Profile cover photo
Profile photo
‫מקודמים קידום אתרים ונוכחות מקוונת במרחבי האינטרנט‬‎
21 followers -
קידום אתרים ונוכחות מקוונת במרחבי האינטרנט זה לא רק Google ( בעיקר Google )
קידום אתרים ונוכחות מקוונת במרחבי האינטרנט זה לא רק Google ( בעיקר Google )

21 followers
About
מקודמים קידום אתרים ונוכחות מקוונת במרחבי האינטרנט's posts

Post has attachment
תמליל הראיון של מנכ"ל "מקודמים, קידום אתרים ונוכחות מקוונת במרחבי האינטרנט" בנושא עתיד המדיה החברתית בעולם ובישראל כולו.

מראיין

אנו אומרים שלום לשלמה דניאל | מנכ"ל חברת "מקודמים, קידום אתרים ונוכחות מקוונת במרחבי האינטרנט!" | כידוע "מקודמים" הנה החברה הגדולה ביותר בישראל לקידום אתרים ולפרסום באינטרנט. שלמה, כמוני וכמו בעלי חברות ועסקים | רבים שואלים, ורוצים לדעת מהן המגמות החדשות בעולם המדיה החברתית ברשת האינטרנט? האם רשת הפייסבוק תמשיך להיות המלכה הבלתי מעורערת של המדיה החברתית?

מנכ"ל חברת מקודמים, קידום אתרים ונוכחות מקודמת במרחבי האינטרנט"

שלום רב לכולם | שלום לגולשים | שלום לך.
ללא כל ספק, כיום, עדיין הרשת החברתית המצליחה ביותר בעולם היא רשת הפייסבוק. למעלה מ- 600 מיליון משתמשים רשומים. למעלה מאלפי אפליקציות אישיות ועסקיות, אין ספור דפי אוהדים אישיים ועסקיים וכמובן המון, המון כסף שזורם בצינורות הפרסום של פייסבוק. כמו כן קיומה של פייסבוק מספקת פרנסה למפתחים, לגרפיקאים, כותבי תכנים, צלמים, עורכי וידאו מקדמי אתרים ועוד כהנה וכהנה בעלי מקצועות שנהנים By Product מאימפריית הפייסבוק.

אולם חברת גוגל כמנוע החיפוש המועדף ביותר בעולם, איננה יושבת בחיבוק ידיים, גוגל מודעת היטב לכוחה וליכולת המינוף שלה באינטרנט ושמה לעצמה מטרה להיות הרשת החברתית מספר 1 ולא רק מנוע החיפוש מספר 1.
ובכן נשאלת השאלה כיצד גוגל ® Google עושה זאת ? או לחילופין מהי האסטרטגיה שגוגל ® Google נוקטת כדי להיות הרשת החברתית מספר 1 ולא רק מנוע החיפוש מספר 1.  

ובכן גוגל Google בנוסף לשלל מוצריה, (Drive Google , Picasa, Gmail Earth, ) מהם נהנים הגולשים, השיקה מוצר מדהים הנקרא: גוגל מקומות Google Places. שירות זה מאפשר לכל בית עסק מקטן ועד גדול לפתוח כרטיס עסק המוצג במפות של גוגל (מה שמעניק נוכחות בחיפושים תלויי מיקום) ובנוסף כרטיס העסק עשוי להיות מוצג בעמוד הראשון בחלק העליון לצד שמאל של תוצאות החיפוש האורגאניות של מנוע החיפוש גוגל | בהתאם לרלוונטיות | עליו מחליט גוגל לפי הקריטריונים של אלגוריתם הפעולה של גוגל | וזאת ללא כל קשר לתוצאות החיפוש האחרות מה שיכול להוות קידום אדיר עבור בית עסק או חברה. 

ובכן גם אני ככל מקדם אתרים מעוניין לבצע את כל הפעולות הנדרשות כדי לזכות בנקודות זכות של מנוע החיפוש גוגל ® Google על מנת להעלות את דירוג האתר אותו אני מקדם עבור בית העסק ששכר את שירותיי. 

אם כך נשאלת השאלה - מה יגרום לאלגוריתם הפעולה של מנוע החיפוש גוגל  לעכביש, ה-SPIFER  להציג את כרטיס העסק של גוגל מקומותPlaces  Google בתוצאות החיפוש האורגאניות ביחס למילת מפתח מסוימת ?

ובכן מבחינתה של חברת גוגל ® Google התשובה היא מאד פשוטה, ככל ש- " י ט ו פ ח " כרטיס הגוגל+ כרטיס גוגל מקומות המיצג עסק/חברה ומוטמע באתר באמצעות קוד הטמעה ייחודי באתר. כך סיכויי כרטיס הגוגל מקומות להיות מוצג בתוצאות החיפוש האורגאניות ביחס למילת מפצח גדול יותר. 

ככל שמספר העוקבים לו יזכה כרטיס גוגל פלוס יהיה גדול יותר כך יזכה יותר נקודות זכות בדירוג. וכדי לכתוב ביקורת אתה חייב, נדגיש את המילה חייב להיות "חבר מועדון" דהיינו בעל חשבון בגוגל+ Google Plus Account.
ככל שמספר הביקורות לו יזכה כרטיס גוגל מקומות וכדי לכתוב ביקורת אתה חייב, ושוב נדגיש את המילה חייב להיות "חבר מועדון" דהיינו בעל חשבון בגוגל+ Google Plus Account. על מנת שגוגל יעניק דירוג למקום עסק בגוגל מפות הוא דורש לא פחות מאשר 30 ביקורות כתובות על מקום העסק וכמובן מי יכול לכתוב ביקורת כזו רק מי שיש לו חשבון בגוגל+.

ככל שזרם הפוסטים יהיה פעיל יותר כך יזכה דף הגוגל פלוס לנקודות זכות.
ואם אין מספיק בעלי חשבונות גוגל היכולים להיות עוקבים ומבקרים אז להתחיל "לייצר אותם".

מראיין
איך בעצם משפיע כרטיס דף גוגל מקומות על קידם האתר אתר בית של עסק מסוים?

מנכ"ל חברת מקודמים, קידום אתרים ונוכחות מקודמת במרחבי האינטרנט"

ההשפעה שיש לכרטיס דף גוגל+ ולכרטיס גוגל מקומות שמקושר לאתר מסויים באמצעות קוד הטמעה על האתר עצמו היא ישירה היות ובכרטיס של דף בגוגל מקומות מגדירים את כתובת האתר הראשי של בית העסק/חברה.
כך בעצם אוכלוסיית המקדמים נאלצת לעודד יותר ויותר גולשים משתמשים להירשמות בגוגל + Googleולפרסם פוסטים.
כך למעשה מופעלת נקודת הלחץ של גוגל Google על אוכלוסיית מקדמי האתרים.

מראיין
איך ניתן לעודד גולשים דווקא להשתמש בחשבון גוגל+?

מנכ"ל חברת מקודמים, קידום אתרים ונוכחות מקודמת במרחבי האינטרנט"
שאלה טובה, עידוד גולשים לקוחות להשתמש בחשבון גוגל+ גם דורשת אסטרטגיה שיווקית. לדוגמא: בית העסק יכול להעניק מתנה ללקוח -  שניתן לקבל אותה רק בדרך כזו למי שיש לו חשבון ב- +Google .

עוד יתרון נוסף שקיים עבור הגולשים בשימוש ברשת החברתית "גוגל פלוס". היא שחברת גוגל®  Google יש לה, ועדיין ללא הרף, שוקדת על פיתוח מוצרים ושירותים מדהימים עבור הגולשים, שלל מוצרי גוגל באים עם ממשק מאד ידידותי למשתמש. כך יכול הגולש שיש לו חשבון עם שם משתמש 1 וסימסא 1 ליהנות מכל היתרונות מכל המוצרים והכל תחת קורת גג אחת של חברה המספקת את כל השירותים הנדרשים ובחינם!
עוד עובדה שחשוב לציין היא שהתפתחות האדירה של הטלפונים הניידים למיניהם אלו שיש להם חיבור לאינטרנט תורמת רבות לתנופתם של מה שאנו מגדירים "חיפושים תלויי מיקום".

מראיין
מה היית ממליץ לבעלי חברות, עסקים וארגונים ?
מנכ"ל חברת מקודמים, קידום אתרים ונוכחות מקודמת במרחבי האינטרנט"
אישית אני צופה כי גוגל+ כרשת חברתית עתידה לראות את פיסבוק יותר מאשר בגובה העיניים - עניין של זמן אסטרטגיה.
ולכן זה הזמן להשקיע בדפי גוגל+ להשקיע בדפי גוגל מקומות ולעודד גולשים לשימוש בגוגל פלוס.
מי שיודע יכול לעשות זאת לבד ומי שמעוניין יכול לשכור שירותי החברה ליצור קשר בטלפון וליהנות מקידום אתרים בהשקעה נמוכה יחסית אל מול התועלת ארוכת הטווח.

Post has attachment
Wait while more posts are being loaded