Profile cover photo
Profile photo
ПКНГ ПолтНТУ
33 followers
33 followers
About
Posts

Post has attachment
Commenting is disabled for this post.

Post has attachment

Post has attachment

6-27 жовтня відбулися урочистості з нагоди 125-річчя Полтавського краєзнавчого музею імені Василя Кричевського. На посвяту 125-річчя заснування музею та відділу природи доцентом Полтавської аграрної академії Самородовим В.М. та завідувачкою науково-експозиційного відділу природи музею Кигим С.Л. була написана і презентована книга «Постаті природознавства та музейництва Полтавщини (ХІХ – ХХст.) про перших завідувачів Полтавського природничо-історичного музею – М.О. Олеховського, М.Ф. Ніколаєва та В.Ф. Ніколаєва.

31388 originalНа урочистостях була погашена унікальна марка «125 років Полтавському краєзнавчому музею імені Василя Кричевського».

До привітання долучився і колектив нашого коледжу, від імені якого викладач біології та екології Кошельник Т.М. вручила в.о. директора Фесик К.Б вітальну адресу та книгу «Полтавському нафтовому геологорозвідувальному технікуму -50»

27 жовтня в Полтавському національному технічному університеті імені Юрія Кондратюка відбулася Міжнародна науково-практична інтернет-конференція «Сучасні інноваційно-інвестиційні механізми розвитку національної економіки», в якій взяли участь
Самсоненко Н.В. викладач комп`ютерних дисциплін,
вища категорія Сидорина О.Г. викладач комп’ютерних дисциплін,
вища категорія Павлович Л.В. викладач фізики, астрономії та інформатики,
друга категорія

Конференція складалась з двох частин:

Обговорення теми в онлайн-режимі учасників конференції з різних країн та заслуховування доповідей представників університетів України.
Участь в засіданні секцій.

Викладачі ПКНГ ПолтНТУ прийняли участь в засіданні секції «Інформаційні системи і комп’ютерні технології, моделювання та прогнозування в управлінні соціальними й економічними процесами»
P1100578 P1100575

На секції заслухали тематичні доповіді студентів з використанням мультимедійного обладнання та комп‘ютерних технологій.

Викладачі коледжу Самсоненко Н.В., Сидорина О.Г., Павлович Л.В. підготували тези до збірника матеріалів конференції на тему: «Інноваційні і комп’ютерні технології в управлінні навчальним процесом»

Post has attachment
З Днем Незалежності України
Щиро вітаємо Вас із визначним днем у світлій історії нашої молодої держави – Днем Незалежності України!
Побажаймо собі й ближнім подальшого процвітання нашої країни, а відтак — і кожної родини. Нехай нива колоситься щедрим хлібом, а життя надихає на нові досягнення — заради наших дітей і батьків, заради нашої неньки-України.
Від усієї душі зичимо Вам та Вашим рідним міцного здоров’я, миру, добра, щастя, достатку, щедрої долі та подальших перемог в усіх справах і починаннях заради незалежної України, добробуту її народу.
Нехай серця наповнюються гордістю за нашу державу, прагненням єдності та порозуміння, а Ваша плідна праця буде надійною запорукою щасливого майбутнього.
Миру Вам та Вашим родинам!
З повагою, колектив ПКНГ ПолтНТУ
Photo

Post has attachment
З глибоким сумом та скорботою повідомляємо про трагедію, що спіткала наш колектив. Передчасно пішов з життя директор коледжу, Людина з великої літери - Лук'янець Володимир Дмитрович.
Прощання відбудеться 12 серпня о 13-й годині на Центральному міському кладовищі (зупинка міського транспорту "вул. Боженка")
Photo
Wait while more posts are being loaded