Profile

Scrapbook photo 1
Scrapbook photo 2
Scrapbook photo 3
Scrapbook photo 4
Scrapbook photo 5
івась тарасик
Works at @home
Lives in київ, україна
1,081 followers|2,300,931 views
AboutPostsPhotosYouTube+1's
People
Have him in circles
1,081 people
Work
Occupation
людина
Employment
  • @home
    людина, present
Basic Information
Gender
Male
Story
Tagline
it’s quite easy if you don’t know how © douglas adams
Introduction
«see, it's quite simple if you don't know how to do it» © douglas adams
Places
Map of the places this user has livedMap of the places this user has livedMap of the places this user has lived
Currently
київ, україна

Stream

 
померла совість росії.
 ·  Translate
 
В Москві померла Валерія Новодворська...    
Vitalii Chepynoga    

Не ті помирають, не ті...

Царство небесне, Валерія Ілінічна...

Дякуємо Вам за Ваше свідоме і чесне "жидобандерівство" в тій страшній країні...

Де б вона не опинилась у "тих світах" - вона буде в опозиції... Такі люди іноді роблять більше для своєї країни без усяких посад і повноважень...

https://www.facebook.com/vitalii.chepynoga/posts/787528797958478
 ·  Translate
1
Олександр Жиденко's profile photo
 
Померла? Діагноз: інфекційно-токсичний шок. Це називається "загинула від рук московських фашистів".
 ·  Translate
Add a comment...
 
дуже точно і правильно!
 ·  Translate
 
Про "спеціальний" статус російської мови у проекті змін до Конституції.    
Безкоштовні курси української мови    

Український науковець Ольга Кочерга надіслала Петру Порошенку лист щодо мовних поправок у Конституції:

Шановний Пане Президенте!

Хочу привернути Вашу увагу до мовної проблеми та небезпеки, що ховається у пропонованих поправках до Конституції України, що їх Ви вносите на розгляд Верховної Ради.

Мовне питання видається маловажливим та незначним на тлі війни, але:

1. Надання російській мові якогось "спеціального" статусу (до речі, що це означає?) в тексті Конституції 

а) зводить нанівець 10 статтю і реальний державний статус української мови; 
б) залишиться міною сповільненої дії, що її Путін з Ґундяєвим зможуть підірвати після того, як з Донбасу виженуть бандитів і життя налагодиться; 
в) насправді є поступкою не мешканцям Донбасу, а апологетам "русского мира", бо російськомовних громадян України ніхто не ображає й вони не потребують (і не просять) якогось особливого захисту своїх мовних прав.

2. Звертаючися до мешканців Донбасу підкреслено російською мовою, ми зраджуємо українськомовних українців, мовчки припускаючи, що їх там нібито й немає. Мало того, ми не помічаємо, що нині на територіях, де панують бандити, вони зазнають утисків за сам факт спілкування українською мовою. Насправді маємо керовану іззовні агресивну меншість, що голосно кричить про вигадані порушення своїх прав, та мовчазну, чи, принаймні, неголосну, більшість, що є реальною опорою української державності, хоча й має величезні проблеми з мовною свободою.

3. "Спеціальний" статус російської мови зробить агресивну меншість ще агресивнішою, а Путіну з Ґундяєвим дасть привід будь-коли різними методами намагатися "захищати права росіян та російськомовних громадян". Завважмо, що в усі часи й за будь-яких обставин російська влада приділяла особливу увагу російщенню України та поширюванню в Україні російської мови. 

4. Намагаючися задовольнити російськомовних виборців Донбасу, що за Вас не голосували, Ви жорстоко ображаєте національні почуття людей з цілої України, що обрали Вас із урахуванням, зокрема, обіцянки твердо обстоювати державний статус української мови.

5. Замість надавати російській мові якогось "спеціального" статусу, а потім ламати голову над формулюванням, що це за статус такий, варто реанімувати проєкт мовного закону, що його підготувала комісія фахівців влітку 2011 року, а команда Януковича успішно запхнула десь на дно шухляди.

Я готова взяти участь у нараді чи круглому столі будь-якого формату та обґрунтувати викладені вище тези аргументами будь-якої глибини деталізації.

З повагою,
Ольга Кочерга
кандидат фізико-математичних наук
старший науковий співробітник 
Інституту теоретичної фізики ім.М.М.Боголюбова НАН України, Київ

https://www.facebook.com/photo.php?fbid=1570196713207685&set=a.1401552606738764.1073741828.1401370693423622&type=1
 ·  Translate
4
1
Oleksandr Omelchuk's profile photoYarema Prykarpatskyy's profile photo
 
Поступитися можна було б якби це когось задовільнило. Але ті хто кричить про спеціальний статус насправді хочуть ковбасу за 2.20 і смерті бандерівців.
 ·  Translate
Add a comment...
 
московщина впевнено прямує до газових камер і прилюдних страт. щасливої дороги, москалики… це ж треба так бездарно просрати цілі століття, переживши страшні сторінки історії, поклавши на алтар стільки життів — щоби нічого, нічогісінько не навчитися, не почати цінувати елементарні права і свободи?

країна безумців, держава рабів.
 ·  Translate
 
Анатомия обыска в современной России: каково это, когда чужие имеют право рыться в личных вещах и взять из дома все что угодно — от телефона до личных фото.  
Наталия Зотова  

Обыски в последние годы стали привычной частью публичной политики. Для активистов звонящие поутру в дверь следователи — уже не неожиданность: два года назад пришли к Навальному, Яшину и Собчак, чуть позже — к людям, после этих обысков ставшим «узниками Болотной». Теперь под ударом соратники Навального.

В конце мая следователи нагрянули к активистам Николаю Ляскину и Константину Янкаускасу, которые помогали Навальному во время прошлогодней мэрской кампании. Заведено дело о «Яндекс.Деньгах»: они обвиняются в том, что похитили средства, собранные через интернет на кампанию Навального. В среду следователи добрались до Фонда борьбы с коррупцией — с обыском пришли к разоблачителю депутатских дач Георгию Албурову и по месту прописки расследователя коррупции на сочинской Олимпиаде Никиты Кулаченкова: там живут его родители. Молодые люди — свидетели по делу о краже картины, которую сотрудники ФБК подарили Навальному на день рождения. Свидетели по таким делам часто становятся обвиняемыми.

Якобы украденная картина — на самом деле распечатанный плакат, их владимирский художник Сергей Сотов развешивает на заборе в родном городе и не возражает, чтобы их снимали и уносили, — по крайней мере, так он говорит на выложенной в интернете видеозаписи. Однако позже он написал заявление о пропаже картины, да еще и оценил ущерб от кражи как значительный — это утяжеляет вину (до 5 лет тюрьмы) и означает, что подозреваемого могут арестовать до суда.

Евгений Фельдман
История обысков у оппозиционеров началась 11 июля 2012 года: тогда квартиру Навального перевернули вверх дном
 
ГЕОРГИЙ АЛБУРОВ, СОТРУДНИК ФБК. ОБЫСК — 9 ИЮЛЯ, «КАРТИННОЕ» ДЕЛО:

— Мы в ФБК живем в перманентном ожидании обыска, начиная с июня 2012 года — тогда был обыск у Алексея Навального и в офисе ФБК. Каждого, кто приходит к нам устраиваться, предупреждаем, что с ним такое может случиться. Это нормальная часть нашей работы. Три месяца назад у нас даже семинар был о том, как вести себя во время обыска. У троих слушателей этого семинара обыск уже состоялся.

Я ждал следователей домой еще две недели назад, как только у Алексея изъяли плакат. Так что я подготовился. У меня нет дома никаких преступных материалов или еще двадцати плакатов с забора, но неприятно, когда личные фото или материалы по работе забирают сотрудники СК. Поэтому все, чего я не хотел лишиться, я закопал в лесу.

Позвонили мне в дверь примерно в девять. Сказали, то ли посылка, то ли повестка… Но было понятно, что это обыск, за два года, что я живу в этой квартире, ко мне с посылками с утра ни разу не долбились. Я позвонил адвокату, но он не брал трубку, и тогда я открыл.

Начали они со спальни: перетрясли все книги. Зато не полезли смотреть, что лежит на шкафах. И в кровати, под одеялом, я мог хоть десять ноутбуков спрятать — они туда не заглянули. Ванную, туалет тоже посмотрели халтурно. Нацеливались прежде всего на технику, документы мало их интересовали, их только проглядели — вдруг найдут указания от Госдепа. Забрали два ноутбука, айпэд, айфон. Долго обсуждали, изъять ли мой Ipod Nano, мог ли я спрятать на нем информацию. А фотоаппарат вовсе не нашли, я сам под конец обыска вспомнил, что он у меня есть, — нужно было как-то скопировать протокол. От того, что они могут найти на моих электронных носителях, я удара не жду.

Обыскивали меня следователь по особо важным делам, сотрудник ФСБ (дело о краже плаката на контроле ФСБ, да), разнорабочий из СК (он тоже в каком-то звании, но занимается тем, что перекапывает твои вещи) и двое понятых. Разнорабочий просто доставал вещи — если находил что-то связанное с компьютером, показывал оперативнику ФСБ, и тот оценивал важность находки для следствия.

Часа в два они уложились. Вообще, я не заметил разницы в квартире до и после обыска. Может, я просто давно не убирался… Но никто не вышвыривал вещи из шкафов, не бросал на пол. Никаких угроз, прессинга не было. До начала обыска мне спокойно дали дозвониться адвокату, телефон отобрали перед самым началом собственно следственных действий. Мне даже предложили скопировать с изымаемых компьютеров нужные мне данные.

Я отнесся ко всему спокойно: этого обыска я ждал две недели. Ожидал, что будет обыск и в квартире в Уфе, где живет моя мама, но не было, слава богу. Если занимаешься политикой, родные должны иметь даже более крепкие нервы, чем у тебя. Вообще, моя жизнь стала гораздо веселее — с уголовочкой.

Недавно я окунулся в странное ощущение: что любое твое действие может вызвать скандал или уголовное дело. Теперь надо в десять раз аккуратнее соблюдать ПДД. Но нет, я не чувствую паралича, который мешал бы работать. Все это — оценка наших заслуг со стороны Бастрыкина. Отлично, значит, будем работать дальше и больше.

ОЛЬГА ГОРЕЛИК, ЖЕНА СИДЯЩЕГО ПОД ДОМАШНИМ АРЕСТОМ КОНСТАНТИНА ЯНКАУСКАСА. ОБЫСК — 23 МАЯ, ПО ДЕЛУ О «ЯНДЕКС.ДЕНЬГАХ»:

— Это прозвучит пафосно, но жизнь я делю на «до» обыска и «после». Мужа вскоре взяли под домашний арест, кроме того, у меня умерли две бабушки, но это не имеет отношения к уголовному делу.

Сам обыск начался в 7.23 — почему-то запомнилось время, когда позвонили в дверь. «У вас в подъезде произошло убийство, нам нужно вас опросить». Муж ответил, не открывая: «Сейчас слишком рано, а мы все равно ничего не слышали». А они продолжают звонить в дверь. «Перестаньте хулиганить, здесь живет муниципальный депутат», — говорит муж. «Ах, депутат! А мы к вам с обыском».

Мы не первый год в политике, знаем, что нельзя их пускать до приезда адвоката. Они из-за двери говорят: посмотрим, кто быстрее, ваш адвокат или наша болгарка. В общем, мы три часа держали их под дверью. Я стирала с телефона всякие видео с танцами и песнями, чтобы на «Лайфньюс» потом не появились ролики с неловкими сюжетами. Бабушка — мы с ней живем — оттирала со шкафа наклейки «Навальный». Мы звонили родителям, но никто из них упорно не брал трубки. И тут мы поняли, что, значит, к ним тоже пришли и запрещают подходить к телефону. Это был самый неприятный момент — мы начали волноваться за их здоровье. Но оказалось, они выдержали все это гораздо лучше, чем мы ожидали. К обыску они совсем не были готовы, но мой папа быстро собрался и начал цитировать следователям Высоцкого — что-то про ментов и понятых.

Пока мы ждали адвоката, у нас под дверью собрались друзья и журналисты. Первый этаж в смысле обысков очень удобен: Костя целую пресс-конференцию давал с балкона. Когда адвокат приехала и мы впустили следователей, они к нам в квартиру зашли как в укрытие: «Что они у вас такие злые, что они на нас кричат?» Это с ними общались наши товарищи из штаба Зюзино, «Партии 5 декабря» и «Партии прогресса».

Цели запугать и разворотить квартиру у следователей не было. Ну, прошли в ботинках, подумаешь, у нас и гости так делают. Вещи из шкафов не выбрасывали, не «жестили», не хамили, даже шутили с нами. Говорили: «Поймите, у нас работа». Мы понимали, что раз обыск, то будут последствия, в покое нас вряд ли оставят. Но не скажу, что в процессе было страшно или обидно: ожидание обыска было гораздо более нервным. Мы даже чаю им предложили: один следователь, балагур, выпил две чашки кофе, потом даже сам стал себе наливать. Пока мы ждали машину, чтобы увезти Костю на допрос, следователи рассказывали истории из своей работы, например, про понятие «объективная истина»: нужно искать и доказательства виновности, и невиновности подозреваемого, получается, говорили они, какая-то шизофрения. Муж рассказывал про свое депутатство — слушали с уважением, но это ничего не значит. Они могут даже соглашаться, но если им скажут — шейте ему 10 лет, они все сделают. Этот следователь-балагур все пытался вывести нас на разговоры о политике, но мы понимали, что все может быть использовано против нас.

НИКОЛАЙ ЛЯСКИН — ОБЫСК 23 МАЯ, ПО ДЕЛУ О «ЯНДЕКС.ДЕНЬГАХ»:

— Все началось со звонка сестры в полвосьмого утра. Она была в квартире родителей одна, беременная, а ей чуть ли не ногами в дверь долбят. «Что делать?» Говорю: не открывай, сейчас приеду с адвокатами. Пока я одевался, и у меня в дверь звонок. Но ко мне пришли люди вежливые: «Николай Николаевич, откройте, пожалуйста». Я знаю, что надо всегда ждать адвокатов, но я хотел здесь им открыть, чтобы там, у сестры, они тоже поспокойней себя вели. Ее там сильно напугали: хватали за руки, один из пришедших ее толкнул. А у меня следственная группа вела себя прекрасно, я даже попросил их позвонить туда, следователям у сестры, и сказать им, чтоб успокоились. После этого, говорит сестра, толкавший ее человек куда-то пропал из квартиры.

У меня все прошло в корректной форме. У сестры вещи вытаскивали, раскидывали. У меня — даже спрашивали из вежливости, можно ли посмотреть: я сам открывал, вытаскивал, потом клал на место. Такого, как фильмах, чтобы все валялось на полу, не было — вот у сестры был беспорядок приличный. Плохо только, что раннее утро: дома и жена, и дочка. Дочь проснулась от стука в дверь и напугалась. В частности, поэтому я им быстро открыл. А потом — ну пришли какие-то дяди: она общительный ребенок, к гостям привыкла. Она же в 4 года не понимает, зачем к нам пришли. Ребенка мы как можно скорее увели к соседям — мы дружим. Пока за стеной шел обыск, они с дочкой играли.

Шуточек мы не шутили: я был зол из-за происходящего с сестрой. Только когда они заходили, я в шутку предложил им надеть бахилы: у нас для дочкиных врачей на всякий случай лежат. Отказались, конечно, прошли в обуви.

Для сестры или родителей само слово «обыск» — уже страшно. Но я был морально давно готов. Надеялся, конечно, что минует меня чаша сия. Не миновала.

Сам процесс — это противно. Мерзко, что копаются в твоих вещах, а ты знаешь: могут забрать что угодно, объявив необходимым для следствия. Захотят — все кружки с кухни заберут, и будешь как дурак без кружек. Впрочем, в нижнее белье они не полезли. Так и сказали: «Вообще, конечно, надо бы перевернуть, здесь обычно все и прячут. Но мы не будем». Понадеялись на мою добропорядочность.

Пока шел обыск, к подъезду друзья и знакомые приехали. А следователи велели консьержке пускать в подъезд только живущих в нем и представителей СК. Поэтому за время обыска у меня под окнами собрался еще и мини-митинг из людей, которым просто нужно было в подъезд.

Еще до начала следственных действий я выложил в твиттер фото подполковника, как он сидит у меня на кухне. И когда меня уже собирались везти на допрос и я включил телефон, начали серией приходить уведомления: фото разошлось широко, сотни ретвитов. «Что это? — спросил один из следователей. — Можно посмотреть?» И говорит подполковнику: «Слушай, тут пишут, что ты толстый!» Подполковник стал просить фото удалить, договорились на том, что я просто больше не буду их снимать.

Потом меня везли на допрос, они немного извинялись: «Мы сами не знаем, зачем нас к вам отправили, обычно мы занимаемся экономическими преступлениями». Хотели, чтобы я вошел в их положение. Но я-то знаю, что это стандартная разводка.

С тех пор я живу с чувством, что меня, возможно, вот-вот «закроют». Но я это ощущение осознал, зафиксировал и отодвинул в сторону. Живу дальше. Иначе невозможна будет ни кампания, ни общественная деятельность — да банально поднести бабушке на улице сумку будет невозможно — вдруг она заявит, что я пытаюсь ее ограбить.

Под текст    

ТАТЬЯНА СОЛОМИНА, АДВОКАТ МОСКОВСКОЙ КОЛЛЕГИИ АДВОКАТОВ, ПРАВОВОЙ ЭКСПЕРТ, ПРОВОДИВШАЯ СЕМИНАР О ПОВЕДЕНИИ НА ОБЫСКЕ В ФБК:

— По действующему закону следователи имеют право делать все. Могут даже приходить с обыском без постановления суда, мотивировав это крайней необходимостью — именно так они сделали в случае с Албуровым. Они могут забрать все, что их интересует. Приходят с обыском по делу о картине — а забирают все гаджеты. Или, например, забирают личные письма и фотографии, придя по делу о массовых беспорядках.

Обязанности следователей на обыске — привести понятых и оставить копию протокола. Как правило, это соблюдается.

Толкать обыскиваемого, как делали с сестрой Ляскина, — это статья 286 УК: превышение должностных полномочий. Но никаких последствий не будет: я несколько раз пыталась возбудить дело по этой статье — не получилось, всегда друг друга покрывают.

Следователи не обязаны сохранять порядок в чужой квартире или убираться после — это прописано в должностных инструкциях. Да, они могут предложить лицу добровольно выдать те или иные предметы, прежде чем переворачивать квартиру вверх дном. Но часто они сами не знают, что конкретно ищут. Кроме того, вываливание вещей на пол — это устрашение.

Для детей обыск — конечно, травмирующий момент, я всегда их советую уводить. Это не прописано в законе, но следователь обычно идет навстречу — совсем зверей я среди них ни разу не встречала.

http://www.novayagazeta.ru/politics/64374.html
 ·  Translate
2
1
Евгения Носова's profile photo
Add a comment...
 
розшарю не для ватнічків (кремлетролів, що паслися в україномовних профілях g+ не так багато, виявляється, -- заблокував сотню, і тихо), а для їхніх потенційних жертв, довірливих українців.
 ·  Translate
 
Факты, за достоверность которых я ручаюсь.    
Александр Трубников a.k.a. Monfore    

1. У знакомой в Донецке муж поехал в служебную командировку в Киев. Последний звонок домой он сделал с вокзала, после чего пропал. Не выходит на связь уже  двое суток. Чуть позже выяснилось, что как раз в это время на вокзале боевики террористической организации "ДНР" проводили так называемую мобилизацию. Человека нет до сих пор.
Сначала "освободунцы" прятались в жилых кварталах Славянска. Теперь они берут дончан в заложники и хашар.

2. В Донецке, Луганске и Северодонецке боевики "ДНР" уже третьи сутки подряд осуществляют системные нападения на отделения и грузовики курьерско-транспортной службы "Нова пошта". Грабят , отбирая грузы. Важно - забирают всю, какую могут найти униформу этой компании.
Вероятно, готовятся таким образом валить по-тихому...

3. У знакомого ДНР-овцы убили сына, который вывозил из зоны боевых действий оборудование , принадлежащее их фирме. Парень никакого отношения к боевым действиям не имел. Убили с целью грабежа.

Это не из газет, ТВ и инета. Это из жизни. Вариантов что это "какие-то левые бандиты" или "укрофашисты" - нет - то что действуют таким образом именно  ДНР-овцы подтверждается многократно.

http://monfore.livejournal.com/408637.html
 ·  Translate
5
Add a comment...
 
#цитата | "Уряд Росії визнав, що розширення санкцій відчутно вдарить по ВВП"

якщо я не помиляюся, це зовсім не капітуляція, а лише попередження своєму ж населенню цілком в стилі фашистського кремля: мовляа, буде хєрово вам, але ж ви в курсі, що це все задля боротьби зі світовим жидобендерафашизмом, так що терпіть, лохи…
 ·  Translate
В уряді РФ визнали, що посилення санкцій здатне "значною мірою негативно" вплинути на динаміку російської економіки.
1
Add a comment...
 
#цитата | "Україна і Канада відновлять співробітництво в ядерній галузі"

позитивчик ранковий.
 ·  Translate
Україна і Канада планують відновити співпрацю в ядерній галузі
1
Add a comment...
Have him in circles
1,081 people
 
місцями грубовато. але якщо відкинути лайку і "причесати" стиль -- по суті дуже, дуже точно. підтверджую, як чоловік ;-)
 ·  Translate
3
івась тарасик's profile photoLuba Mashpanina's profile photoВікторія Блискавиця's profile photo
6 comments
 
)))) вільному воля))))
 ·  Translate
Add a comment...
 
#цитата | «От всі обговорюють, як в Росії закручують гайки, приймаючи дедалі маразматичніші закони, але насправді все не так погано. Путін дуже великодушний. Як інакше пояснити те, що художник, який малює такі портрети відомого тандему, ще на свободі […]? Ну хіба що це все всерйоз».

класна серія! супер =) я не знаю, може художник і справді це все малював серйозно і без сарказму… але дивитися на це, не сприймаючи всю серію як глибокий, восьмиповерховий, прихований стьоб — неможливо!
 ·  Translate
 
Маразм невмирущий! :-))))
 ·  Translate
2
Add a comment...
 
+Ingress +NIA Ops dear ops =) please oh please fix that annoying bug with some cyrillic characters in #ingress comm pager.

also… something i really miss in the #ingres client is a landscape mode — while i don't play when driving, i still love having #ingress open in the car craddle.

and whyle on this topic, why not add an option to auto-rotate the map along the current moving vector (after some timeout, like 2 minutes etc)?

many thanks in advance for at least considering these propositions. maybe i'm not the only one to ask for something like that? =)
 
dear +NIA Ops , please fix a non-critical but veeery irritating #bug in #ingress v1.54: some cyrillic characters do not show in the comm (screenshot), namely #ukrainian letters "і", "ї", "є".
1
Add a comment...
 
тю, панове, ну що за дитячий садочок, га? населення неекономно витрачає електрику і тепло? ну так збільшіть тарифи до того економічно обґрунтованого рівня, коли населення замислиться!

чи ви гадаєте, що отой економний та свідомий норвежець, про якого згадано в коментарі, — він з неба впав?! та якби йому не довелося платити дорого за кожен кіловат, за кожен кубометр, та ще й без жодної можливості уникнути цих платежів, — гадаєте, він би був такий економний?

підвищуйте ціни! плакатимуть, жалітимуться, загрожуватимуть помститися під час перевиборів — але постпово вчитимуться економити.

але є інший бік медальки, панове. населення, насправді, може споживати скільки йому влізе, — тому що населення мусить платити. якщо платиш — то хоч лазню влаштовуй собі в квартирі. а от яка насправді ситуація з підприємствами? їх же значно цікавіше контролювати, нє? і споживають вони значно, значно більше. клондайк для виведення тарифів на економічно обґрунтований рівень!

ну, а за картинку з підказками як економити — дяка. більшість із цього — справді притомні підказки… але й так вже враховані свідомою, цивілізоаваною частиною населення.
 ·  Translate
1
Add a comment...
 
#цитата | "Аваков вручив Нацгвардійцям 2000 бронежилетів і 6000 кевларових касок"

з цього випливає, що в нацгвардії служать змії гориничі…
 ·  Translate
Міністр внутрішніх справ Арсен Аваков відвідав новий базовій табір об’єднаного угрупування Національної гвардії України та вручив військовослужбовцям партію нових сучасних бронежилетів і касок польського виробництва, які відповідають стандартам НАТО. ;
3
Олександр Жиденко's profile photoівась тарасик's profile photoОрій Радісний's profile photo
3 comments
 
Почекайте трохи: незабаром буде вручати "під патронатом Президента України".
 ·  Translate
Add a comment...
 
#цитата | " Сімферополі з'явилося графіті "Разом проти рашизму"

просто і влучно! може, навчить кацапських ватнічків пхати своє істеричне звинувачування всього світу у фашизмі?

хоча ні, не навчить.
 ·  Translate
У столиці анексованого Криму, на одній із багатоповерхівок, з'явилося графіті з антиросійським підтекстом.
1
Add a comment...
івась тарасик's +1's are the things they like, agree with, or want to recommend.
Старый нетбук, Xubuntu (или любая из *buntu), Docker, «проект на вечер» ...
ko.com.ua

Считайте это продолжением записи с похожим названием, но продолжением в стиле «хитрого прыжка» – вместо унылого обсуждения деталей мы сразу

Жителі Київщини здали міліції півсотні озброєних людей. ФОТО
kiev.pravda.com.ua

Правоохоронці Київської області затримали 54 озброєних чоловіків у камуфляжі, яких мирні жителі сприйняли за сепаратистів.

Фарбують активісти. Платять водії | Hromadske.tv
www.hromadske.tv

Кулуари Чемпіонату: статуя Христа в Ріо сьогодні, 15:17 · Музика Ріо сьогодні, 13:16 · Фарбують активісти. Платять водії сьогодні, 12:34 · «

ЗМІ: німецька E. On подала позов до «Газпрому» в Стокгольмський арбітраж
economics.unian.ua

Німецька компанія вимагає від газового концерну переглянути ціни

Болотов звільнив "уряд" "Луганської народної республіки"
www.unian.ua

«Народний губернатор» самопроголошеної «Луганської народної республіки» Валерій Болотов 3 липня видав наказ про звільнення «уряду ЛНР».

ЄС не готовий до негайних санкцій проти Росії – Reuters
www.pravda.com.ua

Євросоюз не готовий негайно запроваджувати нові жорсткі санкції проти Росії.

В Україну прибуде чергова група спостерігачів ОБСЄ
www.unian.ua

На цьому тижні в Україну прибуває чергова група спостерігачів спеціальної моніторингової місії ОБСЄ.

Царьова оголошено в міждержавний розшук
www.unian.ua

Позбавленого депутатських повноважень лідера сепаратистського руху «Південний Схід» Олега Царьова оголошено у міждержавний розшук.

На барикадах біля Майдану знайшли бойові розтяжки - Парубій
www.unian.ua

На барикадах на вулиці Городецького в Києві знайшли вибухівку, яка залишилася з зими.

Про підписання асоціації Україна-ЄС переговорів з Москвою не було - прес...
www.unian.ua

Переговорів Києва і Москви про наслідки підписання Угоди про асоціацію України з Євросоюзом не було.

Порошенко погодився продовжити перемир’я ще на 72 години - джерело
www.unian.ua

Президент України Петро Порошенко продовжить режим припинення вогню ще на 72 години.

Радник Путіна назвав Порошенка "нацистом"
www.unian.ua

Радник Президента Росії Володимира Путіна з питань регіональної економічної інтеграції Сергій Глазьєв вважає обраного наприкінці травня През

Порошенко: Я намагаюся вловити момент, коли Путін керується прагматизмом...
www.unian.ua

Мир на сході України стане можливим, якщо Путін буде у настрої - більш прагматичним, ніж емоційним.

У Північній Кореї пройшли випробування ракети, яку розробив Кім Чен Ин
www.unian.ua

У Північній Кореї пройшли випробування ракети, яка була розроблена під особистим керівництвом Кім Чен Ина.

Україна зайняла 87-ме місце у світі за рівнем розвитку електронного уряду
www.unian.ua

За результатами міжнародної оцінки розвитку електронного управління України посіла 87-ме місце у світі серед 193 країн-членів Організації Об

Росія вимагає від EX.ua видалити переписку кремлівських тролів
www.pravda.com.ua

Юристи з Росії вимагають від порталу EX.ua видалити архів з листуванням кремлівських тролів.

Турчинов заперечує, що запрошував Медведчука та Шуфрича на переговори на...
www.unian.ua

Голова Верховної Ради Олександр Турчинов спростовує інформацію про те, що запрошував екс-главу Адміністрації президента Віктора Медведчука і

Мінкульт запросив патріарха Кирила приїхати, коли Росія поверне Крим
www.unian.ua

Міністерство культури України повідомило, що візит глави РПЦ патріарха Кирила до Києва є небажаним.

На Херсонщині невідомі завалили один пам'ятник Леніну, а іншому відбили ...
www.unian.ua

Вночі 18 червня, близько третьої, невідомі повалили з постаменту пам'ятник Леніну напроти будинку культури у Каланчаку Херсонської області.

Зник нардеп-регіонал Левченко
www.unian.ua

Вчора ввечері зник народний депутат України від Партії регіонів, голова Донецької обласної організації ПР Микола Левченко.