Profile cover photo
Profile photo
Kangaroo. FHUP. Tomasz Drobiński
About
Posts

Post has attachment
Wysokie umiejętności i zaangażowanie w wykonywaną pracę, to gwarancja satysfakcji! Nasze produkty są wytwarzane z zachowaniem najwyższych standardów, co zaowocowało szerokim gronem zadowolonych Klientów na terenie całej Polski. Chętnie podejmiemy stałą współpracę lub wykonamy jednorazowe zlecenie. Kontakt do nas znajdą Państwo na stronie: http://kangaroo-torby.pl/kontakt/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Jeśli są Państwo zainteresowani złożeniem zamówienia w naszej firmie, zachęcamy do współpracy. Przed przystąpieniem do wykonywania zlecenia, zaprojektujemy dla Państwa szablon oraz wzór produktu. Dzięki temu, mogą mieć Państwo pewność, że zamówiony plecak, czy saszetka będą dokładnie takie, jak sobie Państwo wyobrażali. Nasza oferta dostępna jest na stronie: http://kangaroo-torby.pl/oferta/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Obok różnego rodzaju pokrowców, kosmetyczek damskich i męskich, toreb, także podróżnych, zajmujemy się produkcją plecaków, saszetek i teczek. Nasze produkty wykonane są z najlepszej jakości materiałów. Wykonamy każde, nawet najbardziej skomplikowane zamówienie. Jeśli zainteresowała Państwa nasza oferta, zapraszamy do odwiedzenia strony: http://kangaroo-torby.pl/oferta/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Nasze wyroby kaletnicze i rymarskie znajdują zadowolonych Odbiorców w całej Polsce! Doskonała lokalizacja w centrum naszego kraju ułatwia sprawny dojazd do naszej siedziby. Zachęcamy Państwa do zapoznania się z naszą bogatą ofertą, a także do odwiedzenia naszej firmy w Zgierzu: http://kangaroo-torby.pl/kontakt/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Oferujemy Państwu szeroki wybór wzorów i kolorów tkanin. Proponujemy również tkaniny pikowane lub laminowane. Z pewnością każdy z Państwa znajdzie u nas to, co najbardziej odpowiada oczekiwaniom. Nasze produkty znalazły już wielu zadowolonych nabywców, których referencje są dla nas najlepszą rekomendacją. Zachęcamy do odwiedzenia naszej strony: http://kangaroo-torby.pl.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Firma Handlowo – Usługowo – Produkcyjna Kangaroo zlokalizowana jest w centralnej części Polski – w Zgierzu koło Łodzi, przy ulicy Ozorkowskiej 39. Jeśli mają Państwo jakiekolwiek pytania dotyczące naszych usług, asortymentu lub inne – pozostajemy do Państwa dyspozycji. Na naszej stronie internetowej zamieściliśmy dane teleadresowe firmy, a także formularz kontaktowy, za którego pomocą również mogą Państwo uzyskać odpowiedź na pytania. Zachęcamy do kontaktu: http://kangaroo-torby.pl/kontakt/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Najlepszej jakości materiały i szeroka gama kolorystyczna, które oferujemy są gwarancją satysfakcji naszych Klientów. Dokładamy wszelkich starań, aby nasz produkt pokrywał się z oczekiwaniami Zleceniodawcy. Wyroby kaletnicze, rymarskie i inne nasze produkty wytwarzamy z zachowaniem najwyższych standardów. Zapoznajcie się Państwo z naszym asortymentem: http://kangaroo-torby.pl/oferta/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Swoją kompleksowe usługi wykonujemy na zlecenie zarówno Klientów indywidualnych, jak i podmiotów gospodarczych. Dysponujemy nowoczesnym parkiem maszynowym, dzięki któremu możemy wykonać najbardziej nietypowe zlecenia. Z pewnością każdy z Państwa znajdzie u nas to, czego szuka. Zapraszamy do zapoznania się z naszą działalnością: http://kangaroo-torby.pl.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Na naszej stronie internetowej zamieściliśmy galerię zdjęć. Mogą tam Państwo obejrzeć nasz warsztat oraz niektóre z naszych wyrobów. Zachęcamy do zapoznania się z naszymi produktami i skorzystania z oferty. Proponujemy wyroby tylko z najlepszej jakości materiałów, które gwarantują wysoki standard. Galerię zdjęć mogą Państwo zobaczyć pod adresem: http://kangaroo-torby.pl/galeria/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Dysponujemy nowoczesnym parkiem maszynowym, który umożliwia nam wykonanie nawet najbardziej nietypowego zlecenia. Podejmujemy się szycia nawet bardzo grubych materiałów. W naszej pracy skupiamy się na wysokiej jakości wykonania, która zadowoli nawet najbardziej wymagających Klientów. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszej oferty: http://kangaroo-torby.pl/oferta/.
Photo
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded