Profile cover photo
Profile photo
METALTERES - Producent Kotłów Węglowych i na Biomasę
1 follower
1 follower
About
Posts

Post has attachment
Szanowni Klienci, pamiętajcie, że nasz serwis zawsze służy pomocą. Są jednak takie usterki, które możesz naprawić sam. Specjalnie dla Was przygotowaliśmy listę z najczęstszymi problemami pojawiającymi się przy użytkowaniu kotłów i instrukcjami, jak sobie z nimi poradzić. Zajrzyj na stronę: http://www.metalteres.com.pl/serwis
Add a comment...

Post has attachment
Oszczędzaj na energii elektrycznej!
Znamy niezawodny sposób na to, aby Twoje rachunki w szybkim czasie poszły w dół. Jeśli jesteś właścicielem domu, możesz zainstalować w nim pompy energooszczędne Wilo, które pochłaniają mniej energii od telewizora, pralki czy zmywarki.

Zapoznaj się ze szczegółami na: http://www.metalteres.com.pl/oferta/armatura-grzewcza/70-pompy-energooszczedne-wilo
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Kolektory irlandzkie to niezwykle wydajne rozwiązanie, przystosowane do pracy w warunkach środkowoeuropejskiej strefie klimatycznej. Dzięki wyróżniającej je elastyczności mogą być one z powodzeniem montowane na wszystkich płaskich oraz pochyłych rodzajach pokryć dachowych. Zachęcamy do kontaktu – nasi specjaliści udzielą Wam wszelkich szczegółów związanych z eksploatacją tego systemu oraz przeprowadzą jego montaż - http://www.metalteres.com.pl.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Profesjonalny montaż pieców to element oferty, na jaki możecie liczyć, decydując się na współpracę z http://www.metalteres.com.pl/. Długoletnie doświadczenie oraz wiedza, jaką wykazuje się nasz zespół to gwarancja prawidłowo i bezpiecznie zamontowanej instalacji. Zachęcamy do wizyty w naszym salonie w celu ustalenia szczegółów!
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Produkty, ceny, katalogi – poznaj wszystkie interesujące Cię informacje i odwiedź http://www.metalteres.com.pl/! Na naszej stronie znajdziesz wszystkie dane, które pozwolą Ci poznać parametry techniczne oferowanego asortymentu. W przypadku pytań lub niestandardowych realizacji nasi doradcy są do Waszej dyspozycji!
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Nasze usługi cieszą się gronem usatysfakcjonowanych Klientów! Z dumą informujemy, że zostały one nagrodzone tytułem Najlepsi 2017 za znakomite opinie, jakie od Was otrzymujemy. Cieszymy się, że nasza codzienna praca znajduje swoje odzwierciedlenie w zadowoleniu związanym z jej efektami. Więcej na temat naszej oferty znajdziecie na http://www.metalteres.com.pl/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
W ramach naszych usług prowadzimy montaż instalacji gazowych, a także instalacji CO oraz CW w nowopowstałych obiektach, a także ich modernizację. Nasz specjalista nie tylko dobierze optymalne rozwiązania do potrzeb, ale także przeprowadzi rozruch całego systemu. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami usługi, a także pełnym zakresem naszych działań! http://www.metalteres.com.pl
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Armatura grzewcza to grupa produktów, jakie możecie znaleźć w naszym asortymencie. Należą do nich pompy energooszczędne Wilo oraz armatura Afriso. Do głównych korzyści wynikających z montażu takiej instalacji należy zaliczyć możliwość optymalizacji kosztów wynikających z użytkowania energii elektrycznie. Najnowszej generacji urządzenia oraz doświadczenie naszych specjalistów są gwarancją satysfakcji z ich użytkowania! Zapraszamy po szczegóły na http://www.metalteres.com.pl/oferta.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Wspólne wieczory zimą mogą być pełne rodzinnego ciepła! Zadbaj o nie dzięki wyjątkowej ofercie http://www.metalteres.com.pl/. Nasi specjaliści pomogą Ci wybrać optymalne rozwiązania i przedstawią ofertę, która pozwoli na wybór optymalnych rozwiązań. Zapraszamy po szczegóły!
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Zima to wzmożony czas działań kotłów grzewczych. Warto więc mieć na uwadze stan ich pracy, aby w porę uniknąć awarii. Dbając o komfort i bezpieczeństwo naszych Klientów dokładamy wszelkich starań, aby zapewnić im profesjonalna obsługę serwisową. Zapraszamy na stronę http://www.metalteres.com.pl/serwis, gdzie możecie zapoznać się z naszymi możliwościami.
Photo
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded