Profile cover photo
Profile photo
Pro Global Business s.c.
1 follower
1 follower
About
Posts

Post has attachment
Rotacja w Call Center jest zjawiskiem, które spędza sen z powiek wielu managerom. Na szczęście istnieją sposoby na jej zmniejszanie, między innymi dzięki skutecznym ścieżkom rozwoju dla konsultantów. Kameralna, nieformalna atmosfera umożliwi Państwu pozyskanie cennej wiedzy od wybitnych ekspertów, którzy odpowiedzą na wszelkie pytania.
Już 14 listopada prestiżowe spotkanie dla osób szukających inspiracji oraz nowych sprawdzonych rozwiązań.
kontakt@progb.pl
https://progb.pl/wydarzenia/33
Photo
Add a comment...

Post has attachment
"Motywacja i programy rozwojowe w kontekście pozyskania i utrzymania talentów w organizacji" to nasza kolejna propozycja na listopad. Na całość wydarzenia składać się będzie 8 wystąpień, podczas których przewidzieliśmy czas na zadawanie pytań prelegentom oraz dyskusję. Będziemy bazować na żywych rozwiązaniach, które niewątpliwie będą mogli Państwo przekuć na własny biznes! Więcej informacji pod kontakt@progb.pl lub na https://progb.pl/wydarzenia/32 Ilość miejsc ściśle ograniczona.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Serdecznie zapraszamy na prestiżowe spotkanie biznesowe skierowane do wieloletnich praktyków z HR i nie tylko pt. "Zarządzanie zmianą / Projektami HR". Wydarzenie liczyć będzie jedynie 18 wolnych miejsc w celu umożliwienia Państwu swobodnej wymiany doświadczeń. Swoją wiedzą podzielą się dyrektorzy wiodących organizacji. W celu otrzymania pełnego programu prosimy o wiadomość na kontakt@progb.pl / link do wydarzenia -> https://progb.pl/wydarzenia/31
Photo
Add a comment...

Post has attachment
"Rekrutacja & Onboarding w Call Center" to nasza kolejna wrześniowa propozycja. Spotkanie utrzymane zostanie w kameralnej atmosferze sprzyjającej networkingowi. Wystąpią sami rynkowi liderzy. Rezerwując miejsce do 13.07 otrzymają Państwo najniższą cenę! Aby otrzymać program prosimy o wiadomość na adres kontakt@progb.pl
Photo
Add a comment...

Post has attachment
"Komunikacja wewnętrzna sercem organizacji" - Oto kolejna propozycja na wrzesień umożliwiająca wymianę doświadczeń z największymi graczami na rynku. Dużo nowości, sprawdzone rozwiązania oraz wyjątkowa formuła spotkania. Zapraszamy serdecznie!
http://progb.pl/wydarzenia/29
Photo
Add a comment...

Post has attachment
26-27 września szykuje się kolejna okazja do wymiany doświadczeń z wybitnymi ekspertami, tym razem w obszarach rekrutacji oraz Onboardingu. Serdecznie zapraszamy do Golden Floor Tower na spotkanie biznesowe pt. Rekrutacja i Onboarding - jak przyciągnąć uwagę i utrzymać pracownika? Aby otrzymać gotowy program oraz więcej informacji, skontaktuj się z nami!
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Jak wyróżnić się na tle konkurencji w Call Center jeśli chodzi o jakość?
Swoją wiedzą w tym obszarze podzielą się Ultimo, Euro Bank, Alior Bank oraz Futuro Finance na naszym majowym spotkaniu biznesowym.
Jeśli masz ochotę wymienić się doświadczeniem z wybitnymi ekspertami oraz poznać świetne rozwiązania, skontaktuj się z nami na kontakt@progb.pl lub pod numerem telefonu 22 633 27 35. Zapraszamy!
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Serdecznie zapraszamy na wyjątkowe wydarzenie pt. "Zarządzanie różnorodnością - wyzwania współczesnych organizacji". Spotkanie skierowane jest do wyższej kadry managerskiej z największych organizacji na rynku. Swoimi praktykami podzielą się: Anna Gołąb-Jarosz - MetLife, Karolina Długosz - Capgemini, Dominika Frydlewicz - CeDo, Katarzyna Czajka - DHL Parcel, Magdalena Kusojc i Katarzyna Molęda - EnterCulture, Anna Kęsik - ING Bank Śląski, Katarzyna Maria Makula -Mercer oraz Nina Pusek -Ericsson. Więcej informacji na http://progb.pl/wydarzenia/25
Wolnych miejsc jest tylko 17.
Zachęcamy do rejestracji już dzisiaj.
Zespół Pro Global Business.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Jak się dostosować do rynku pracownika w kontekście rekrutacji w Call Center? Na ten temat porozmawiamy już 7-8 marca w Warszawie.
Ilość miejsc jest ściśle limitowana. W roli prelegentów: Best S.A., Provident, Euro Bank, Gothaer, PZU , Santander Consumer Bank oraz mBank. Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału!
http://progb.pl/wydarzenia/24
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Już 14-15 marca serdecznie zapraszamy Państwa do Wrocławia na kameralne spotkanie biznesowe pt. "Windykacja sektora B2B - Najskuteczniejsze rozwiązania". Swoimi praktykami podzielą się Żabka, Akademia Windykacji, Grupa Cersanit, IKEA Centres Polska, Kredyt Inkaso, Kancelaria Prawna Lexus, PGE oraz Debitum. http://progb.pl/wydarzenia/23
Aby otrzymać pełny program poprosimy o wiadomość na kontakt@progb.pl
Photo
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded