Profile cover photo
Profile photo
Asanet Learn
About
Communities and Collections
Posts

برای دریافت آخرین اخبار و اطلاعات مربوط به فناوری اطلاعات و همچنین اطلاعات مربوط به برگزاری دوره های مجازی وبسایت آسانت لرن به کانال تلگرام ما به آیدی زیر بپیوندید .
telegram channel : @Asanetlearn
Add a comment...

Post has attachment
بررسی نگارش های مختلف پاورشل در ویندوز

http://asanetlearn.com/?p=545
Add a comment...

Post has attachment

Post has attachment

[In reply to آسانت لرن با طعم آى تى]
شاید گوگل در تلاش است تا بر ضد شرکت انحصاری اینترنتی عمل کند؛ اما جدیدترین برنامه آموزشی این تأمین‌کننده یعنی اینترنت مافوق سریع نشان می‌دهد که گوگل ممکن است با اضافه کردن سرویس تلفن به‌دنبال ارائه پکیج رایج سه‌گانه باشد. این سرویس که نام آن تلفن فیبری گوگل است؛ درست مشابه سیستم گوگل ویس عمل می‌کند و تلفن‌های ثابت و همراه را به یک شماره واحد وصل می‌کند.👆👆👆👆👆
🆔 @Asanetlearn
به‌گفته واشنگتن پست این شماره توسط شبکه گوگل مدیریت می‌شود و از طریق ایمیل دعوتی که از شرکت‌کنندگان فیبر گرفته می‌شود؛ به‌دست می‌آید.
از ماه گذشته؛ دعوت به تست این سرویس تلفن برای تمام اعضای برنامه تستر فیبر گوگل ارسال شده است. البته هنوز معلوم نیست که در حال حاضر کدام شهرهای امریکا به این سرویس دسترسی دارند و هزینه آن اضافه بر اینترنت فیبری و تلویزیون کابلی چقدر خواهد بود. فعلا این سرویس دارای سه تعرفه مختلف است: سرویس رایگان اینترنت با سرعت دانلود 5 مگابیت بر ثانیه؛ سرویس اینترنت ۱ گیگابیت بر ثانیه با قیمت ماهیانه 70 دلار و سرویس کابلی ۱ گیگابیت بر ثانیه با قیمت ماهیانه 130 دلار. البته سخنگوی گوگل حاضر به ارائه توضیح بیشتر در این زمینه نشد.
🆔 @Asanetlearn
شاید این حرکت گوگل کمی عجیب به‌نظر برسد؛ چون خیلی از کاربران آمریکایی سیستم تلفن ثابت را با سیستم تلفن همراه جایگزین کرده‌اند. البته گوگل قبل از این هم بارها اعلام کرده بود در برنامه‌های خود هم ISPها و هم تلکام را مدنظر دارد. سرویس اینترنت موبایلی که گوگل این روزها به کاربران خود ارائه می‌دهد، پروژه Fi نام دارد. در این برنامه از شبکه‌های اسپرینت و تی‌موبایل و یک سیستم وای‌فای نزدیک به‌ آن‌ها برای در اختیار گذاشتن سرویس دیتا و تلفن به گوشی‌های هوشمند آندرویدی و یک سرویس فقط دیتا برای تبلت‌‌های آندرویدی و هم‌چنین آی‌پدها استفاده می‌شود.
شاید روزی برسد که شاهد همکاری نزدیک Fi با تلفن فیبر گوگل باشیم؛ البته قبل از آن گوگل ویس باید زیرساخت شبکه‌‌ای مورد نیاز برای سازگاری با شماره تلفن کاربر را فراهم کند.
🆔 @Asanetlearn
Add a comment...

✍ چرا انتی ویروس های اندروید کارایی ندارند؟
🆔 @Asanetlearn
امروزه با گسترش روز افزون استفاده از اندروید در بین کاربران موبایل نیاز به انتی ویروس برای جلوگیری از الوده شدن دستگاه به شدت احساس میشود.
تقریبا تمامی شرکت های بزرگ امنیتی انتی ویروس خود را برای اندروید ارائه کرده اند که کارایی خوبی را نیز ارائه می دهند

اما در واقعیت یک انتی ویروس اندروید هیچگاه نمی تواند در مقابل ویروس ها واکنشی نشان دهد به دلیل انکه در انتی ویروس های اندروید تمامی نرم افزار های مخرب به واسطه ی امضای انها شناسایی میشوند

پس اگر فرد ویروس نویس در هنگام ساخت ویروس یک امضای ناشناخته به نرم افزار بدهد که در دیتابیس انتی ویروس وجود ندارد میتواند به اسانی دستگاه شمارا با هرتعداد انتی ویروس الوده کند

دلیل ما نیز برای معرفی نکردن انتی ویروس اندروید دقیقا همین بوده و توصیه میکنیم به جای استفاده از انتی ویروس دقت خود را در نصب افزار ها افزایش دهید و به دسترسی ها دقت کنید و فقط به انتی ویروس بسنده نكنيد .

با انتشار این نوشته سبب افزایش اگاهی دوستان خود شوید.🌹

✅ آسانت لرن را به دوستان تان معرفى كنيد .
🆔 @Asanetlearn
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded