Profile cover photo
Profile photo
doctor nosesurgery
About
Posts

Post has attachment
http://doctornosesurgery.ir/%D9%BE%D8%B1%D9%88%D8%A7%D8%B2-%D8%A8%D8%A7-%D9%87%D9%88%D8%A7%D9%BE%DB%8C%D9%85%D8%A7-%D8%A8%D8%B9%D8%AF-%D8%A7%D8%B2-%D8%B9%D9%85%D9%84-%D8%A8%DB%8C%D9%86%DB%8C/
چه مدت بعد جراحی بینی(Rhinoplasty)میتونیم پرواز داشته باشیم؟

بیماران خارج از شهر محل جراحی باید چند روز پس از عمل جراحی بینی در هتل و یا اقامت گاه تعیین شده بمانند. آنها می توانند پس از 5 تا 7 روز به همراه شستشوی دماغ و رعایت نکات بعد از جراحی بینی خود به سفر و پرواز بروند همچنین فعالیت فیزیکی باید برای 10 تا 14 روز محدود شود.معمولا حدود 6 هفته طول می کشد تا بیمار بتواند بدون ناراحتی دوباره ورزش کند برای انجام ورزش حرفه ای بیماران باید حرکات خاصی را محدود کنند.شامل فعالیت های شدید مانند ورزش، خم شدن بارها و بینی می شود.حتی برخی از فعالیت های داوطلبانه، مانند پرواز، باید اجتناب شود. از آنجایی که چند روز اول بعد از عمل جراحی شامل خونریزی و تورم می شود، بیمار باید با بینی بالای سینه لانه کند. محدود کردن فعالیت یکی به کاهش تورم و خونریزی کمک می کند و دوره بهبود را تسریع می کند.
Add a comment...

Post has attachment
جراحی بینی گوشی
در عمل جراحی بینی گوشی پوست ضخیم و غضروف ظریفی دارند. از آن جایی که روش های قدیمی اغلب برای این نوع عمل بی فایده هستند کم تر مورد استفاده قرار می گیرند.

اما با استفاده از روش های جدیدتر امکان زیبایی بینی های گوشتی بیشتر است. چنان که در ابتدا گفتیم بینی های گوشتی دارای پوست ضخیم و غضروف ظریف هستند و در مقابل بینی هایی که دارای پوست نازک و غضروف ضخیم هستند، بینی استخوانی نامیده می شوند که شانس بهتری برای جراحی دارند.
بعد از عمل جراحی بینی گوشتی فرم بینی ثابت می ماند؟
http://doctornosesurgery.ir/surgery-fleshy-nose/

در روش های قدیمی هیچ کار خاصی بر روی بینی گوشتی صورت نمی گیرد. زیرا در این عمل ها غضروف و استخوان بینی برداشته می شود و در نهایت موجب کوچک تر شدن بینی می شود. اما چنان که می دانیم بینی های گوشتی دارای غضروف های ضعیف تری هستند. که اگر بریده شود گرچه ممکن است برای مدت کوتاهی کوچک و زیباتر شود، اما با گذشت زمان و عملکردهای زیر پوستی، ورم کرده و به سمت پایین می آید. به این دلیل است که افراد در مورد شخصی که داوطلب عمل بینی گوشتی است می گویند پس از جراحی بینی گوشتی به سمت پایین کشیده خواهد شد.

عمل جراحی بینی گوشتی

اما چون بینی گوشتی (fleshy noses) به واسطه غضروف شکل می گیرند، برگشت پذیری این بینی ها کاهش می یابد و یا حتی ممکن است این چنین نشود.
فیلم عمل بینی گوشتی

میتوانید در کلیپ عمل بینی گوشتی زیر ببینید چه افراد مشهوری این عمل جراحی خوب را انجام داده اند :در جراحی بینی گوشتی تقویت غضروف انجام می شود. بدین منظور غضروف میانی بینی (سپتوم) را برداشته و برای تقویت غضروف نوک بینی مورد استفاده قرار می گیرد. به طوری که زمان آغاز تغییرات پلاستیکی در بینی، هیچ گونه تغییر و یا برگشت پذیری در فرم بینی اتفاق نمی افتد.

نتیجه گیری:

عمل بینی استخوانی بهتر و آسان تر است. در نتیجه باید گفت که بینی های گوشتی کمتر مورد رضایت افراد قرار می گیرند و کسانی که دارای این نوع بینی ها می باشند نباید از جراحی بینی انتظار زیادی داشته باشند. گرچه گفته می شود با استفاده از روش های جدید برای این دسته از بینی ها امکان زیبایی همیشگی ایجاد شده است.
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded