Profile cover photo
Profile photo
PROLAB NZOZ Laboratoria
8 followers
8 followers
About
Posts

Post has attachment
Photo

Post has attachment
XII Krajowa Konferencja Szkoleniowa – Ginekologia i Położnictwo 2015,  już za nami. Dziękujemy wszystkim uczestnikom za odwiedzenie naszego stoiska. Było nam niezmiernie miło spotkać się z Państwem na żywo!
PhotoPhotoPhotoPhotoPhoto
2015-11-23
7 Photos - View album

Post has attachment
Już w najbliższy piątek i sobotę  tj. 20-21. 11.2015r. w Centrum konferencyjnym ICE w Krakowie, odbędzie się XII Krajowa Konferencja Szkoleniowa – Ginekologia i Położnictwo.
My też tam będziemy! Przygotowujemy dla Państwa ciekawe oferty. Serdecznie zapraszamy do naszego stoiska.
Zobacz szczegóły http://szkolenia.mp.pl/szkolenia/bigsite.html?congress_id=10011

Post has attachment
Stawiasz w życiu na jakość? Przyjdź do nas na badania!
Z ogromną radością informujemy,  iż Laboratorium  Prolab osiągnęło kolejny sukces! 
W dniu 16.10.2015r odbył się audit przeprowadzony przez  jednostkę certyfikującą  IMQ, dotyczący nadzoru Systemu Zarządzania Jakością wg ISO 9001:2008.
Audit zakończył się wynikiem pozytywnym, co świadczy o profesjonalizmie i wysokiej jakości wykonywanych przez nas badań. 
Photo

Post has attachment
Czy Twoje dziecko ma katar trwający więcej niż 10 dni, bez tendencji do poprawy? 

Jeśli odpowiedziałeś/łaś „TAK”, to niezwłocznie wykonaj badanie mikrobiologiczne wymazu z nosa.
Większość infekcji górnych dróg oddechowych powodowana jest przez wirusy. Taka infekcja zwykle kończy się po ok. tygodniu. W niektórych przypadkach przyczyną mogą być bakterie, zwłaszcza u dzieci przebywających w dużych skupiskach np. przedszkola, żłobki. Wówczas infekcja trwa dłużej i wymaga zastosowania antybiotyku. Nieleczona może doprowadzić do poważniejszych chorób jak zapalenie oskrzeli, zapalenie płuc. Aby rozpoznać rodzaj infekcji i nie stosować niepotrzebnie antybiotyków należy przeprowadzić badania mikrobiologiczne. To pozwoli  w razie infekcji bakteryjnej dobrać skuteczny antybiotyk. 
W naszym punkcie pobrań, w  październiku zapłacisz mnie o 10 zł (cena regularna 40 zł). Punkt Pobrań Prolab, NZOZ Laboratoria, al. Focha 33, Kraków (szpital im. Dietla pok. nr 48).
Photo

Post has attachment
Witamy w nowym roku szkolnym!
U nas same nowości! Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej po przebudowie http://www.pro-lab.pl/
Photo

Post has attachment
Serdecznie dziekujemy Pani fotograf Małgorzacie Łęckiej za współpracę w ramach majowej promocji dla kobiet w ciąży. Polecamy https://www.facebook.com/www.malgorzatalecka.fotografia.krakow?fref=ts
Photo

Post has attachment
Ogłaszamy maj miesiącem promocji dla kobiet w ciąży! Zapraszamy wszystkie przyszłe mamy na badania mikrobiologiczne. Wykonaj badanie u nas a otrzymasz kupon promocyjny z 30% zniżką na sesję zdjęciową w profesjonalnym studio fotograficznym. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami oferty!
Photo

Post has attachment
Jednym z częstych problemów kobiet jest grzybica dróg rodnych. Załączona ulotka zawiera szczegółowe informacje dotyczące diagnostyki, leczenia etc. tej choroby.
PhotoPhotoPhotoPhoto
2015-04-21
4 Photos - View album

Post has attachment
Innym częstym i nierzadko niedocenianym problemem kobiet jest tlenowe zapalenie pochwy również wynikające z zaburzeń w składzie flory fizjologicznej dróg rodnych. Na załączonych obrazkach można znaleźć dokładne informacje na ten temat — Co to jest? Jak może pomóc diagnostyka mikrobiologiczna?... Zapraszamy do lektury.
PhotoPhotoPhotoPhoto
2015-04-13
4 Photos - View album
Wait while more posts are being loaded