Profile

Scrapbook photo 1
Scrapbook photo 2
Scrapbook photo 3
Scrapbook photo 4
Scrapbook photo 5
івась тарасик
Works at @home
Lives in київ, україна
1,475 followers|3,325,378 views
AboutPostsPhotosYouTube+1's
Story
Tagline
it’s quite easy if you don’t know how © douglas adams
Introduction
«see, it's quite simple if you don't know how to do it» © douglas adams
Places
Map of the places this user has livedMap of the places this user has livedMap of the places this user has lived
Currently
київ, україна
Collections івась is following
Work
Occupation
людина
Employment
  • @home
    людина, present
Basic Information
Gender
Male

Stream

Pinned
 
#цитата | «Я маю на увазі людей рівня Миколи Міхновського, який ще 1900 року — уявіть собі! — казав, що нація, яка не визволить себе до настання демократії, практично шансів не має. І зараз ми переконуємось в тому, що ми здобули незалежність, але в тому числі і цю рахітичну демократію, і однаковий голос маю я і тьотя Мотя з Криму. То як я можу з ними боротися демократичними методами, якщо на місце наших винищених дідів-прадідів заселили чужинців, а тепер кажемо — давайте голосувати».

цікаве інтерв’ю. ще 2010 рік. виплило в мене у стрічці f, дяка добрим людям (https://goo.gl/B5jSHO).

http://life.pravda.com.ua/interview/2010/09/21/60674/

p.s. є трохи й кумедного в цім інтерв’ю, вам сподобається!

#анекдот | «Колись одна росіянка жила в Болгарії - мені розповідали - і приходе в магазин, овочі купує, і російською, а болгарка каже - не розумію, тоді та: "Ну ти сматрі, уже три года тут живу, а она до сих пор меня не понімаєт"».

ще: «Колись покійний Ігор Римарук казав, що він у 12 років "Війну і мир" прочитав. Я не знаю... я її ще досі не читав, бо там постійно зноски, переклад з французької, і в мене шия болить головою крутити»!
 ·  Translate
1
Add a comment...
 
#цитата | «Започатковуючи цю компанію, не думав, що взагалі вдасться зібрати хоч десяток голосів. Пасивність користувачів, відверте небажання інших в стилі "і так паймут", призвичаєння до руского мовного середовища... Більшість територіально українських користувачів Strava з великих міст, де панує мова заклятого сусіда. Однак за досить недовгий проміжок часу наша дискусія перескочила з останньої сторінки на другу в рейтингу голосів. Нагадую, що враховується голос в основному повідомленні біля моєї фотографії ліворуч. Можна подивитися за посиланням: https://support.strava.com/hc/en-us/community/topics/200537377-New-Feature-Ideas?page=1&sort_by=votes#posts . Як на мене, це вже досягнення, яке показує небайдужість і зацікавлення користувачів. Звісно, основний крок за власниками Strava, але завжди попит породжує пропозицію. Тому давайте не зупинятися на досягнутому, заохочуйте інших користувачів теж проголосувати, діліться посиланням, етс. Бажаю всім успіху, свого ми мусимо добитися!»

долучайтеся!
 ·  Translate
13
1
Add a comment...
 
#цитата | « Якщо розрубати гідру на 2 частини і одну оголосити поганою, то поки будуть топтати "погану" - "хароша" регенерується, накинеться на вас - і зжере. Русскій мір постійно ділиться на часті: на красних і білих, бояр і опричників, никонівіців і старовірів, кадєтів і монархістів, слов'янофілів і западніків, демократів і прихильників твьордой рукі».

https://www.facebook.com/sofiya.dniprovska/posts/296891714028398
 ·  Translate
Колись у часи "Оттєпєлі" й "Пєрєстройкі" модно було ділити большовиків на хороших (т.з. ленінська гвардія) і поганих (сталіністи). Погані сталіністи...
5
Вікторія Блискавиця's profile photo
 
повністю згодна
 ·  Translate
Add a comment...
 
всьо буде збсь в цій державі. тільки не у вас, а в святіка, і я вже мовчу про всіх невстановлених слідством осіб.
 ·  Translate
 
Вщіпніть мене! 17 тисяч гривень штрафу!!! А розмов то було, а помпи, а ритуальних танців.В номінації пшик-2015 перемагає справа про 2,6 тонни бурштину.

Пам'ятаєте? В Рівному в мікроавтобусі, який належав на той час директору ДП "Укрбурштин" Олежику Ярошику знаходять найрекорднішу з партій бурштину – дві тисячі п'ятсот кілограмів.

Ну всі чекали гучного процесу, бо ж Arsen Avakov обіцяв, що так воно не минеться. Кричали податківці, кричала міліція, викрикувала прокуратура. А на виході – хоч сядь, обійми ручками колінця і не знай – плакати тобі чи сміятися!

Отож, суд встановив – УВАГА!

Невідомий нікому парєнь по імєні Святік купив у невідомої йому особи незаконно добутий бурштин – тисячу кілограмів за сорок тисяч доларів, – йдеться у судовому вироку. Потім Святік перевіз цей бурштин чогось на склад Укрбурштина в Клесові. Але Святіку було мало і Святік замовив невстановленій судовим слідством особі ше півтори тонни. Невстановлена судовим слідством особа найняла ще дев'ять невстановлених судовим слідством осіб і за травень-червень 2015 року вони намили в Сарненському районі трьома мотопомпами, необхідних тисячу п'ятсот кілограмів. Їх Святік завіз на той самий склад. Потім арбітражна керуюча банкрутуючого на той час Укрбурштина Оленка Левкович дала директору держпідприємства довіреність на отримання матцінностей від запорізької фірми "Старт". І той директор – Олег Ярошик, ні сном, ні духом, не знаючи що то незаконно добутий бурштин на власному автомобілі перевіз його в Рівне, де бурштин і затримали доблесні міліціонери і не менш доблесні податківці.
І шо суд? А нічо. Святік каже – віноват – каюсь. Укладає угоду з прокуратурою. І суд визнає його винним за трьома статтями. Арешт або обмеження волі до трьох років замінюють на штраф, за іншими статтями – також штрафи. Більше покарання поглинає менше і... о боги, Святіка жорстоко карають – нема в судді Оксани Крижової серця, це ж треба навіть не чути про гуманність, щоб так карати – 17 тисяч гривень. І ще на 42 тисячі він попадає за всілякі експертизи. Бурштин, оцінений у 136 тисяч доларів – суд звертає державі. 136 тисяч доларів за дві з половиною тонни! 136 тисяч доларів при вартості кілограма на той час – мінімум три тисячі. Порахуєте самі? Бо в мене якісь мільйони доларів виходять.
Суд постановляє повернути колишньому директору Укрбурштина мікроавтобус, який знаходився на штрафмайданчику і всьо. Він чистий. І арбітражна керуюча чиста.

Народ поаплодував і забув. І от якби Dmytro Bondar не знайшов того рішення, то ми б і далі думали, які молодці у нас правоохоронці.

І тут я така думаю собі, а не пішли б ви з таким слідством і такими вилученнями далеко?

Ну вашужмаму за ногу, ну як так??? Карочє, пацани, мийте і не парьтесь. Всьо буде збсь.

https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=1165886906818573&id=100001918255061
 ·  Translate
15 comments on original post
4
2
Вікторія Блискавиця's profile photo
 
Ну шо ви міністру його маленький бізнес ламаєте? Хай собі людина заробляє. Він же ділиться.
 ·  Translate
Add a comment...
 
#цитата | «як правжній ворог, колоніальне тб таки пильно спостерігає ЗА СЛАБКОСТЯМИ корінної нації. Чутливо ставиться до спроб видужання і самого потягу до "нормальности". Бо ж у тій нормі ВОНИ будуть "ненормальні"».

https://www.facebook.com/rostyslav.martynyuk/posts/1104132879623450
 ·  Translate
А все-таки не інтер з ахмєтовим придумав мовну шизофренію. (Це, як відмічав Yuri Shevchuk, змішування в одній формальній комунікації української та...
3
Add a comment...
 
#цитата | "Everyone here thinks you’re a jackass"

е… обама справді це сказав хуйлові? навіть не знаю, чого тепер чекати --- відкритого нападу на україну чи ядерного удару по штатах?

ні, я не вірю, це жарт, псевдоновини, так?

http://www.newyorker.com/humor/borowitz-report/g20-ends-abruptly-as-obama-calls-putin-a-jackass
 ·  Translate
ST. PETERSBURG (The Borowitz Report)—Hopes for a positive G20 summit crumbled today as President Obama blurted to Russia’s Vladimir Putin at a joint …
5
Сергій Довбня's profile photoівась тарасик's profile photoDima Pashko's profile photoJimmy Martello's profile photo
4 comments
 
+Сергій Довбня There have been no reports here of this. The only negative reports between Obama and Putin have been that Putin "bedeviled" Obama from the first day of his presidency and managed to snub Obama on Syria on his last overseas state trip. No name calling except for the president of the Philippines calling Obama a "son of a whore" which prompted the U.S delegation to cancel all meetings with the Filipinos.
Add a comment...
 
добрі новини!
 ·  Translate
 
Усіх вітаємо з мегазвершенням! У Перекладачі Google відтепер є можливіcть прослуховувати набраний текст і отриманий переклад українською мовою! Озвучення — приємним жіночим голосом. Насолоджуйтеся: https://goo.gl/pPKYc5.
 ·  Translate
3 comments on original post
3
Вікторія Блискавиця's profile photo
 
Ну, приємний жіночий голос мені особисто по барабану ) А озвучка і справді приємна новина.
 ·  Translate
Add a comment...
 
чому цих роботів не підключать напряму до instagram'а? ;-)
 ·  Translate
Марсохід Curiosity надіслав на Землю нову порцію знімків із незвичайними ландшафтами біля підніжжя гори Шарп, де він зараз продовжує свій рух. Фотографії було отримано 8 вересня за допомогою Mast Camera. Узгір’я Мюррей Баттс і столові гори навколо — залишки давніх піщаників, що утворилися після того, як сформувалася основа гори Шарп. «Вивчення цих узгір’їв неподалік дає змогу краще зрозуміти формування давніх піщаних дюн, які хімічно змінювалися ...
6
Add a comment...
 
#цитата | "я не розумію, як з цими ввідними робити фандрайзингову кампанію для “Демальянсу”, як пояснити людям, чому їм потрібно жертвувати 100, 200 або 500 грн?"

які 100, 200 або 500 грн? нехай позичать. довкола ж повнісінько добрих і заможних людей, готових позичити кількасот тисяч доларів! ну, або одружіться вигідно :-)

насправді я досить спокійно ставлюся до цього скандалу. не схвалюю, але спокійно. за лєщенка голосу не віддав би на виборах полюбе і до скандалу, як за будь-якого іншого неукраїномовного претендента.
 ·  Translate
Володимир Кадигроб арт-менеджер, громадський діяч (FB) У реакції на квартиру депутата Сергія Лещенка є кілька рівнів, які потрібно розділяти, щоб розібратися. Він задекларував свою нерухомість. Не переписав на кота, бабусю або кіпрський офшор. Походження грошей він пояснює. Можна довіряти, можна не довіряти. Якщо не все здається прозорим і зрозумілим, можна ставити запитання, отримувати відповіді й робити…
2
івась тарасик's profile photoВікторія Блискавиця's profile photoAnastasha Blount's profile photo
6 comments
 
+Вікторія Блискавиця​ вот бы еще разобраться с его встречами с Григоришиным и его заход в Сбербанк РФ
 ·  Translate
Add a comment...
 
#цитата | "Володимир Гройсман спрогнозував стабільну ситуацію на валютному ринку найближчим часом".

і на графіку таки видно стабілізацію. facepalm.
 ·  Translate
Долар за НБУ коштує майже 26,85 грн. - Новини - Український тиждень, Тиждень.ua
4
івась тарасик's profile photoВікторія Блискавиця's profile photo
3 comments
 
+івась тарасик ну та, всі вони там експерти, любителі системи експертиз.
 ·  Translate
Add a comment...
 
#щоденник | невеличкий тест швидкості: зовнішні hdd з usb 3.0/2.0

днями […] знайшов у «таємних» шухлядах жорсткий диск від ноутбука, котрим після заміни на ssd більше не користувався. 500 гігабайт просто лежать без діла? не годиться. замовив і одразу забрав (дякую moyo 24/7) кишеню з підтримкою usb 3.0 для нього.

це все банально, допис не про те. просто заради інтересу поміряв швидкість роботи двох зовнішніх жорстких дисків за допомогою crystal disk mark, і для порівняння додав результат ssd робочого ноутбука:

1) мій старий зовнішній накопичувач transcend storejet 25m2 (usb 2.0)
2) нова кишеня transcend storejet 25s3 (usb 3.0) з диском hitachi travelstar
3) внутрішній ssd ноутбука (toshiba)

заміри не претендують на точність: я не створював жодних спеціальних умов, але принаймні їх зроблено на одному й тому ж комп’ютері в один день і з тими самими тестовими параметрами…

[ скріншоти за посиланням ]
 ·  Translate
в зв'язку з переїздом хочу продати три ровери, складаний самокат, неттоп з монітором 20", класнючий міський рюкзак, цифрове піаніно для серйозних занять музикою тощо. цікаво? допоможіть знайти. шукаю книжку: «гобіт, або мандрівка за імлисті гори» джона р. р. толкіна, видання 1985 року ...
3
Вікторія Блискавиця's profile photo
 
Вже так скоро...
 ·  Translate
Add a comment...
 
#цитата | «That raises a question," the Times story says. "Has WikiLeaks become a laundering machine for compromising material gathered by Russian spies? And more broadly, what precisely is the relationship between Mr. Assange and Mr. Putin's Kremlin.

пречудово. хто казав (чи хоча би просто гадав), що захід не вміє вести інформаційні війни і захищатися від росіянської пропаганди? вміє, повірте =) просто там ця машина працює дещо інакше, ніж централізоване «міністерство правди» в москві.

от придивіться хоча би здалеко до того, які месиджі посилають більшість публікацій американські та європейські медіа, і як зненацька в’януть рейтинги сильних, здавалося б, політиків та публічних осіб після кількох непримітних, на перший погляд, і невинних згадок їхніх імен поруч з назвою «кремль» чи іменем «царя» ;-)

http://www.inc.com/minda-zetlin/heres-why-we-all-need-to-stop-trusting-wikileaks.html?cid=sf01002
 ·  Translate
The once independent whistle-blowing group now seems tied to the Russian government.
3
Add a comment...
івась тарасик's +1's are the things they like, agree with, or want to recommend.
Проксима-Б
o-burlaka.blogspot.com

Нещодавно світові ЗМІ облетіла звістка про те, що у найближчої до нас зірки Проксими Центавра знайдено землеподібну планету. Зазвичай сайти

В Європу через дупу | Збруч
zbruc.eu

Ми завше порівнюватимемо побачене із тим першим патерном в своїй голові. Завше прагнутимемо повернутись туди, звідки вийшли. Власне, люди й

Міжнародний суд розпочав розслідування злочинів у Південній Осетії в 200...
www.hromadske.tv

Злочини були здійснені в ході військового конфлікту з 1 липня по 10 жовтня 2008 року

Стосовно бійок.
forkom-ua.blogspot.com

Стосовно останніх бійок хочу таке сказати: вражений кількістю захисників Добкіна і особливо Пісного. Звичайно, Ви не їх захищаєте, а сам при

Туреччина ламає плани Росії щодо газопроводу в обхід України, - ЗМІ
espreso.tv

"Газпром" прийняв рішення про заморожування інвестицій в проект "Південний коридор" через проблеми в переговорах з турецьким партнером

Нові поліцейські вже встигли оштрафувати прокурора та нардепа, - Згуладзе
espreso.tv

Нові патрульні поліцейські Києва за перші зміни встигли оштрафувати прокурора та нардепа

Фотофакт: У мережі з'явились фото "справжнього" Путіна
espreso.tv

В інтернеті опублікували фото "справжнього" Путіна

З головою у Януковича ще гірше, ніж з гумором, - Подерв'янський
espreso.tv

Український письменник і художник Лесь Подерв'янський вважає, що екс-президент Віктор Янукович потребує послуг психотерапевта

Кава й міфи про неї: 11 речей, у які не варто вірити
life.pravda.com.ua

Насолодитися філіжанкою запашної кави нам інколи заважають численні міфи, що оточують цей напій. Причому здебільшого вони не відповідають ді

В мережу "злили" фото нового iPhone
espreso.tv

Головний редактор американського ресурсу 9to5Mac Марк Гурман оприлюднив фотографії задньої алюмінієвої кришки нового iPhone 6S

Ваня Вовк проти Вови Путіна
espreso.tv

У неділю у "Подробицях" "Інтера" побачив брехливий замовний сюжет про Ваню Вовка. Хто такий Ваня Вовк? Журналіст, оператор, створював і керу

Мобілізація триває. Шоста хвиля починається в п'ятницю
espreso.tv

Чергова хвиля мобілізації, починається в Україні 19 червня і триватиме 60 днів - до 17 серпня

Голландська компанія представила революційний смартфон-конструктор
espreso.tv

Голландська компанія Fairphone створила одну з найбільш ремонтнопридатних моделей телефонів на ринку гаджетів

Про очень странную логику крымчан
ukrop24.blogspot.com

Вот тут некоторые повадились приходить ко мне в комментарии и рассказывать, что "Украина 23 года целенаправленно убивала инфраструктуру в Кр

Фотофакт: Собчак з'явилася у вишиванці на російському кінофестивалі
espreso.tv

Російська телеведуча та журналіст вразила червону доріжку "Кінотавра" українською сукнею-вишиванкою

Американський боєць-легенда проситься до путінської Росії
espreso.tv

Легендарний американський боєць MMA Джефф Монсон в найближчому майбутньому стане громадянином Росії

Як повідомити ГУГЛ про невідповідість мови результатів пошуку мовним нал...
harasyms.blogspot.com

Ви мабуть з таким стикалися: набираєте в ГУГЛ пошуковий запит українською мовою і отримуєте цілу сторінку результатів пошуку московською мов

Як фани «Динамо» ворота ламали. Епічний фінал
www.hromadske.tv

Динамівські фанати вибігли на поле НСК «Олімпійського» та розтрощили ворота

Пастка для диктатора
espreso.tv

Путін, який наступає, як і Путін, який відступає, неминуче рухається до поразки

У Росії збанкрутував організатор етапу "Формули-1" в Сочі
espreso.tv

Компанію "Формула Сочі" оголошено неплатоспроможною