Profile cover photo
Profile photo
Kaptan Food Sp.z o.o.
About
Kaptan Food Sp.z o.o.'s posts

Post has attachment
Czy pragniecie poszerzyć ofertę Waszego lokalu o pieczywo? Chcecie serwować najlepszą pitę, a może chleb turecki? Decydując się na nasze produkty możecie być pewni, że Wasi Goście będą zachwyceni smakiem potraw! Zachęcamy Państwa do skorzystania z naszych usług: http://www.kaptanfood.pl/. 
Photo

Z pewnością każdy z Was chce dostarczyć swoim Klientom najsmaczniejsze posiłki. I my możemy Wam w tym pomóc! Oferujemy najwyższej jakości mięso, które z pewnością spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających Smakoszy. Zachęcamy Państwa do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty dostępnej na stronie: http://www.kaptanfood.pl/.

Post has attachment
Czy prowadzicie własny lokal gastronomiczny? Z pewnością pragniecie dostarczać swoim Klientom najlepsze jedzenie. Decydując się na nasze usługi możecie mieć pewność, że dowieziemy Wam świeże mięso i pyszne pieczywo! Zachęcamy Państwa do skorzystania z naszych usług: http://www.kaptanfood.pl/.
Photo

Post has attachment
Specjalnie dla Was nasza oferta poszerzona została o produkty mleczne. Znajdziecie u nas między innymi jogurty oraz niepowtarzalne sosy do kebaba. Na stronie: http://www.kaptanfood.pl/ dostępna jest nasza pełna oferta. W razie jakichkolwiek pytań zachęcamy do kontaktu. 
Photo

Post has attachment
Czy prowadzicie swój lokal, w którym przygotowywane są fast foody? W takim razie nasza oferta jest właśnie dla Was! Do Waszej dyspozycji oddajemy przydatne i niezawodne maszyny, dzięki którym przyrządzanie potraw stanie się znacznie łatwiejsze. Zachęcamy Państwa do skorzystania z naszych usług: http://www.kaptanfood.pl/.
Photo

Post has attachment
Znajdziecie u nas wyłącznie świeże produkty! Nie tylko dysponujemy nowoczesnym magazynem, ale również specjalnymi samochodami – chłodniami. Dzięki temu możemy również dostarczyć Wasze zamówienie dokładnie tam, gdzie sobie życzycie! Zachęcamy Państwa do zapoznania się ze szczegółami oferty dostępnej na stronie: http://www.kaptanfood.pl/.
Photo

Post has attachment
Podstawowym celem naszej działalności jest usatysfakcjonowanie Klienta. Dlatego oferujemy produkty wyłącznie najwyższej jakości! Znajdziecie u nas najlepsze wyroby z mięsa, które z pewnością spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających Smakoszy! Zachęcamy Państwa do skorzystania z naszych usług: http://www.kaptanfood.pl/.
Photo

Post has attachment
Siedziba naszej firmy znajduje się nieopodal Warszawy. Chętnie udzielimy Państwu wszystkich niezbędnych informacji dotyczących naszej działalności zarówno mailowo, jak i telefonicznie. Na stronie: http://www.kaptanfood.pl/ dostępne są dane kontaktowe KAPTANFOOD. Zapraszamy!
Photo

Post has attachment
Czy chcielibyście Państwo zakupić produkt dostępny w naszej ofercie? Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom Klientów zajmujemy się również transportem. Zapewniamy, że produkty dotrą dokładnie tam, gdzie chcecie i to w idealnym stanie! Dodatkowe informacje znajdują się na stronie: http://www.kaptanfood.pl/. 
Photo

Post has attachment
Specjalnie dla Was nasza strona internetowa: http://www.kaptanfood.pl/ została ulepszona. Już dziś możecie zapoznać się z naszym szerokim asortymentem! Jeśli macie Państwo jakiekolwiek pytania dotyczące produktów zachęcamy do kontaktu. 
Wait while more posts are being loaded