elektrik arıza tespit ve onarımı, tadilat, dekorasyon, uydu sistemleri, kamera sistemleri, network sistemleri, görüntülü diafon, yangın sistemleri ve çilingir hizmetleri alanlarında hizmet vermektedir.
Add a comment...

Post has attachment
ELEKTRİK ARIZA TESPİTİ VE ONARIMI
www.yenisehirelektrik.com | www.elektriktesisatcisi.org

Elektrik Arıza Servisi hizmeti veren İstanbul Ümraniye Elektrikçi firması olarak tüm yaşam alanlarında faaliyet göstermekteyiz. Soyak Yenişehir Elektrik; evler, iş yerleri, apartmanlar, siteler, okullar, alış veriş merkezleri, resmi kurumlar, konfeksiyonel üretim tesisleri, bankalar, hastaneler, fabrikalar gibi birçok alanda uzman elektrikçi ekip kadrosuyla 7gün 24saat elektrik teknik servis hizmeti vermektedir.

Soyak Yenişehir Elektrik Arıza Merkezi, siz değerli müşterilerimizin karşılaşabileceği her türlü elektrik arızası durumunda hızlı bir şekilde yanınızda olmak için kurulmuş çözüm odaklı bir teknik hizmet merkezidir.
Add a comment...

Post has attachment
ÇİLİNGİR HİZMETLERİMİZ
www.yenisehirelektrik.com | www.elektriktesisatcisi.org

Soyak Yenişehir Elektrik olarak, Ümraniye, Ataşehir, Çakmak Mahallesi, Atakent Mahallesi, İstiklal Mahallesi, Tepe Üstü Mahallesi, Şile ve Ağva bölgelerinde 7 gün 24 saat çilingir ve anahtarcı hizmeti vermekteyiz. Servis süremiz ortalama 30 dakikadır. Firmamız, bölgesinde çilingir servisi olarak alanında en hızlı ve güvenilir hizmeti vermektedir. Acil Çilingir hizmetimiz için bizi aramanız yeterlidir.

Yaptığımız İşler :
- Kapalı kalan çelik kapılarınız,tahta kapılarınız, ahşap kapılarınız, aliminyum kapılarınız, pvc kapılarınız, büro iş yeri cam kapılarınız sorunsuz ve hasarsız bir şekilde açılır, kilit göbek değişimi yapılır, anahtar kopyalanır.

- Kapalı kalan çelik kasalarınız Antep kasalarınız dijital kasalarınız,banka kiralık kasalarınız sorunsuz bir şekilde açılır, kilit anahtar değişimi yapılır

- Kapalı kalan her çeşit aracınız kapısı açılır. Kumanda ve anahtar yapılır. Oto çilingir hizmeti ve kayıp anahtar hizmeti mesafe gözetmeksizin yapılmaktadır.

- İmmobilizer oto anahtarı kopyalama ve kayıp anahtar çoğaltımı yapılır.
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded