Profile cover photo
Profile photo
ED PRESS Aleksandra Traczyk
About
Posts

Post has attachment
Jesteśmy do Państwa dyspozycji służąc pomocą i dobrą radą. Gwarantujemy przystępne ceny nie nadwyrężające kieszeni naszych klientów. Oferujemy usługi najwyższej jakości. Więcej szczegółowych wiadomości jest na naszej stronie internetowej http://www.edpress.com.pl/. Serdecznie zapraszamy do współpracy.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Dajemy 100% gwarancję na oferowane przez nas usługi. Chętnie podejmiemy z Państwem współpracę po uprzednim ustaleniu wszystkich szczegółów. Do każdego powierzonego nam zadania podchodzimy rzetelnie i terminowo. Informacje o naszej firmie znajdą Państwo na naszej stronie internetowej http://www.edpress.com.pl/. Zapraszamy!
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Nasza firma oferuje usługi doradcze oraz sprawną realizację zamówień. Druk offsetowy to świetne rozwiązanie dla prac wysokonakładowych. Korzystają z niego nawet najbardziej wymagający klienci. Zainteresowani mogą skontaktować się z nami odwiedzając stronę internetową http://www.edpress.com.pl/. Serdecznie zapraszamy do kontaktu.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Oferujemy szeroki zakres usług związanych z drukiem offsetowym. Chcemy dzielić się z Państwem swoją wiedzą i zdobytym doświadczeniem. Każdemu klientowi służymy fachową poradą. Usługi świadczymy na najwyższym poziomie. Więcej informacji znajdą Państwo na naszej witrynie internetowej http://www.edpress.com.pl/. Serdecznie zapraszamy.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Druk offsetowy UV to technologia bardzo przyjazna środowisku niż stosowany tradycyjnie druk na folii sitodruk. Zaletą jest zdecydowanie wysoka rozdzielczość druku. Dużo więcej informacji przedstawiamy Wam na naszej stronie internetowej http://www.edpress.com.pl/. Serdecznie zapraszamy do kontaktu.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Nasza firma działa na rynku już od dłuższego czasu. Wejdź i sprawdź na naszą stronę internetową http://www.edpress.com.pl/, gdzie znajdziesz dużo więcej szczegółowych informacji o naszych usługach. Staramy się w pełni spełniać wszelkie oczekiwania naszych klientów. Naklejki do wielokrotnego aplikowania to świetny, innowacyjny sposób. Zapraszamy do kontaktu.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
W celu złożenia zamówienia, a także wyjaśnienia wszelkich kwestii, związanych z nasza ofertą, prosimy o kontakt z Drukarnią lub Biurem, których dane teleadresowe podaliśmy na stronie internetowej Ed Press: http://www.edpress.com.pl/druk-offsetowy-uv/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Nasza nowoczesna drukarnia pozostaje do Państwa dyspozycji. Wydrukujemy każdy gotowy projekt, przekazany nam przez usługobiorcę, w dowolnej formie oraz nakładzie, zgodnymi z życzeniem Klienta. O profesjonalnych usługach Ed Press przeczytają Państwo pod adresem: http://www.edpress.com.pl/druk-offsetowy-uv/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Jeżeli nie mają Państwo gotowych projektów do druku lub pomysłu na ich stworzenie – bez obaw! Nasi specjaliści od grafiki zadbają o to, aby chwytliwy projekt spełniał Państwa oczekiwania. Usługi z tego zakresu szerzej opisujemy na stronie: http://www.edpress.com.pl/dtp/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Wśród Klientów, którzy zdecydowali się skorzystać z naszych usług, jest wiele znanych i uznanych marek, m. in. Spółka Indykpol, Grupa Żywiec czy Carlsberg Polska. Sami mogą Państwo ocenić jakość druku na materiałach reklamowych powyższych producentów. Zapraszamy do zapoznania się z naszą stroną internetową: http://www.edpress.com.pl/sitodruk/.
Photo
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded