Profile cover photo
Profile photo
Vitalmed. Centrum Fizjoterapii i Rehabilitacji Narządów Ruchu
About
Posts

Post has attachment
Jeśli czujecie Państwo, że coś dzieje się z Waszym organizmem, ale lekarze Was uspokajają, że wyniki macie dobre, to skontaktujcie się z nami. VITLMED z Warszawy oferuje hydroterapię, odnowę biologiczną, odmładzanie organizmu i dieto terapię. Uwierzcie Państwo, po którejś z tych kuracji (którą wybierzemy po wywiadzie) na pewno poczujecie się znacznie lepiej! Zapraszamy http://vitalmed.org.pl/strefa-pacjenta/.
Photo

Post has attachment
Jeśli nie możecie sobie Państwo poradzić z nieżytami górnych dróg oddechowych, czy stanami zapalnymi dróg oddechowych, koniecznie zgłoście się do VITALMED Centrum Fizjoterapii i rehabilitacji Narządów z Warszawy. My wykorzystując niekonwencjonalne i bezpieczne metody pomożemy Wam pozbyć się problemu http://vitalmed.org.pl/strefa-pacjenta/!
Photo

Post has attachment
W VITALMEDzie w Warszawie leczymy m.in. choroby kręgosłupa, wady postawy u dzieci, skoliozę, bezoperacyjnie leczymy przepukliny dysku międzykręgowego, alergie, bóle stawów, pleców, nóg, leczymy też odleżyny. Stosujemy ozonoterapię i fizjoterapię. Zachęcamy Państwa do kontaktu z nami i odwiedzenia nas na http://vitalmed.org.pl/.
Photo

Post has attachment
Słyszeliście Państwo kiedyś o ozonoterapii? My w naszym Centrum w Warszawie proponujemy leczenie tą metodą. Ozon zajmuje pierwsze miejsce w grupie preparatów mikrobójczych. Powoduje także silne natlenienie komórek i tkanek niedotlenionych, obniża lepkość i gęstość krwi oraz opory naczyniowe. Zachęcamy do skorzystania z tej metody! Zapraszamy http://vitalmed.org.pl/strefa-pacjenta/.
Photo

Post has attachment
VITALMED z Warszawy to Centrum Fizjoterapii Rehabilitacji Narządów, które oferuje m.in. naturalne metody leczenia raka, jak też mikroskopowe badanie żywej kropli krwi, leczenie kwasem alfa liponowym, leczenie nadciśnienia tętniczego, czy przewlekłego nieżytu żołądka i choroby wieńcowej. Jeśli poszukują Państwo pomocy, bo cierpicie na któreś z wymienionych schorzeń, koniecznie skontaktujcie się z naszym Centrum - http://vitalmed.org.pl/kontakt/.
Photo

Post has attachment
Jedną z metod leczenia, którą stosujemy, jest ozonoterapia. Poleca się ją szczególnie tym osobom, które cierpią na choroby z bakteriami odpornymi na rożnego rodzaju antybiotyki i sulfonamidy. Ozon podawany dożylnie polepsza natlenowanie krwi i tkanek, które w chorobie stają się niedotlenione. Po więcej informacji zapraszamy na naszą stronę http://vitalmed.org.pl.
Photo

Post has attachment
W naszym Centrum w Warszawie pomagamy Pacjentom w leczeniu przewlekłego nieżytu żołądka, nadciśnienia tętniczego, chorób wieńcowych, jak też nieżytów i stanów zapalnych górnych dróg oddechowych. Zachęcamy do podjęcia z nami współpracy i odwiedzenia nas na http://vitalmed.org.pl.
Photo

Post has attachment
VITALMED to Centrum Fizjoterapii i Rehabilitacji Narządów Ruchów mieszczące się w Warszawie. Działamy od 2008 roku i z powodzeniem zyskujemy coraz więcej Klientów chcących wraz z nami „naprawiać” swoje zdrowie. Dziś witamy Państwa na naszym profilu Google+. Dzięki niemu będziemy Państwu przekazywali informacje o naszych działaniach :) Zapraszamy także na naszą stronę http://vitalmed.org.pl/.
Photo
Wait while more posts are being loaded